reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii trzymam kciuki za fasolinke :) niech sie ladnie rozwija w tobie!

Edith, aniolkowa, moze faktycznie dajcie sobie na luz z mierzeniem tempki, dopadaniem lubych tylko w czasie owulki itp. Czesto presja, ktora same na siebie narzucamy wplywa na to, ze organizm sie blokuje. Moze z ciaza jest jak z prawdziwa miloscia, zawsze przychodzi kiedy sie jej nie spodziewamy. Z calego serca zycze wam spelnienia waszego marzenia jak najszybciej! Osinka ma racje to ma byc to bedzie, trzeba miec wiare!

Noelka trzymam kciuki za terminowy porod. Ja sama jestem marcowym dzieckiem, mam nadzieje ze twoj synek zasili moje szeregi i bedzie zodiakalnym baranem :)
 
reklama
Agitatka to już we wtorek, ale super:-) ciesze się bardzo, ze już niedługo wizyta z położną, teraz jeszcze czekamy na termin usg:tak: Miłej nocki życzę;-)
Edith własnie jak tam tata się czuje????
 
abed, Roxii, dzieki dziewczyny...tata walczy, ale jest bardzo slabiutki. Ma lepsze dni, ale ma tez takie ze az sie boje co sie stanie. Byl teraz dwa tygodnie w domu a wczoraj znowu pojechal do szpitala na 2-3 tyg. Ma kolejna serie radioterapii. Martwimy sie troche bo pojawil sie maly guzek w okolicach wezlow chlonnych, mamy nadzieje ze to nie zaden przerzut. lekarze maja to zbadac i po weekendzie bedzie wiadomo co to jest.
 
Ostatnia edycja:
edith tez trzymam kciuki za tatę. Niestety walka przeciwko rakowi jest ciężka, ale ważne że tata sie nie poddaje. A ty kiedy sie wybierasz do Polski?

Dziewczyny, wiem, że powinnam dać na luz, ale nie umiem. Mam tak, że jak przestanę sie skupiać na ciazy, to moja podświadomość mowi " teraz odpuściłaś to napewno sie uda". Nawet jak w nerwach rzuce te wszystkie "pomoce" to i tak po jakimś czasie wrócę do nich, bo bede miec wyrzuty sumienia, że nie pomagam losowi. Ach i takie to życie staraczki ciężkie...
 
hejka ja dzis cierpie na bezsennosc od 2 nie spie... ale co tam wieczorem padne wczesniej spac.... no u mnie juz chyba po owu bo 18 dc takze teraz czekamy ..:p
 
no to teraz dziewczyny byle do 25 marca! duzo sie dzieje w tym miesiacu u niektorych z was - powodzenia Roxii, Agitatka i Noelka no i oczywiscie wszystkie testujace jeszcze w marcu.

edith mam nadzieje ze tata przetrwa leczenie - trzymaj sie mocno.

ja nie wytrzymalam i dzis zrobilam test no i jedna krecha wiec przyzwyczajam sie do mysli ze dzialam dalej.
 
Ostatnia edycja:
tygryseczek no to trzymam kciuki za dwie krechy;-) kiedy testujesz????
yas czy mi sie dobrze wydaje że miałaś robic test w sobotę??? moze jest za wcześnie na sikańca?? który to twój dzień cyklu???
 
reklama
Roxii, 27dc a jutro ma byc okres ale na tescie powinna wyjsc blada kreska juz dzis.zreszta jutro sie potwierdzi bo po clo okres zawsze dostaje prawie idealnie czasem 27-29dni. a ty odpoczywaj i aby ci te dni zlecialy jak blyskawica i zeby twoj test byl pozytywny, ja poczekam bo tobie sie nalezy pierwszej ;-)limit niepowodzen musi byc juz wyczerpany!
 
Do góry