reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii powodzenia!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&

Dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowka :tak: juz czujemy sie lepiej, maz na tyle dobrze, ze dzis wrocil do pracy. I dzieki Bogu bo man flu jest upierdliwa hehe. No nic wpadne tu pozniej, a tymczasem musze odgruzowac mieszkanie po tych kilku dniach nie sprzatania :baffled:
 
Roxii kciuki zacisniete, nawet moj maz ci kibicuje:) dobrze, ze so bie odpoczniesz w domku. ja tez odpoczywam wiec witaj w klubie.

gwiazdeczka tak z ciekawosci pytam czy twoi synowie sa urodzeni w terminie czy po, a moze przed? podobno chlopcy w pierwszejciazy rodza sie po, ale ile ciaz tyle roznych historii.

ja tak bardzo bym chciala urodzic w terminie, pod koniec przyszlego tyg, bardzo boje sie, ze przenosze. nadal brak skurczow i boli:(
 
Noelka ja nie miałam żadnych skurczy do czasu jak się nie zaczęło... myślę że nie ma reguły że chłopcy po terminie... a próbowałaś naturalnych sposobów wywoływania ? sex, ostre jedzenie, długi spacer...
 
Hej dziewczynki, dziękuję wam bardzo za kciuki:-) Ja już jestem w dwupaku i oby zostało tak na dobrych 9 miesięcy:-D:tak: Niestety nieobyło się bez przygód, rano jak sie szykowałam zadzwonili do mnie z klinki, że maluch którego rozmrozili nie przeżył:-( i prosili o zgode żeby rozmrozić następny, oczywiscie się zgodziłam i zapytałam czy transfer bedzie o tej samej godzinie, powiedziała mi że jak ten drugi się poprawnie rozmrozi to zadzoni i da znać. No więc czekałam cała w stresie czy z kolejnym nie bedzie problemów, po jakis 40 minutach zadzwonili, że zarodek ładnie się rozmroził i transfer planowo o 12:30:tak: Także było trochę atrakcji, ale już później wszystko poszło zgodnie z planem i zabrałam bąbelka ze sobą:tak: Na test mam przyjechac w ponedziałek 25 marca, 11 dni dłuuugiego czekania....
 
reklama
roxii a ja 25 marca mam termin:) oby ten dzien byl dla nas obu szczesliwy:)

abed juz od 2 tyg stosuje sie do tych niby przyspieszaczy porodu, ale jak widac na mnie nie dzialaja.
 
Do góry