reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

joasia ale smakowicie to wygląda, jak pięknie ci wyrosła, moja to zawsze jakaś plackowata wychodzi, poproszę kawałek :tak:
Roxii ty nie przesadzaj, twój angielski jest marny, to co ja mam powiedzieć, nie bądź taka skromna ;-)
sreberko witaj! mi mierzenie temperatury bardzo pomogło, a przedtem jak zaczęłam miałam opory przed tym, ale nie żałuję :-) I skoro masz cykle nieregularne, to musi być jakaś przyczyna, wydaję mi się, że możesz mieć jajniki o których wspomina Roxii. Życzę ci powodzenia w szybkim wyjaśnieniu twojej sytuacji.

Ale u mnie dziś zimno brrr..... Mykam zaraz na pocztę, bo wczoraj zaszłam to pocałowałam klamkę, poczta tylko do 17 :szok: A dziś od 9 polecę wyślę tą receptę, to szybciej coś się potoczy, oby ta recepta z żelem przyszłą jutro, to nie będzie przerwy, bo się ostro wkurzę, zawsze jakieś niepotrzebne stresujące sytuacje, a nie powinnam się wkurzać teraz...
 
reklama
sreberko naprawdę polecam mierzenie tempki, to bardzo wciąga i nie wymaga aż takiego poświęcenia. Jest teraz mnóstwo programów, które same interpretują twój cykl (polecam ovufriend). I właśnie od razu na myśl mi przyszła Noelka i jej clo. Ona zaszła w pierwszym cyklu. Jak pójdziesz przypadkiem do gp to spytał czy wysłał to skierowanie, niestety pewnie poczekają na termin kilka miesięcy. Ale w tym czasie mierz temperaturę i przekonany sie kiedy masz owu.

Noelka wracaj szybko do zdrowia.

Agitatka jak sie czujesz? Jakie masz objawy?

Loczkis założe sie, ze teraz jak odpuscilaś to zajdziesz:-)

Joasia narobilas tu smaka ta szarlotką

Roxi ​jak tam ksiazka?
 
aniolkowa a dziękuję całkiem nieźle się miewam. Z objawów to bolące piersi, lekkie mdłości UWAGA na zapach pasty do zębów i zmęczenie, mogłabym o 16 już leżeć w łóżku i ostatnio dołączył dziwny smak w ustach :tak::tak: A rano wyspana jestem już o 7 :szok:
Poza tym jakoś leci, zaraz idę po mego synusia. Wróciłam z poczty. Jutro dojdzie list do niech, więc może coś się zacznie dziać.
Dokładnie za 4 tygodnie moje dziecko skończy 4 latka. Nie wiem kiedy to zleciało, czas napiernicza jak szalony

A to kochana już ci się urlop powoli kończy czy jeszcze tydzień leniu****esz?
 
aniolkowa dzieki za wiare, ale jak mowie, najprawdopodobniej podczas owu bedziemy oddzielnie, wiec raczej szans nie ma :-D nie wiem w sumie jak dlugo od pojawienia sie sluzu plodnego bedzie ta owu, ale na razie nic mnie nie kluje w jajnikach, czasami tylko tak delikatnie :-D ale powiem wam, ze super sie czuje nie myslac, nie analizujac itd :-) wiem, ze od nastepnego miesiaca znowu zaczne wariowac, ale na razie musze sie nacieszyc tym spokojem ducha :-D

Joasia super ciasto, az mi slinka pociekla, tez poprosze kawalek :-D
Agitatka mam nadzieje, ze szybko dostaniesz ten progesteron, i nie stresuj mi sie tu! musisz dbac o naszego skarba :-Dpisze "naszego" bo on/ona byla wyczekiwana przez wszystkie forumowe ciotki ;-)
 
joasia szarlotka wygląda pięknie :-) dobrze po dbaj o męża i siebie :-) to taki fajny czas kiedy można jeść na co ma się ochotę bez wyrzutów sumienia :-)

Agitatka mam nadziej że recepta dojdzie i dostaniesz wszystko w terminie... a czas leci jak szalony, a po wieku dzieci widać najbardziej... mój mały zaczyna robić pierwsze kroki bez trzymania :-) wprawdzie tylko dwa i wygląda jak by leciał na buzię ;-) ale już :-) trochę wcześniej niż rok:-) ale się cieszę :-)

loczkis kto wie kto wie czy was miną ;-) musisz zabrać trochę z sobą bo przecież tak naprawdę nie wiadomo ile one żyją i nawet 72 h się zdarza... a więc może nie będziesz musiała już robić wykresów :-) &&&&&&

sreberko witaj ! dziewczyny mają rację gp powinien już was skierować na badania... jak wszystko w porządku to kolejny rok starań a jak nie to trzeba zacząć działać bo to wszytko długo trwa... ja też polecam mierzenie temperatury... można się wiele nauczyć o sobie...

Roxii z angielskim już tak jest, niby mówimy ale dużo się można jeszcze douczyć... ale z drugiej strony na co dzień Anglicy też nie mówią poprawnie... mnie najbardziej wkurzało jak wiedziałam że coś jest źle a oni mi nie potrafili powiedzieć co... dla nich zawsze było dobrze...

Noelka miłego wizyty :-) i nie przesadzaj w ostatnich tygodniach nie jest tak źle ;-) da się jeszcze żyć i ruszać :-)

Aniokowa odpoczęłaś trochę??
 
witajcie dziewczyny :)
a ja dzis wpadalm na chwilke i bede sie chwalic :-D wczoraj zaobserwowalam strasznie duzo sluzu.... normalnie ksiazkowe bialko jajka :) Nie smiejcie sie ze mnie, ale strasznie sie ciesze, bo takiego sluzu nie widzialam u siebie juz od baaardzo dawna :-) to dopiero 9dc, ale moze owu bedzie wczesniej, tak czy inaczej staranka byly i wczoraj i dzis :zawstydzona/y:
Kari, strasznie mi przykro :-( to okropne co was spotkalo :no: trzymaj sie dzielnie kochana. mam nadzieje ze da sie to wszystko jakos wyprostowac.

Joasia, ciasto wyglada cudnie. Ja uwielbiam piec wiec bardzo prosze o przepis :)
Mnie jeden dzien raptem tu nie ma a Wy tyle zdazylyscie napisac...szok :-D U mnie dzis zimno i nieprzyjemnie a musze isc na zakupy bo lodowka swieci pustkami ;-) Zycze Wam wszystkim milego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny oczywiscie zapraszam was wszystkie na ciacho :) Wbrew pozorom to nie jest ciasto, ktore w zamierzeniu ma wyrosnac. Blache wysciela sie ciastem dookola a pozniej uzupelnia wlasnorecznie smazonymi jablkami albo nie za mokrym musem jablkowym, na to piana z bialek i znow troszke startego ciasta na wierzch. Polecam bo jest pyszna a dzis nawet smaczniejsza. a to przepis dla zainteresowanych ze zdjeciem wnetrznosci :p
Szarlotka orzechowa.
 
joasia ciasto cuuudne wysyłaj mi tu kawałek!!!:-D
Noelka kuruj się tam kochana i szybko wracaj do zdrówka:tak:

Agitatka, abed wiecie z tym angielskim to ja mam tak, że dopóki nie zaczne się zastanawiac nad tym jak mówię i co mówię to jest ok, a im więcej się uczę, czytam na ten temat i więcej się zastanawiam jak to powiedzieć tym gorzej. U mnie wynika to z tego że ja angielskiego nauczyłam się ze słuchu, znaczy przebywając i rozmawiając z ludzmi. Jak przyjechałam do UK to nie mówiłam ani słowa po angielsku, bo nigdy się go nie uczyłam, całe życie niemiecki (a i tak go nie umiem:-p). Tak więc uczyłam się poprostu od ludzi i wiem jak co powiedzieć, ale nie znam gramatyki to znaczy niby jej używam ale nieświadomie. I jak zaczynam czytać i rozkmniac tą gramatyke to wszystko mi się miesza i nic już nie wiem:-D dziś właśnie idę do szkoły na zajęcia, może wrócę trochę mądrzejsza:-p
aniolkowa książka suuper już czytam drugą część :-) troche słabo mi idzie, bo jakiś ten tydzien mam zalatany ciągle coś i nie bardzo mam czas, jutro mam wolne więc pewnie poczytam trochę. A Ty już zaczełaś tego Greya????
Edith nooo to gartuluję książkowego śluzu i życze powodzenia w starankach:tak:
loczkis najlepiej jest się przytulać własnie wtedy kiedy jest ten płodny śluz, bo jak sama nazwa wskazuje pomaga on w zapłodnieniu, a dokładniej w dotarciu plemniczkom na miejsce. Owu występuje ok 1-3 dni po płodnym śluzie, mniej wiecej tyle czasu zjamuje żołnierzykom dotarcie do celu, takze działajcie!!!;-)
 
reklama
Roxii w takim razie miłego dokształcania się :tak:
loczkis kochana leć na żywioł skoro śluz ci sprzyja, to nie ma co gadać tylko bierz swego do sypialni i fiku miku ;-)
edith ty tak samo, sio do łóżka :tak:
joasia no ja mam taką nadzieję, że mu kiedyś to przejdzie, bo to jednak dość uciążliwa dolegliwość
noelka moc zdrówka:tak:

Ależ mnie dopadły problemy żołądkowe, Dobrze kojarzę, że śliwki suszone są dobre, czy coś plączę...Zjedliśmy z małym obiad, teraz dla mężunia podgrzeje i mogę iść spać, dzień jak co dzień...
Co za człowiek od progu z pretensjami, że jakaś jego koszulka leżała na krześle i jej nie uprałam, bo moim zdaniem jak coś nie leży w koszu na pranie to się do niego nie nadaje :no:
 
Do góry