reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
ja piernicze, koszmar jakis z tymi lakarzami. Jak mogli Cie tak potraktowac :no: Pam, Ty uwazaj na siebie i jakby co to jedz jeszcze raz albo pogotowie wzywaj. Przytulam mocno i mam nadzieje ze bedzie lepiej
 
Dzieki dziewczyny puki co jakos sie trzymam, wzielam dwa ibuprofeny 200mg i jakos daje rade... bede dawac oznaki zycia jutro teraz ide sprobowac sie wykapac pewnie wyjdzie na to moj mnie wsadzi do wanny i potem do lozka... dobrej nocki wam zycze
 
Widze ze dzis pierwsza jestem.... zyje kochane zyje... ledwo ale zyje.... nos mam tak zatkany ze az boli musze ustami oddychac i od tego wiecznie kaszle i cos mi sie tam odrywa az boli.... ogolnie oddychanie sprawia mi bol takie ostry jakby ktos mnie dzgal... glowa dalej boli w uszach mi cos strzela... jedyne co to szyja nie jest juz taka obolala i nie ma nowych siniakow... bede zaraz probwac toasta zjesc bo chce tabletki wziasc... zobaczymy jak to pojdzie bo puki co to na herbatach gorzkich jade....

Milego Dnia Wszystkim !!!
 
Pam, a do GP próbowałaś się rejestrować w trybie ekspresowym? Przyjmuje ktoś dzisiaj u Was? Albo może do polskiego lekarza idź, tanie to nie jest, ale przynajmniej wiesz, że nie dadzą Ci paracetamolu... Kurde no, przecież to nienormalne jest, widać, że nie masz zwykłego przeziębienia, to Cię odysłają z kwitkiem... Popieprzone to wszystko.
 
Satchkat najblizszego polskiego GP mam 208km od siebie.... nawet jakby byl obok to jestem tak splukana po przeprowadzce ze swiatelko w lodowce mam... wiem ze jeden lekarz przyjmuje w soboty ale ja tam nawet nie dojde a nie wiem czy on robi home visits... zaraz bede mojego budzic to poprosze go zeby zadzwonil
 
Pam, biedna Ty, wierze, ze musisz sie strasznie meczyc, powaznie to wyglada wiec lepiej nie czekac az samo przejdzie...

A u mnie testowania jutro nie bedzie, kciuki mozna puscic.... dostalam dzis @ :-(
nie ukrywam , ze zalamalam sie, szczerze liczylam ze tym razem sie udalo... najgorsze jest to, ze tak naprawde nie wiem dlaczego sie nie udaje, niby wszystko w porzadku jest, nie wiem gdzie jeszcze moge szukac przyczyny niepowodzen, co moge jeszcze zrobic, brak juz mi pomyslow..... ehh...ryczec mi sie chce :-(
 
reklama
Satchkat ja mieszkam w Irlandii wiec nawet nie wiem gdzie moge zadzwonic.... moj dzwonil juz do lekarza przyjedzie do nas na 11 czyli za chwilke wsomie...

edith2602 przykro mi... ale w nastepnym cyklu sie uda, grunt to nie poddawac sie


Ja przez tego swojego implanta nie dostalam jeszcze @ nawet objawow nie mam.... nawet sie ciesze bo zawsze mnie krew zalewala.... a teraz przy chorobie jeszcze tego mi brakuje
 
Do góry