reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

matko Pam... co to moze byc?? wyglada strasznie!!! wiesz co... Ty lec lepiej na emergency... towyglada jak przy posocznicy... nie chcę Cię straszyc, sle to wyglada jak poczatki zapalenia opon mózgowych :shocked2:

prosze Cie lec do szpitala albo niech Twoj zadzwoni na pogotowie i nasciemnia, ze jest nieprzytomna itp itp itp bo to moze byc bardzo powazna sprawa
 
reklama
O kurde, ja tu niedoczytalam, a ze swoja prenumerata wyskoczylam - lec jak najszybciej na A&E, ale juz!!!

Roxii, bedzie dobrze, zobaczysz - trzymam kciuki, daj znac koniecznie, jak to wszystko wyszlo.
 
Roxii kochana, caly czas trzymam kciuki oby zarodeczki byly silne i wszystkie przetrwaly do niedzieli!!! a potem za pomysly transfer!tym razem musi sie udac!

dostaniesz dodatkowo jakies hormony??

mam nadzieje, ze z Pam wszystko ok... kurde martwie sie o nia
 
Satchkat nigdy nie prenumerowalam tutaj czasopism. Kiedys zaprenumerowalam w Pl i moja siostra mi co miesiac pzysylala Super Linie, Shape, ale zrezygnowalam z tego.

Niekiedy kupuje gazety w polskim sklepie,ale zdzieraja jak szlag.

Wkurzylam sie i zaczelam kupowac angielskie gazety (Health and Fitness, Running for Woman, Zest, BodyFit) i jestem zadowolona, mam mase do czytania, super porady,cwiczenia, reklamy fajnych ciuchow, kosmetykow itp, ktore sie pokrywaja z rzeczywistoscia. Po co mi opis najnowszego kosmetyku z Pl, ktorego i tak nie kupie tutaj...
 
Pam jedź na emergency i to już!!! to nie są zarty!!!:no: jejku mam nadzieję, ze wszytko bedzie wporządku... daj znac...
Osinka teraz już biore tylko zel dopochwowy z progesteronem i to wsio:tak:
 
Dziewczyny spoko jeszcze zyje.... ja juz raz mialam zapalenie opon mozgowych... ja sie wmiare czuje.... tylko troche mnie trzesie... bede zaraz do szpitala szla tylko moj musi zalatwic kolezanke zeby mnie podwiozla bo jak zadzwonil na pogtowie to powiedzieli ze nie ma karetek wolnych ale zebym przyjechala a jak w ciagu godzinynnie dam rady to dzwonic jeszcze raz.... no coz chociasz kazali przyjechac... bede zaraz leciec.... moj sie denerwuje bo jak sie na niego patrze to mi sie oczy zbiegaja.. tak dziwnie widze jakby wszystko bylo scisniete do srodka i boli troche... trzbea patrzalki zamknac heheh.... dobra laski lece odezwe sie pozniej jak juz bede wiedziala co gitara
 
trzymaj się Pam i czekamy na dobre wieści &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Roxii będzie dobrze, trzymam kciuki, wytrwałości i cierpliwości, zarodeczki na pewno przetrwają :tak::tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja już się spakowałam. Jakoś mało ubrań wzięłam :szok: No tak planuje coś kupić :-) Jutro mamy samolot o 10.25 całe szczęście, że lotnisko rzut beretem od nas :tak: Rodzinka już skacze z radości, a ja pół dnia drażnię się z synkiem, że on nie jedzie ze mną ;-) Ale ze mnie mama :-)
Zimno się robi brrrrrrrrr :no:
 
reklama
Do góry