reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Podoba sie ten dzieciaczek,nie wiem czy juz widzialyscie dlatego wklejam:-D

Edytka super link, usmialam sie ze hej!!!

U nas pogoda juz sie popsula i zimno znowu sie robi:( Jak ja nie cierpie zimna...!!!! A jak tam dziewczynki nic nie piszecie o starankach?? Roxii, Agnieszka gdzie sie ukrywacie?? Pozdrowionka
 
Witajcie dziewczynki!
No faktycznie trochę mnie tu nie było... Jakoś tak brak czasu na wszystko, a poza tym jak zwykle mam dolinkę pourlopowa....:sorry2: W Polsce było tak fajnie, rodzina, znajomi, święta... a tu znów ta smętna szkocja i praca ehhh:-(
Jeśli chodzi o mój cykl to jakos treaz mam dni płodne dziś jest 17 dc wiec owu albo juz była albo właśnie jest:-p w czwartek wypada 21 dc i idę w koncu tu do lekarza na badanka i mamy dostać skierowanie dla mojego M na zołnierzyki. Strasznie to wszystko się ciągnie zanim oni nam tu zrobią te wszystkie badania to chyba wpadnę w totalną depresję :-( Ale co zrobić trzeba czekać i mieć nadzieję....
Aniamania kiedy Ty masz wizytę w tej klinice planowania rodziny jakoś w kwietniu z tego co kojarzę tak????
 
Witajcie dziewczynki!
No faktycznie trochę mnie tu nie było... Jakoś tak brak czasu na wszystko, a poza tym jak zwykle mam dolinkę pourlopowa....:sorry2: W Polsce było tak fajnie, rodzina, znajomi, święta... a tu znów ta smętna szkocja i praca ehhh:-(
Jeśli chodzi o mój cykl to jakos treaz mam dni płodne dziś jest 17 dc wiec owu albo juz była albo właśnie jest:-p w czwartek wypada 21 dc i idę w koncu tu do lekarza na badanka i mamy dostać skierowanie dla mojego M na zołnierzyki. Strasznie to wszystko się ciągnie zanim oni nam tu zrobią te wszystkie badania to chyba wpadnę w totalną depresję :-( Ale co zrobić trzeba czekać i mieć nadzieję....
Aniamania kiedy Ty masz wizytę w tej klinice planowania rodziny jakoś w kwietniu z tego co kojarzę tak????

Hej Roxii ja zrezygnowalam z tej wizyty w klinice, bo jak bylam u GP to ona mi powiedziala ze w tej klinice raczej nie zajmuja sie badaniem nieplodnosci i jak doczytalam na ich stronie to wynika ze faktycznie tak jest. Ta GP powiedziala ze badaniem nieplodnosci zajmuja sie w Royal Infirmary ale musisz juz ponad rok sie starac zeby tam cie skierowali. Z reszta GP zapisala mnie na badanie progesteronu i cos tam jeszcze wiec na razie wystarczy, badanie mam we wtorek to bedzie moj 24 dc. A jak pojade do Polski to zrobie sobie jeszcze inne podstawowe badania i zobaczymy. A ty nie chialas isc w Polsce do gina jak bylas na urlopie moze wiecej bys sie czegos dowiedziala... Ja w tym miesiacy nie za bardzo sie przykladam, wogole nie wiem czy jest sens bo ani sluzu nie mialam ani bolu owulacyjnego, zadnych oznak... zrobie badania moze cos sie wyjasni, mam nadzieje ze bedzie wszystko oki...

Roxii wiem jak to jest jak sie wraca z Polski, zal i tesknota... teraz czekanie na kolejny urlop. Ja lece w maju ale sie martwie bo ten wulkan wciaz aktywny. ciagle przesuwaja termin otwarcia lotnisk, nie wiem co to bedzie... Ja chce do Polski!!!! Niech ten wulkan juz sie uspi.... Pzdr
 
Aniamania nie przejmój sie do maja ten wulkan napewno sie uspoki i polecisz do Polski:tak: jest jeszcze trochę czasu i napewno wszystko ucichnie i lotniska będą działac jak zawsze, głowa do góry:-)
To dziwne że w klinice planowania rodziny nie zajmoją się niepłodnością wydawałoby się że właśnie od tego jest...:sorry2: ale skoro mówisz że nawet na tej stronie tak wyczytałaś to pewnie tak jest. Szkoda bo miałam nadzieję że tam może coś szybciej udałoby się załatwić...
Ja w czwartek idę na to badanie co Ty we wtorek do mojego GP, a co dalej to nie wiem czy nas gdzies skieruje czy jak? My staramy się już rok i 8 miesięcy więc jest trochę czasu ale GP jakoś bardzo się tym nie przejął:sorry2: zresztą jak wszystkim tutaj...
A w Polsce juz nie robie żadnych badań bo to nie ma sensu na początku tak robiliśmy, na urlopie biegaliśmy po lekarzach a teraz się okazało że badania z Polski tutaj w ogóle sie nie liczą, więc po co robić tam badania, płacic za nie jak tu i tak zrobią to samo tyle tylko ze za darmo no i wiadomo trzeba czekać. A poza tym my juz wiemy dlaczego nie moge zajść w ciązę, moj M miał robione badanka właśnie w Polsce na żołnierzyki i ma bardzo słabe wynki:-( więc nie ma co więcej w Polsce sprawdzać bo juz wszystko wiemy. A badania tutaj to tylko formalność bo muszą nas przebadać (mimo że daliśmy wyniki z polski lekarzowi tutaj) z każdej strony żeby zakwalifikowac nas na in vitro. Niestety to wszystko trwa i to mnie przeraza....:-(
Mam nadzieję że u Was będzie wszystko wporządku i szybko doczekacie się fasoleczki:tak:
Trzymam kciuki i daj znać jak było na badankach.
 
Hejka

Medluje ze mam na popoludnie w tym tygodniu, wiec bywam z doskoku, starania byly, nie na sile ale byly.

Ania my jakos podobnie chyba mamy nie miec juz @ :)

Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny 3mam za was mocno kciuki:)Musi się udać...
Miłego dnia!

Agus- ja mam dolka znowu. Najgorsze ze to przed samym wyjzadem prawie, wiec o niczym nie marze jak powiedzeniu rodzicom po przyjezdzie, ale mam zle przeczucia.Kurde znowu mnie zlapalo- jak zwykle -po wejsciu na NK- chyba usune tam konto...
 
Do góry