reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
witam jako druga dzisiaj :)
Podobno chcieć to móc ale w życiu różnie z tym bywa tak naprawde. Ja wam powiem jestem pełna nadziei ze sie uda mimo ze staram sie niedługo.
 
Hejka Kochane

Moj m pracuje caly weekend wiec mam spokoj :-D jestem strasznie busy wiec jestem z doskoku ale podczytuje na biezaco.

Pozdrawiam xxx
 
Witajcie!
Ja się rozkoszuję ostatkami urlopu, to mój ostatni weekend w Polsce... Mimo ze zostało mi jeszcze parę dni to juz zaczynam łapać doła:-( Z poniedziałku na wtorek wracam to tej wstrętnej szkocji brr:-(
zawsze cięzko to przechodze i tak jest i tym razem, moze szybko uda mi sie jakoś pozbierać....:sorry:
A tu na forum widzę wszyscy pozytywnie ponastawiani:-) i tak trzymać dziewczynki nie można sie poddawać, tzrymam za Was wszsytkie kciuki, niedługo i nam sie uda:-)
 
Hej dziewczynki!
Jestem i to bardzo SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!
Moje szczęście ma już 7 cm,jest zdrowy,słyszałam serduszko,widziałam go jest śliczny,niech dalej rośnie zdrowo!!
Mój mąż się śmieje,że powie naszemu maluchowi,że mama mówiła cały czas,że to puste jajo!
Widziałam go dziś dwa razy,pierwsze usg mieliśmy normalnie w szpitalu,tam zbadali tylko czy dziecko jest czy ma dwie rączki i nóźki i to wszystko,trwało to ok 10 minut!!dlatego że nie robią badania na przezierność karkową,byliśmy zbadać naszego malucha również prywatnie,wszystko również dobrze!!
Następne usg będę miała 7 czerwca i to będzie ostatnie usg :-((

Dziś był najważniejszy dzień w moim życiu!!

Pozdrawiam Was
 
Hej dziewczynki!
Jestem i to bardzo SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!
Moje szczęście ma już 7 cm,jest zdrowy,słyszałam serduszko,widziałam go jest śliczny,niech dalej rośnie zdrowo!!
Mój mąż się śmieje,że powie naszemu maluchowi,że mama mówiła cały czas,że to puste jajo!
Widziałam go dziś dwa razy,pierwsze usg mieliśmy normalnie w szpitalu,tam zbadali tylko czy dziecko jest czy ma dwie rączki i nóźki i to wszystko,trwało to ok 10 minut!!dlatego że nie robią badania na przezierność karkową,byliśmy zbadać naszego malucha również prywatnie,wszystko również dobrze!!
Następne usg będę miała 7 czerwca i to będzie ostatnie usg :-((

Dziś był najważniejszy dzień w moim życiu!!

Pozdrawiam Was
No to gratuluję:-) Bardzo sie ciesze ze wszystko wporządku, oby tak dalej, niech maleństwo rosnie zdrowo:tak: Wyobrażam sobie jaka musisz być szczesliwa, to musi być niesamowite przezycie:-D
Dbaj o siebie i o maleństwo a napewno będzie wszystko dobrze:tak:
Cieszymy się razem z Tobą:-)
Pozdrawiam!
 
hej dziewczynki!!! co tam slychac?? Olcia malo sie odzywasz ostatnio wiem ja tez nie mam po ostatnim cyklu za bardzo checi do pisania. Ostatnio naprawde myslalm ze sie udalo, mylalam ze wSZystkim nam sie uda... no ale wyszlo inaczej, dlatego teraz tez staram sobie troszke odpuscic i sie tak nienakrecac. No ale kolejny cykl trwa i staram sie znowu, a owulacja nadchodzi!!! mowilam sobie ze nie bede juz testow uzywac ale zostalo mi kilka no pomyslalam ze zuzyje. I tak juz wczoraj jak zrobilam wyszly dwie kreseczki z tym ze oczywiscie druga blada a dzisiaj to samo no moze ciut druga wyrazniejsza. Zobaczymy tak czy siak przytulanko co dwa dni hihiihi.... A jak u was staraczki???

Cambria a mowilam ze nie ma sie co stresowac, okazalo sie ze wszystko oki i bardzo sie z tego ciesze no i zazdroszcze oczywiscie, mam nadzieje ze i my doczekamy sie w koncu fasolki. Pozdrawiam cieplutko
 
hejka
Ja już we wtorek wróciłam do UK,trudno było mi wrócić ale jak trzeba to trzeba niestety...
Środę miałam wolną,wysprzątałam cały dom i wprowadziliśmy znowu życie do naszego gniazdka.Czwartek i piątek byłam normalnie w pracy,powróciłam na drugie zmiany,weekend minął szybko i jutro już poniedziałek także kolejny pracowity dzień.
Dziś z mężem przemeblowaliśmy sobie troszkę w mieszkaniu,dokupiliśmy półkę na książki i kilka kwiatków do domy co dało nam super uczucie z czego się bardzo cieszymy.
Kolejny urlop do Pl planujemy w sierpniu jak się uda oczywiście a jak nie to dopiero za rok:(
Poza tym wszystko ok:))
...o tragedii w Pl słyszałam z angielskiej telewizji,szok,nadal w to nie wierze,brak słów... [*]


A co u was kochane?
Pozdrawiam was serdecznie:)
 
reklama
Hej dziewczynki!
Jestem i to bardzo SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!
Moje szczęście ma już 7 cm,jest zdrowy,słyszałam serduszko,widziałam go jest śliczny,niech dalej rośnie zdrowo!!
Mój mąż się śmieje,że powie naszemu maluchowi,że mama mówiła cały czas,że to puste jajo!
Widziałam go dziś dwa razy,pierwsze usg mieliśmy normalnie w szpitalu,tam zbadali tylko czy dziecko jest czy ma dwie rączki i nóźki i to wszystko,trwało to ok 10 minut!!dlatego że nie robią badania na przezierność karkową,byliśmy zbadać naszego malucha również prywatnie,wszystko również dobrze!!
Następne usg będę miała 7 czerwca i to będzie ostatnie usg :-((

Dziś był najważniejszy dzień w moim życiu!!

Pozdrawiam Was


Gatuluje i ciesze sie ze wszystko jest ok,pamietam jak ja sie dowiedzialam ze jestem w ciazy nie moglam powstrzymac lez,a jak pierwszy raz zobaczylam moja kruszynke na usg i dowiedzialam sie ze jest wszystko w porzadku to skakalam z radosci:-)
Aby kazda z was dziewczynki przynosila takie dobre wiesci:tak:
 
Do góry