reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam! Niestety tak jak myślałam to nie fasolka :-( dzisiaj rano przylazła @:-( Nie wiem dlaczego miałam te plamiena nigdy tak nie było, moj organizm poprostu robi mi jakieś kawały :dry: Także następny miesiąc spisany na straty.
Powloli zaczynam się przekonywać do tego że nie mamy szans na naturalne poczęcie dzidzi:-( Nie dopuszczam do siebie takiej myśli ale chyba jednak...
Ehhh no nic następny miesiąc przed nami i następne staranka ale juz chyba wiem czym one się zakończą..:-(

Trzymam kciuki za nastepny cykl :tak:
Buzka
 
reklama
Roxii tak mi przykro :-( głowa do góry!
trzy mam kciukasy za kolejny cykl...trzeba miec nadzieję:)Tulam mocno :blink:


u mnie nic nowego,po powrocie do pracy,jakoś czasu mi na wszytsko brak...w wolnej chwili wpadnę was poczytac i napiszę więcej a teraz uciekam spac.Dobranoc!
 
Dziekuje Wam kochane za słowa pocieszenia i za trzymane kciuki :-D Ja też za Was mocno trzymam kciuki i dziękuję ze jesteście :-)
 
Kochane!
Dawno mnie tutaj nie było...chyba w listopadzie po raz ostatni. Dziewczyny z początkiem roku oczywiście wiecie czego Wam i sobie życzę! Fasolek, fasolek i jeszcze raz fasolek. I wiecie co, nie myślmy już czy za następnym razem nam się uda czy nie, tylko powiedzmy sobie...oby w tym roku i wyluzujmy. Zaplanujmy mile wakacje...Pomyslmy o tym aby korzystac z kazdego dnia w ktorym maluszki do nas jeszcze nie zawitaly. One i tak do nas przyjda...tylko troche pozniej. Moze nie naturalnie u wszyskich z nas. Ale na pewno beda!!! Oby to byl ten rok ;)
U mnie kolejna próba zakończona niepowodzeniem. 32 lata na karku i 1.5 roku starań. Ech... Ale będą kolejne! za 2 tygodnie mamy wizytę w Fertility Clinic w naszym szpitalu. To nasze pierwsze spotkanie z lekarzem. Zobaczymy co powie...
Ściskam Was ogromnie mocno!
 
Kochane!
Dawno mnie tutaj nie było...chyba w listopadzie po raz ostatni. Dziewczyny z początkiem roku oczywiście wiecie czego Wam i sobie życzę! Fasolek, fasolek i jeszcze raz fasolek. I wiecie co, nie myślmy już czy za następnym razem nam się uda czy nie, tylko powiedzmy sobie...oby w tym roku i wyluzujmy. Zaplanujmy mile wakacje...Pomyslmy o tym aby korzystac z kazdego dnia w ktorym maluszki do nas jeszcze nie zawitaly. One i tak do nas przyjda...tylko troche pozniej. Moze nie naturalnie u wszyskich z nas. Ale na pewno beda!!! Oby to byl ten rok ;)
U mnie kolejna próba zakończona niepowodzeniem. 32 lata na karku i 1.5 roku starań. Ech... Ale będą kolejne! za 2 tygodnie mamy wizytę w Fertility Clinic w naszym szpitalu. To nasze pierwsze spotkanie z lekarzem. Zobaczymy co powie...
Ściskam Was ogromnie mocno!
Witaj:-) W tym co napisałaś jest dużo racji, powinnysmy wyluzować pomyśleć o wakacjach itp. Czasem mi się to udaje ciągle probuję właśnie tak sie nastawiać ale czasem to nie takie proste... Jednak zgadzam się z Tobą trzeba probowac i dać sobie czas:tak:
Trzymam kciuki za Wasze spotkanie z lekarzem i koniecznie daj znac czego sie dowiedzieliście:-)
Pozdrawiam
 
Hey, Witajcie!
Jak już wiecie nasze ostatnie starania na darmo. Zdecydowaliśmy z moim M że jak nie pójdzie do kwietnia to decydujemy się na invitro, bez zbednego inwestowania w inseminacje. Jako ze chcemy miec dwa maluchy to nie chcemy przy drugim powtarzac historii, tylko zaiplementowac mrożaka. Nie che rodzic zbyt pozno.
Oczywiscie invitro w PL. Chociaz kto wiec co nam zasugeruje NHS ;). Dam znac oczywiscie.
Poki co udanego weekendu! Wino na stol i pyszna kolacja. Dobrej zabawy...A co niektorym owocnej!!!
Sciskam Was wszyskie! ;-)
 
Witam was dziewczyny:)
Widzę że mam dużo do czytania:)
W końcu mam wolny weekend także zabieram się za sprzątanie domu,obiadek itd.
Wczoraj zabukowaliśmy bilety do Polski także 19 marca lecę na ponad dwu tygodniowy urlop do kraju :happy:


Kati 3 mam kciukasy za invitro,będzie dobrze:)
Daj znac jak było na spotkaniu z lekarzem no i co wam powiedział...


...a reszcie reszcie życzę miłego dnia:)
odezwę się później!!!
 
Całą ciąże spedziłam w Irlandii u rodziłam w Portlaoise to na zachod od Dublina Co. Laois...rewelacja!!! porprostu marzenie jesli chodzi o personel pomoc i sam porod, chyba lepiej i milej byc nie moze!!! i szwy takei rozpuszczalne a w Polsce takie zwykle i tzreba jeszcze raz na zdejmowanie wracac a tu mila niespodzianka nikt cie nie upokarza przymusowym goleniem jak masz juz bole czy nawet przed bolami! nikt nie macina prosza bys wziela znieczulenie zewnatrz oponowe(ja nie chcialam) rodzialm szybko i wydaje mi sie z enawet nie bolalao tak jak myslalam z ebedzie bolec:D naprawde a czas ciazy ...pare razy musialm lerzec w szpitalu, bo mialam male klopoty i nawet na podrzymanie dostalam zastrzyki...6 dan w ciagu dnia kobieta ktora chodzi przed obiadem i pyta na co masz ochote i przedstawia ci menu....RAJ !!!!
nie wiem jak w anglii ale Irlandie polecam goraco 2 dziecko tez rodze w Irl chocbym na glowie miala stanac!!!

No pewnie że przytulanka były:-D i to w dni płodne:tak: ale czy ja wiem na fasolke??? wczoraj miałam jakieś plamienia takie jak na @:baffled: nie wiem co o tym mysleć:dry:
Wiesz ja z moim mezem nie zabezpieczalismy sie przez rok a ostatnie 6 miesiecy przed ciaza to przytulanka byly od 1do ostatniego dnia cyklu 2x dziennie (rano i przed snem) czasem "zmuszalam" meza nawet wpoludnie...w wollne dni... Byl nie raz zly z ego traktuje jak konia rozplodowego ale bylam zdesperowana i wiesz na 6 cykl takich czestych przytulan dopiero sie udalo.....ale bylam sflustrowana jak nie wychodziao przez ten caly zcas.....nawet urzadzalam mu awantury z edziecka nie umie zrobic a kolezanki ot tak zaliczaja wpadki........ wiec spokojnie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam was dziewczyny:)
Widzę że mam dużo do czytania:)
W końcu mam wolny weekend także zabieram się za sprzątanie domu,obiadek itd.
Wczoraj zabukowaliśmy bilety do Polski także 19 marca lecę na ponad dwu tygodniowy urlop do kraju :happy:


Kati 3 mam kciukasy za invitro,będzie dobrze:)
Daj znac jak było na spotkaniu z lekarzem no i co wam powiedział...


...a reszcie reszcie życzę miłego dnia:)
odezwę się później!!!

Dziewczyny,
Poki co trzymajcie kciukasy oby sie udalo droga naturalna, chyba widomo dlaczego-mniejsze koszty, wieksza przyjemnosc!!! hehe!!!
Ja trzymam kciuki za Was i czekam na wiesci!
Sciskam!!!
 
Do góry