reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

czesc dziewczyny ,
od kilku dni powzielismy z mezem starania :) najlepiej to jak by juz bylo :-)
ale niestety musze poczekac do stycznia bo w grudniu sie za pozno namyslilismy.
moj ostatni dzien plodny przypadal na 20 a my "zaczelismy" 21 wieczorem wiec zapewe nic z tego :happy2:

pozdrawiam



Witam :-) tzrmam kciuki za owocne staranka:-D
hejka
melduję tylko że przylazła do mnie @,zdycham z bólu,dobrze że istnieją tabletki przeciw bólowe,chyba się uzależnię :baffled:

a co tu tak puściutko?
miłego dnia koleżanki!
A jednak @ przylazła :sorry2:w sumie to dobrze ze się wyjaśniło nie będziesz musiała latać po lekarzach, a fasolinka pewnie będzie w następnym miesiącu:-D Pozdrawiam
Hej

Medluje ze wyniki badan krwi juz sa- podobno wszystko wyszlo OK :confused: umowilam sie na wizyte 13 stycznia to sie dowiem co tu robic dalej
No to świetnie że badanka Ok:-) najważniejsze że jestes zdrowa. Fajnie ze w koncu udało Ci się dostać do jakiegos lekarza porobicie badanka i napewno wszystko się ułoży. Najgorsze to stać w miejscu a tak będziecie wiedzieli co i jak:-)
Mi do @ pozostało jakieś 5 dni ale juz od wczoraj czyję sie niezbyt dobrze czuję tak jakby @ miała przyjść zaraz:baffled: ehhh i pewnie następny miesiąc pójdzie na marne:-(
 
reklama
Życze wszystkim staraczkom wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku i oczywiście naszych upragnionych fasoleczek :********
 
Ola dobrze że wyniki krwi pozytywne,teraz 3 mam kciuki za udaną wizytę:-)


Dziewczyny życzę wam udanej imprezy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego w nowym roku 2010,niech spełnią się wszystkie wasze marzenia :happy2:

A my siedzimy sobie w trójeczkę,jemy czipsy i drinkujemy :happy2:
 
dziewczyny- u mnie masakra- dziewczyna brata mojego M jest w ciazy- odechcialo mi sie zyc....pieknie poprostu zaczety nowy rok
 
ola 3maj się,wiem pewnie dziwnie się czujesz ale Ty też nie długo będziesz nosiła swoja fasolinę,3 mam mocno kciuki :tak:


Ja osobiście 1szy stycznia uważam za udany,synek ma urodziny,zakupiliśmy z mężem nowy sprzet do domu i kilka prezentów :happy2: teraz siedzimy i opijamy a co tam...:happy2:
 
dziewczyny- u mnie masakra- dziewczyna brata mojego M jest w ciazy- odechcialo mi sie zyc....pieknie poprostu zaczety nowy rok
Oleńko wiem co czujesz... to przykre kkiedy ktoś z otoczenia zafasolkuje a Ty się starasz miesiącami i nic. Mnie też zawsze szlak trafia jak się dowiem że ktoś bliski jest w ciąży...
Ale głowa do góry nie jesteś sama:tak: w tym roku napewno się uda, nam wszystkim się uda trzeba wierzyć;-)
Trzymaj się,buziaki :*
 
Oleńko wiem co czujesz... to przykre kkiedy ktoś z otoczenia zafasolkuje a Ty się starasz miesiącami i nic. Mnie też zawsze szlak trafia jak się dowiem że ktoś bliski jest w ciąży...
Ale głowa do góry nie jesteś sama:tak: w tym roku napewno się uda, nam wszystkim się uda trzeba wierzyć;-)
Trzymaj się,buziaki :*

Wlasnie dostalam wiadomosc o kolejnej ciazy od kumpeli, a najpierw pyta mnie- czy myslimy o powiekszeniu rodziny no szlag moze czlowieka trafic na miejscu. Smutno zaczal sie nowy rok i tutaj i na staraczkach 2009 tez zadnej sie nie udalo. Ja nie wiem czy naokolo sie wszystkie zmówily czy co?
Ciesze sie ze mam forum i te i tamte- z M ciezko czasami pogadac. Ostatnio mi oznajmil ze nie chce dziecka ! a potem po cichu mowi, moze sie uda jak bedzie tak mowil. :-D Gupek jeden.
Wiem ze cierpi w srodku, tymbardziej ze brat bedzie pierwszy a to on jest starszy wiec napewno meskie ego cierpi.
Nie poddam sie, no nie ma innej opcji- ale entuzjazm opadl. W zeszlym roku przed staraniami kupilismy kombi z mysla o dziecku, od wczoraj jest na auto-traderze, koniec wozenia powietrza. Zmiany trzeba wprowadzic, moze wtedy cos bedzie lepiej
 
Ola zgadzam się że wprowadzenie zmian w nowym roku może prznieśc pozytywne rezultaty.My nowy rok też zaczęliśmy od małych zmian w domu i uwierz mi że pomaga,humory się poprawiają,nastawienie do życia staje się pozytywne i ochota na wszystko jest także polecam zmiany-noworoczne :tak: i głowa do góry,na Ciebie Olka też przyjdzie czas :tak:;-)
 
Czesc dziewczyny ,niew wiem czy jeszcze mnie pamietacie ;-) Dawno mnie nie b ylo , wpadlam zobaczyc co u was :)
U mnie nic nowego ,po za tym ,ze nadal mnie badaja (jak pamietacie moze mam jedno badanie na pol roku ;) ) No i biore progesteron od tego cyklu ,moze cos pomoze :blink:.
Zycze powodzenia wszystkim staraczkom na Wyspach i wielki hug dla Oli ,nie zalamuj sie , najwazniejsze to sie nie poddawac.
Pozdrawiam. :)
 
reklama
Do góry