reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ja juz dawna w nia popadlam teraz probuje wyjsc z tego ale jest ciezko:zawstydzona/y:
zapewne za tydzien zaczne 13 cykl staranek ... ech... cos tak czuje
i znuff mi sie wyc chce:confused2:

eciu uwierz mi ja sie bronie nogami i rekami pezed nia ale kobiety sa inne...fajniue sie ma was kochane ale czasmi mi sie wydaje ze mnie to pojudza i ze jak nie zobacze na forum jak inne sie mniewaja i ze moze ktorejs sie udalo (a jak "tak" to super ale ja bede wtedy ala zazdrosna i bede dawala glupie teksty do mojego mezusia] ehhh dziewczyny to naprawde siada na psyche kurcze
 
reklama
eciu uwierz mi ja sie bronie nogami i rekami pezed nia ale kobiety sa inne...fajniue sie ma was kochane ale czasmi mi sie wydaje ze mnie to pojudza i ze jak nie zobacze na forum jak inne sie mniewaja i ze moze ktorejs sie udalo (a jak "tak" to super ale ja bede wtedy ala zazdrosna i bede dawala glupie teksty do mojego mezusia] ehhh dziewczyny to naprawde siada na psyche kurcze

Mnie BB pomoglo- ale jak wiadomo wszystkiego co za duzo to nie zdrowo- moj maz przyjal taktyke twardziela przez ostatni czas i nie pomagaja moje przekonania ze na mnie ma to zupelnie odwrotny skutek- dlatego staraczki mi pomogly i dlatego zalozylam ten watek- i jak widze nie umarl :)

Uzbroj sie w cierpliwosc :) nie jestes sama
 
eciu uwierz mi ja sie bronie nogami i rekami pezed nia ale kobiety sa inne...fajniue sie ma was kochane ale czasmi mi sie wydaje ze mnie to pojudza i ze jak nie zobacze na forum jak inne sie mniewaja i ze moze ktorejs sie udalo (a jak "tak" to super ale ja bede wtedy ala zazdrosna i bede dawala glupie teksty do mojego mezusia] ehhh dziewczyny to naprawde siada na psyche kurcze
kochana mnie tez kluje w serduchu ze komus sie udalo a mi nie dlaczego nie ja??
 
olga wiedz iz NAPEWNO SIE NAM UDA


ja mam dola ale jestem optymistycznie natsawiona

ewce idzie tempka w gore jeszcze sie bedzie smiala iz niepotrzebnie sie umawiala na monitoring


ja musze miec nadzieje a w kochane to dajecie fajnie jest z wami bo z wami mam dola moze jeden dzien, godzine minute, pozniejnmija....wierze i mam nadzieje a to dobre bo oczyszczam swoj umysl
 
reklama
Kochane zrobiłam dzis test ciążowy choć do @ jeszcze 3 dni!!!! Wyszły 2 wyraźne krechy!!!! Nie mogę w to uwierzyć...Moj P. pojechal teraz po kolejne testy bo w domu miałam tylko jeden...Zrobię potem jeszcze raz!!!! Chyba oplaciło sie rozluźnić...Gdyby to okazlao sie prawda byloby wspaniale!!!! Zrobilam ten test bo dziwnie sie czulam ostatnio i chyba przeczucie mnie nie mylilo!!!!!Dam znać jak zrobie kolejny wieczorem!!!!:biggrin2:;-)
 
Do góry