reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Narazie mi nie gratuluj bo jeszcze nic nie jest pewne!!! To jeden test zrobiony 3 ni przed @ więc może być z jakimś błędem...Staram sie nie wpadać w szaleństwo aczkolwiek jak zobaczylam te dwie krech to zaczęłam skakc jak wariatka!!!! A to jedenasty nasz cykl...Oby ten WYMARZONY!!!!!!
icon7.gif
 
Agi gratulacje.

ja bylam na kontroli w PL, poziom prolaktyny spadł ale nadal mam brac bromergon. dostałam też clostilbegyt na poprawienie jajeczkowania. jakos sie tu nie pojawiam bo mnie wszystko dobijalo i musialam przestac myslec o wszystkim. ale pamietam o was i bede zagladac co jakis czas :)
 
Agi78 gratulacje :tak::tak::tak::tak:


Agi gratulacje.

ja bylam na kontroli w PL, poziom prolaktyny spadł ale nadal mam brac bromergon. dostałam też clostilbegyt na poprawienie jajeczkowania. jakos sie tu nie pojawiam bo mnie wszystko dobijalo i musialam przestac myslec o wszystkim. ale pamietam o was i bede zagladac co jakis czas :)


sorki ze zapytam ale czy masz monitorowane cukle?? bo clo bez monitorowania cyklu to nie za dobry pomysl... i dziwi mnie troche ze ktorykolwiek gin moglby przepisac ten lek tak ,,od tak'' bez sprawdzenia czy wszystko jest ok... jesli np pecherzyki nie pekaja a bierzesz clo to mozesz sie nabawic torbiei na jajnikow a wtedy moze to tylko byc gorzej... dlatego jesli nie masz monitorowanego cyklu-nie radze brac clo (w sumie zadnego leku na recepte)... poza tym po clo jest spore prewdopodobienstwo ciazy mnogiej... jesli bedziesz miala wiele pecherzykow (nie chodzi tu o 2 czy 3 bo beda dwojaczki czy trojaczki) to sama wiesz co z tego moze wyniknac...
 
hej Sandra :-)
a ja mam dola niesamowitego czekam na ta cholerna @ wyc mi sie chce ja wiem ze jeszcze daleko do @ i tempka ladna ale ja czuje ze przyjdzie jak co miesiac
 
hej Sandra :-)
a ja mam dola niesamowitego czekam na ta cholerna @ wyc mi sie chce ja wiem ze jeszcze daleko do @ i tempka ladna ale ja czuje ze przyjdzie jak co miesiac


dola to ty dopiero bedziesz miec jak sie tam przejde do ciebie i do tylka ci nakopie :-):-) nie wolno sie poddawac... pamietaj @ nie ma jest nadzieja... masz monitorowany cykl wiec bedzie dobrze... przytulansko bylo wiec nic tylko trzymac kciuki... ja cie rozumiem bo sama przez to przeszlam i nic fajnego takie czekanie a tu nadal nic... ja czulam sie tak jak zwykle przed @... totalnie nic mi nie mowilo ze to ciaza... dlatego te bole brzucha czy bole piersi wcale nie musza oznaczac @... wiec nie stresuj sie za wczesnie bo jeszcze 6 dni do testowanka... trzymam kciuuki...
 
reklama
w ogole kochana o ktorej do polski lecisz?? bo w sumie to masz 4 dni do testowania... i w sumie w dzien wylotu do polski powinno byc wszytko jasne... jesli tempka nie spadnie to bedziesz miala super wiadomosc dla rodziny czego zycze ci z calego serca...
 
Do góry