reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agi78 to jest piekne... :tak::tak::tak: az milo sie czyta :-) tokie romantiko :-):-):-) i wiesz co ci powiem?? przeznaczenia nie oszukasz... uciekalas od tego faceta a jednak jestescie razem :tak::tak: tak musialo byc :-);-) jakie to zycie moze byc i zmieniac sie w ciagu paru dnia, ba czasami w ciagu paru sekund... bo najwazniejesze to byc szczesliwym...
i ta mozliwosc podejmowania decyzji z druga polowka... cudowne... ja mam wiele znajomych co ,,powpadalo'' w bardzo mlodym wieku i sporo z nich niestety nie jest z ojcem dziecka... ja sie ciesze ze decyzje o dziecku podjelismy oboje... w sumie moj tz to mowil o bobasie jeszcze jak bylam w polsce i to mnie tak przekonalo bo nie kazdy facet po 2 miesiacach znajomosci mowi o tak powaznych planach...
dlatego kochane cieszce sie ze staranek bo pozniej bedziecie wspominac je ze lzami w oczach... :tak::tak::tak: ze bylo ciezko bo staranka dlugie ale dziecko jest warte tego...
ja sobie wszystko tak tlumacze... i mam mdlosci i wymioty ale wiem jedno-jest to warte dziecka...
wiele kobiet wspomina porod bardzo zle ale zadna nie mowi ze zaluje...
ja kochane zycze wam zeby te wasze staranka byly jak najkrotsze bo sama wiem jak to jest jak sie czeka, czeka i nic... ale jak sie okaze ze zafasolkujecie to bedzie ogromna niespodzianka... ja sie dowiedzialam o ciazy przed urodzinami i moj mi musial przyzekac ze nic mi nie kupi bo ja nie chcialam nic... bo ja jzu dostalam najwspanialszy prezent na swiecie... i za zadne pieniadze nie mozna tego kupic...
trzymam za was kciuki bardzo bardzo mocno... i pamietajcie ze ja o was nie zapominam i podgladam was kilka razy dziennie nawet jak nic nie pisze... buziaki dla was kochane...

a i tak na szczescie lapcie fluidki ciazowe juz takie ,,odchowane'' troche :-):tak::tak::tak::-)
####################################################################################################################################################################################################################################
Lapie , lapie te fluidki:-D
 
reklama
ooo sandra mam pytanie czy Tobie przy monitoringu tez pobierali krew co 3 dni:eek:??
Bo mi bede i niewiem po co ja rozumiem w 3 dc i 21 dc ale w 6,9,12???
 
ooo sandra mam pytanie czy Tobie przy monitoringu tez pobierali krew co 3 dni:eek:??
Bo mi bede i niewiem po co ja rozumiem w 3 dc i 21 dc ale w 6,9,12???


nie... tzn pobierali mi sporo razy zeby okreslic czy owulacje mialam... tylko ze u moje cykle byly ok 100 dniowe albo wiecej, najmniej cos chyyba ok 60 dni i czasami mialam okres a czasmi plamienie i trudnio bylo ustalic czy to okres czy nie... lekarze nie wiedzieli kiedy mi sie cykl zacznie wiec nie mogli mnie zapisac na pobranie krwii wiec robili na chybil trafil... pzoniej mialam cykl monitorowany ale tylko z clo... bardzo dobrze ze robia ci tak czesto pobranie krwii bo moga na bierzaco sprawdzac wzrost hormonow i czy wszystko jest ok... lepiej dla ciebie bo masz monitorowanie i krew za jednym razem a nie ze robia ci krew a pozniej kilka cykli dalej monitorowanie... bardzo dobrze... bo beda widziec co sie dzieje... i moze jeden cykl wystarczy zeby zdiagnozowac w czym tki problem... moze od razu clo ci przepisza... wiec kochana nic tylko sie cieszyc ze na tak fajnych lekarzy trafilas... ja mialam jedno usg przed clo robione zeby sprawdzic bo z krwii dziwne wyniki wychodzily i nikt nie wiedzial co jest grane... usg mialam w pazdzierniku a clo zaczelam brac od lutego razem z monitorowaniem... bardzo dlugo czekac musialam... w twoim wypadku od razu zadecyduja bo beda widziec wszystko...
to kiedy bedziesz miec pierwsze monitorowanie??
 
nie... tzn pobierali mi sporo razy zeby okreslic czy owulacje mialam... tylko ze u moje cykle byly ok 100 dniowe albo wiecej, najmniej cos chyyba ok 60 dni i czasami mialam okres a czasmi plamienie i trudnio bylo ustalic czy to okres czy nie... lekarze nie wiedzieli kiedy mi sie cykl zacznie wiec nie mogli mnie zapisac na pobranie krwii wiec robili na chybil trafil... pzoniej mialam cykl monitorowany ale tylko z clo... bardzo dobrze ze robia ci tak czesto pobranie krwii bo moga na bierzaco sprawdzac wzrost hormonow i czy wszystko jest ok... lepiej dla ciebie bo masz monitorowanie i krew za jednym razem a nie ze robia ci krew a pozniej kilka cykli dalej monitorowanie... bardzo dobrze... bo beda widziec co sie dzieje... i moze jeden cykl wystarczy zeby zdiagnozowac w czym tki problem... moze od razu clo ci przepisza... wiec kochana nic tylko sie cieszyc ze na tak fajnych lekarzy trafilas... ja mialam jedno usg przed clo robione zeby sprawdzic bo z krwii dziwne wyniki wychodzily i nikt nie wiedzial co jest grane... usg mialam w pazdzierniku a clo zaczelam brac od lutego razem z monitorowaniem... bardzo dlugo czekac musialam... w twoim wypadku od razu zadecyduja bo beda widziec wszystko...
to kiedy bedziesz miec pierwsze monitorowanie??
Juz mi raz pobrali krew wczoraj teraz mam przyjsc w czwartek pobiora mi krew i usg zrobia i tak co 3 dni:confused2:
No mam nadzieje ze szybko pojdzie i bedzie wiadomo co jest nie tak
kurde tylko ze ja 22 lece do polski na 9 dni :-(
 
Juz mi raz pobrali krew wczoraj teraz mam przyjsc w czwartek pobiora mi krew i usg zrobia i tak co 3 dni:confused2:
No mam nadzieje ze szybko pojdzie i bedzie wiadomo co jest nie tak
kurde tylko ze ja 22 lece do polski na 9 dni :-(


prawdopodobnie bede ci pobbierac krew tylko do owulacji albo do kilku dni po astatni raz zeby sie tylko upewnic czy byla owulka czy nie... wiec to bedzie jeszcze przed twoim wyjazdem... owulke bedziesz miec przed 22.10. a pozniej nie wydaje mi sie zeby znowu ci krew pobierali... jak cos to tylko monitorowanie cyklu ale to zaczynaja przewaznie od 10dc... i pozniej co 2, 3 dni znow monitorowanie ale tylko do owulki albo do paru dni po... wiec wrocisz tutaj do uk przed kolejna owulka wiec sie nie martw... ale zapytaj jeszcze lekarza zeby wiedziec co i jak dokladnie...
 
prawdopodobnie bede ci pobbierac krew tylko do owulacji albo do kilku dni po astatni raz zeby sie tylko upewnic czy byla owulka czy nie... wiec to bedzie jeszcze przed twoim wyjazdem... owulke bedziesz miec przed 22.10. a pozniej nie wydaje mi sie zeby znowu ci krew pobierali... jak cos to tylko monitorowanie cyklu ale to zaczynaja przewaznie od 10dc... i pozniej co 2, 3 dni znow monitorowanie ale tylko do owulki albo do paru dni po... wiec wrocisz tutaj do uk przed kolejna owulka wiec sie nie martw... ale zapytaj jeszcze lekarza zeby wiedziec co i jak dokladnie...
Zapytam
A co u Ciebie lepiej sie czujesz? Masz jeszcze mdlosci??
 
agi, sandra ale historie.... przeczytałam jednym tchem:-):-)

u mnie w nocy już wstręciucha przylazła i zaczynam 4 cykl staranek .... jakos ten cykl nie rozpaczałam tak jak ostatnio, widocznie mam jeszcze czas na dzidziusia i moze sie uda w następnym cyklu.
I nawet widze w tym jakis plus;-) że na wakcjach bede mogła cieszyć sie słońcem do woli :cool2:pić włoskie winka do woli:rofl2: i nie stresować sie lotem samolotami:-p
 
reklama
dziewczyny a ja chyba bzikuje albo nie wiem, codziennie mnie boli podbrzusze, tak inaczej i raz lewy raz prawy jajknik juz od poniedziaku, czasmi mam zadyszki i jest mi slabo oraz dzisiaj pojwil sie bol piersi i swedzenie sutkow (w szczegolnosci prawy - ach zwariuje)

nie wiem nie chce sie napalac bo to ponad tydzien do testowania a ja nie moge sie skupic na niczym innym jak mysleniu o tym...

wczoraj mialam napad placzu tak od sobie i gadalam do siebie jak idiotka przez pol godziny...

czy wszystko ze mna w pozadku czy moja psyhika juz szwankuje ehhh
 
Do góry