reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
no własnie ..a jak miałas ostatnio przed @ tez tak czy nic cie nie bolało ??
zawsze przed @ bola mnie piersi,powiekszaja sie , puchne jestem spiaca i podbrzusze mnie boli tak posrodku a nie janiki
no dziwne bo mnie cycochy nie bola nie pucne nie jestem spiaca ja sie nie nakrecam nie chce bo pozniej boli:-(
 
zawsze przed @ bola mnie piersi,powiekszaja sie , puchne jestem spiaca i podbrzusze mnie boli tak posrodku a nie janiki
no dziwne bo mnie cycochy nie bola nie pucne nie jestem spiaca ja sie nie nakrecam nie chce bo pozniej boli:-(

no to nie wiem w takim razie co sie dzieje u ciebie:-( ale mi to nie wygląda na owulke bo za wysoka temperatura jest:baffled:
 
Czesc dziewczyny nie wytrzymalam do jutra i zrobilam test teraz oczywiscie 1 kreska:angry: juz stracilam jakielkolwiek nadzieje teraz pozostaje mi sie dowiedziec co zaburza moj cykl bo to juz 36dc a @ brak przy czym rormalnie trwa 24do max 28 i to bardzo rzadko
 
Mellisa od maja biore ten Bromergon co mi go gin zapisał i od maja mam cykle 29-28 dni. poza tym to ja mialam zawsze cykle 30 dniowe.

no to dziwną masz temke a jaka dzisiaj była coś sie zmieniło??

Ja tez niewiem o co w tym wszystkim chodzi:confused:
No wlasnie tepmka jest za wysoka , poczekamy zobaczymy
A ty masz jeszcze te plamienia?? Boli cie podbrzusze??

bolał mnie wieczorem wczoraj prawy jajnik ale to tak mocno że nie mogłam leżec na praej stronie, a dzisiaj lekko mnie kuło w podbrzuchu, plamien nie ma, ale własnie tak ostatnio miałam 2 dni plamnien potem sucho a potem krew wiec teraz pewnie tez tak bedzie
 
Czesc dziewczyny nie wytrzymalam do jutra i zrobilam test teraz oczywiscie 1 kreska:angry: juz stracilam jakielkolwiek nadzieje teraz pozostaje mi sie dowiedziec co zaburza moj cykl bo to juz 36dc a @ brak przy czym rormalnie trwa 24do max 28 i to bardzo rzadko

wioli czasami sie tak zdaża z róznych przyczyn stres wyjazd i td że owulka sie przesuwa i dlatego cykl jest dłuższy,
ja tez bardzo panikowałam nie wiedziałąmco sie ze mną dzieje znaczy podejrzewałam że to po tabletkach... teraz mierze temperature i obserwuje siebie i jestem spokojniejsza bo wiem kiedy miej wiecej mam owulke i skąd biorą sie dziwne lamienia itd
 
no to dziwną masz temke a jaka dzisiaj była coś sie zmieniło??



bolał mnie wieczorem wczoraj prawy jajnik ale to tak mocno że nie mogłam leżec na praej stronie, a dzisiaj lekko mnie kuło w podbrzuchu, plamien nie ma, ale własnie tak ostatnio miałam 2 dni plamnien potem sucho a potem krew wiec teraz pewnie tez tak bedzie
Ja trzymam za ciebie kciuki moze te klucie u ciebie to fasolka
 
reklama
wioli czasami sie tak zdaża z róznych przyczyn stres wyjazd i td że owulka sie przesuwa i dlatego cykl jest dłuższy,
ja tez bardzo panikowałam nie wiedziałąmco sie ze mną dzieje znaczy podejrzewałam że to po tabletkach... teraz mierze temperature i obserwuje siebie i jestem spokojniejsza bo wiem kiedy miej wiecej mam owulke i skąd biorą sie dziwne lamienia itd
od nastepnego cyklu tez zaczne mierzyc temp myslalam ze same testy owul wystarcza jednak nie...tylko najpierw musze dostac @
 
Do góry