reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

czesc dziewczynki :-) ale tu dzisiaj widze ruch byl, nie zagladalam caly dzien a tu tyle postow do przeczytania :-)
Madziula, Mola i wszystkim dzieki za gratulacje :-D teraz prosze o trzymanie kciukow aby wszystko bylo ok, ja w zamian bede trzymac za szczesliwe zaciazenia:tak:
Bajeczko pisz jutro koniecznie co i jak, trzymam kciuki za kreche;-)
Melissa, a jakbys zaczela brac duphaston to nie moglby ci ktos ewenyualnie w Pl zalatwic jakby Ci zabraklo?? u Twojego gina?? w koncu zna chyba historie wiec moze by dal recepte komus z Twojej rodziny i by Ci podeslali?? nie wiem jak sie dostaje ten lek na recepte czy jak??
Pati witaj na forum:blink: na pewno kazdy ma momenty ze powatpiewa, ale wydaje mi sie ze wizja takiej slodkiej kruszynki rozgania te wszystkie watpliwosci, a Ty sie wachasz ogolnie czy starac sie o kolejna dzidzie, czy ze dziewczynka nie wyjdzie??
no wiesz mnie sie wydaje ze tak w gruncie rzeczy to najwazniejsze zeby dzieciatko bylo zdrowe, a plec no cuz nie da sie tego niestety w stu procentach zaplanowac,a jesli marzysz o kolejnym dziecku to czemu nie, do dziela:-)
 
reklama
dziewczyny zrobiłam dziś tego paskowego testa, 2 już grube kreski. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DZaraz po tym elektroniczny i wynik ze jestem w 2-3 tygodniu ciąży.:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Nie wierzę, jestem bardzo szczęśliwa, a zarazem jakaś taka przerażona. Mam tysiąc myśli w głowie. Udało się nawet przy tych moich pokręconych cyklach.
 
p6272071.jpg


raczej nie ma bata żeby to był błędny wynik :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Bajeczko WIEKIE WIELKIE GRATULACJE!!!!! :-):-):-) :-D
zycze zdrówka i wspaniałych 9 miesięcy:-):-)
mam nadzieje że nadal będziesz do nas zaglądać:tak:
 
Melisa moje koleżanki też brały duphaston żeby pomógł na zaciążenie, dlatego się zdziwiłam że lekarz mi go nie dał. do września biorę teb bromergon a potem lecę znowu do lekarza...

a twoje koleżanki miały przepisany duphaston tutaj czy w Polsce? bo wlasnie sie zastanawiam czy tutaj tez to przepisuja...

witam dziewczyny :-)jestem "nowa" jestem mamusia 2 chlopcow i strasznie chcialabym miec corcie.Podjelismy decyzje ze zaczniemy sie starac od lipca,ale ja sie stale wacham,chcialabym ale jednoczesnie sie boje:baffled::baffled::baffled::baffled: czy aby napewno uda sie na dziwczynke".czy Wy tez macie takie momenty ze sie wachacie?pozdrawiam PATI;-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Witaj Pati!!!:-) ja sie nie waham bo staram sie dopieo o pierwszą dzidzie wiec dla mnie bez różnicy czy chlopak czy dziewczynka byle by zdrowe było.

Melissa, a jakbys zaczela brac duphaston to nie moglby ci ktos ewenyualnie w Pl zalatwic jakby Ci zabraklo?? u Twojego gina?? w koncu zna chyba historie wiec moze by dal recepte komus z Twojej rodziny i by Ci podeslali?? nie wiem jak sie dostaje ten lek na recepte czy jak??

tak na recepte jest, też myśłałam czy by nie dało rady z tym załatwianiem ale nie wiem potem bym sie tylko zamartwiała i stresowała.
Narazie juz zdcydowalam że przejde przez ten cykl bez hormonów i od następnego zaczne brać.
 
Oczywiście dziewczyny, że będę zaglądać i kibicować reszcie.
Co do moich objawów to nie miałam praktycznie żadnych. Lekki ból brzucha przez cały tydzień, piersi nabrzmiałe tak jak przed @. Wiec nic szczególnego.
Więcej objawów ciążowych miałam kilka miesięcy temu przy starankach, jak się nakręcałam.:-p

kiciaq87 wychodzi na to że rzeczywiście idziemy równo :-)
 
ja pamietam ze przy 1 ciazy tez nie mialam zadnych wyraznych sygnalow,dopiero ok 8 tygodnia:tak: przy 2 ciazy objawy byly bardzo szybko i cala ciaze wymiotowalam :-(.Obie ciaze byly planowane,mam 2 chlopcow i obie ciaze byly inne,z 1 synkiem jadlam slodycze a z drugim kwasne-nie ma chyba reguly jezeli chodzi o apetyt,z 1 przytylam 29 kg a z 2 tylko 6 kg;-).Zobaczymy jak bedzie teraz i za niedlugo bedziemy probowac trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
ALE SUUUUUUPER WIADOMOSCI :-):-):-):-):-).

KICIAQ- G R A T U L U J E!!! juz tak oficjalnie.
BAJECZKO - strasznie sie ciesze i oczywiscie serdecznie G R A T U L U J E ! ! !
Nie zapominajcie o nas mamuski i trzymajcie kciuki ;-).

Witam rowniez MADZIULE i PATI.
Staraczki nam mamusiami zostaja , to fajnie ,ze nowe przybywaja ,co nie bede sie czula samotna ;-).

Pozdrawiam was wszystkie :happy2:.

 
Do góry