reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Madziula u mnie ang. Fryzjer kosztuje koło 65 funtów (2 kolor. Balejaż ) strasznie drogo a jeszcze nie wiadomo jaki efekt
za 4 dni zaczynam nowe staranka
 
reklama
hejka!! ja ostatnio nawet drastycznie potraktowałam moje włosy:rofl: miałam długie prawie do pasa blond a teraz mam ciemny brąz i takie krótkie,że związać nie moge:-)

Melissa - ile masz jeszcze do testowania??

jeszcze 11 dni , ale bedzie mi sie to ciągnełoooooo

mellisa, witam, dzięki za przywitanie ;-)
Co do duphastonu, to hmmm, wiem ze bierze się jak jest zagrożenie podczas ciąży, ale przed :szok:
nigdy nie słyszałam....
a wogóle tu lekarze powiedzieli mi że nie ma potrzeby brać...więc przestałam...a TY masz gin polską?

wiesz jak ostatnio byłam w polsce to odwiedzilam gin i ona mi przepisała ten duphaston na wyregulowanie cykli bo miałam po 40 dni a teraz ostatnio miałam 24dni:szok: oprócz tego mam jeszcze plamieia przed okresem i niby też na to jest. Powiedziała też ze jezeli zajde w tym czase w ciąże to ten lek pomoże przy zagniezdzeniu. ale jeżeli chce to moge poczekac jeszcze z tym lekiem bo być moze samo sie wyeguluje. Po odstawieniu tabletek jestem juz prawie 4 miesiące. No i tak wacham sie z tym troche czy brac czy poczekać, jak zaczne brac i bede w ciązy to czytałam ze raczej nie powinno sie odsatwic tego leku a ja mam tylko 3 opakowania a do polski jade dopiero na poczatku pazdziernika.
wiec nie wiem:confused: mam jeszcze dwa dni do podjecia decyzji bo mam brac od 16 do 25 dc.
 
mellisa, no cięzko jest cos doradzić...
ja brałam ten lek jak już byłam w ciąży
tu lekarze nie wiedzieli co to jest...w końcu już jak się dowiedzieli to kazali mi odstawić, więc ich posłuchałam...tak ok 3 miesiąca chyba odstawiłam...
i wszystko jest ok, moje dziecię całe i zdrowe. ;-)
 
Hejka
Ja jeszcze nie robiłam kolejnego testu, ale kupiłam testy dziś. Więc jutro rano sądny dzień, wszystko się okaże.:-p Dorwałam te elektroniczne co pokazują tygodnie ciąży. 2 testy za 11 funtów, więc cenowo jeszcze nie tak źle. Ostatnio dwa zwykłe kupowałam za 10 fuli.
Lecę jakiś obiad zrobić bo padam po pracy, będę potem :tak:;-)
 
mellisa, no cięzko jest cos doradzić...
ja brałam ten lek jak już byłam w ciąży
tu lekarze nie wiedzieli co to jest...w końcu już jak się dowiedzieli to kazali mi odstawić, więc ich posłuchałam...tak ok 3 miesiąca chyba odstawiłam...
i wszystko jest ok, moje dziecię całe i zdrowe. ;-)

no nic pomysle jeszcze nad tym:unsure:
śłiczny ten twój Antoś:tak::-) wiec dziecię nie tylko całe i zdrowe ale równiez przystojne ;-):-)

Hejka
Ja jeszcze nie robiłam kolejnego testu, ale kupiłam testy dziś. Więc jutro rano sądny dzień, wszystko się okaże.:-p Dorwałam te elektroniczne co pokazują tygodnie ciąży. 2 testy za 11 funtów, więc cenowo jeszcze nie tak źle. Ostatnio dwa zwykłe kupowałam za 10 fuli.
Lecę jakiś obiad zrobić bo padam po pracy, będę potem :tak:;-)

bajeczko to czekamy z niecierpliwością na wyniki:tak:

a ja dopiero do pracy mykam, nie lubie popołudniowych zmian:wściekła/y::-(
 
no właśnie bajeczko czekamy na Ciebie.

Melisa moje koleżanki też brały duphaston żeby pomógł na zaciążenie, dlatego się zdziwiłam że lekarz mi go nie dał. do września biorę teb bromergon a potem lecę znowu do lekarza...
 
reklama
witam dziewczyny :-)jestem "nowa" jestem mamusia 2 chlopcow i strasznie chcialabym miec corcie.Podjelismy decyzje ze zaczniemy sie starac od lipca,ale ja sie stale wacham,chcialabym ale jednoczesnie sie boje:baffled::baffled::baffled::baffled: czy aby napewno uda sie na dziwczynke".czy Wy tez macie takie momenty ze sie wachacie?pozdrawiam PATI;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
Do góry