reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Mola to Ty nawet blisko mnie mieszkasz:tak: ja dosc czesto jezdze do Margate nad morze :-), a z tymi lekami to ja sie lekarza poradze jak juz do niego pojde bo dosc czest miewam bole glowy niestety, zapewne zaleci ma paracetamol bo coz by innego, ale mnie to by chyba 10 paracetamoli nie pomoglo:baffled:, jak narazie czuje dosc kiepsko, nastroj mam obnizony totalnie, boli mnie brzuch, glowa, cycole i strasznie senna jestem, chce juz do domku a tu jeszcze cale po poludnie w pracy:baffled: jutro zakupie jeszcze kolejny tescior tak zeby miec 100% pewnosci, mam nadzieje ze tym razem krecha bedzie gruba i wyrazna.
aha Mola o jakich testach mowisz ze pokazuja w ktorym tygodniu jestes?? ja nigdy takich w bootsie nie widzialam, drogie to??
 
reklama
2 CLEARBLUE DIGITAL PREGNANCY TEST/TESTS + INDICATOR
i on pokazuje ci też w którym tygodniu jesteś w ciąży koszt koło 13 funtów. w asdzie też widziałam na opakowaniu będzie rysunek ,napewno będziesz wiedziała który tej firmy to ten na e-bay-u popatrz tam też są i tańsze , no dobra uciekam do pracy do wieczorka papa
dziewczyny może wiecie o jakimś dobrym , niedrogim fryzjerze gdzieś w kent , muszę coś na lato zrobić z włosami i tak jeszcze na poprawę samopoczucia ( jeszcze nie byłam tu w uk u żadnego) może ktoś prywatnie?
 
Ostatnia edycja:
Mola to Ty nawet blisko mnie mieszkasz:tak: ja dosc czesto jezdze do Margate nad morze :-), a z tymi lekami to ja sie lekarza poradze jak juz do niego pojde bo dosc czest miewam bole glowy niestety, zapewne zaleci ma paracetamol bo coz by innego, ale mnie to by chyba 10 paracetamoli nie pomoglo:baffled:, jak narazie czuje dosc kiepsko, nastroj mam obnizony totalnie, boli mnie brzuch, glowa, cycole i strasznie senna jestem, chce juz do domku a tu jeszcze cale po poludnie w pracy:baffled: jutro zakupie jeszcze kolejny tescior tak zeby miec 100% pewnosci, mam nadzieje ze tym razem krecha bedzie gruba i wyrazna.
aha Mola o jakich testach mowisz ze pokazuja w ktorym tygodniu jestes?? ja nigdy takich w bootsie nie widzialam, drogie to??

następnym razem jak będziesz w margate to zapraszam na kawkę :tak:
 
Mola ja znam dwie dziewczyny (Polki) wlasnie u mnie w maidstone, jedna niedawno urodzila dziecko wiec nie wiem czy teraz obcina, ale podejrzewam ze tak, a druga na pewno obcina, farbuje oczywiscie tez itp caly czas, dam Ci namiary pozniej jak co, bo teraz w pracy jestem wiec nie bardzo :) a jak co to moze byc profil na nk?? to sobie napiszesz tam najwyzej do jednej czy drugiej, bo numerow to tak bym wolala nie rozdawac bez pozwolenia,a co do zaproszenia na kawke to chetnie skorzystam :tak:, jeszcze chyba tez na nk mnie kiedys jakas fryzjerka z Tombridge Wells zaprosila to tez Ci najwyzej podesle, ja to roznie chodze czasem wlasnie do tych Polek, a jak tak podciac tylko to do angielskiego fryzjera tak akurat jak na miescie jestem czy cus. Ale te dwie dziewczyny z Maidstone to Ci sama moge polecic, bo wyprobowalam obie i obie ok, nie farbowalam sie co prawda ale znajome owszem i fajnie mialy wloski zrobione, tez by mi sie przydalo ale 16 lipca do Pl to sobie tam juz zrobie i wloski i jakas kosmetyczka, aha tez mam namiary na jedna kosmetyczke w Maidstone jakbys chciala na nk :tak: a co do tych testow to chyba nawet wiem o ktore Ci chodzi, jutro nie parcuje wiec sie wybiore i obadam co tam maja ciekawego:-) a tym czasem milego popoludnia dziewczynki
 
kiciaq to czekam na przesłanie profili na nk tych dziewczyn twojego profilku :tak: też i zproszenie aktualne na kawkę i testuj teściorkiem i podziel się dobrymi nowinami:tak:
 
Witam dziewuszki co tam nowego u was?? Ja teraz oczekuje na testowanie, no i zastanawiam sie cały czas czy brac ten duphaston co mi gina przepisała,:confused2::confused2: , niby mówiła że moge jeszcze poczekać jak chce zeby mi sie wszytko samo uregulowało no ale z drugiej strony jakby była fasolka to by mi duphaston pomogł w zagniezdzeniu. no wiec nie wiem...

Witam i ja chciałam sie zapisać do WAS...tez należe do staraczek :)

Witaj madziula!!! fajnie że do nas dołączyłaś:-):-)

Rzeczywiście to czekanie jest najgorsze.
Ja dziś straszne nudy w pracy, pogoda u nas w kratkę.:baffled: Z nudów siedzę i myślę, co z tą drugą kreską na tym teście pasku. A może do GP pójść, coś tam go nakręcić że mi testy dziwnie wychodzą, zeby zrobił badanie z krwi.:-p

bajeczka no i co tam u ciebie byłas u gina??? testowałaś jeszcze raz??
strasznie ciekawa jestem ;-) mam nadzieje ze teraz zobaczysz dwie tłuste krechy:-)
 
Mola przesylam adresy profili
Logowanie do nasza-klasa.pl - Asia fryzjerka (maidstone)
Logowanie do nasza-klasa.pl - Sylwia fryzjerka (maidstone)
Logowanie do nasza-klasa.pl - kosmetyczka Tunbridge Wells
Logowanie do nasza-klasa.pl - kosmetyczka Maidstone
mam nadzieje ze sie przydadza :-)
ja zrobilam dzis kolejnego tesciora tego na potwierdzenie, piekna krecha jak malowana :-) no wiec jestem w ciazy :-) rany jak sie ciesze :-)
Melissa - ile masz jeszcze do testowania??
Bajeczko - daj znac koniecznie co i jak anuz bedziemy razem odliczac dni do konca:-) fajnie by bylo
no nic ja spadam do wyrka dobranoc:-D
 
Cześć kochane staraczki Uk-anki :-)

ale u nas dzisiaj pochmurno a feee
ale humorek dopisuje
moje dzieciątko sobie bajeczki ogląda i narazie nie marudzi, ale będę musiała mu dzisiaj zapewnic rozrywki i zabawy bo nudy na pudy w deszcz...
a zbiera się na deszczysko, niestety :baffled:

kiciaq87 ja myslę że jedna tabletka, to napewno Ci nie zaszkodziła...to znaczy dziecku, napewno....nie martw się, bo stres to jeszcze gorszy jest... ;-)
...acha i dziekuje za przywitanie, milusio, tylko szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie... :baffled:
mola0507 WITAM cieplusio, nie trać nadziei kochana...my też bardzo długo staraliśmy sie o Antośka...w tym raz poroniłam... :no:
dużo przeszłam, ale jest upragniony synuś...teraz staranka o drugą kruszynkę...
WAŻNE że możemy się wspierać !!!
no ja tez widziałam teścik który pokazuje w którym tygodniu ciąży się jest...ale wególe drogie te testy co?
ajć, ale co trzeba się przetestować...
co dofryzjera, to ja ostatnio byłam u angielskiego i jestem zadowolona, :-)
30 funtów poszło, ale co tam jak się chce byc piękną, cio :tak:
mellisa, witam, dzięki za przywitanie ;-)
Co do duphastonu, to hmmm, wiem ze bierze się jak jest zagrożenie podczas ciąży, ale przed :szok:
nigdy nie słyszałam....
a wogóle tu lekarze powiedzieli mi że nie ma potrzeby brać...więc przestałam...a TY masz gin polską?
bajeczka, jak tam???
Powtórzyłas teścik???

PS dziewczynki, bardzo tu u WAS milusio, wszystkie się witacie, jak pisałam na innym wątku to nikt mnie nawet nie zauważył :confused:
 
reklama
mola przesylam adresy profili
logowanie do nasza-klasa.pl - asia fryzjerka (maidstone)
logowanie do nasza-klasa.pl - sylwia fryzjerka (maidstone)
logowanie do nasza-klasa.pl - kosmetyczka tunbridge wells
logowanie do nasza-klasa.pl - kosmetyczka maidstone
mam nadzieje ze sie przydadza :-)
ja zrobilam dzis kolejnego tesciora tego na potwierdzenie, piekna krecha jak malowana :-) no wiec jestem w ciazy :-) rany jak sie ciesze :-)
melissa - ile masz jeszcze do testowania??
Bajeczko - daj znac koniecznie co i jak anuz bedziemy razem odliczac dni do konca:-) fajnie by bylo
no nic ja spadam do wyrka dobranoc:-d
no to oficjalnie gratuluję z całego serduszka!!!!!
I dzięki za profile do dziewczyn
 
Do góry