reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dziękuję wam dziewczyny, dalej to do mnie nie dociera. Może te ćwiczenia na mięśnie brzucha mi pomogły bo nie wiem jakim cudem się udało:-D:-D:-D:-D.

pati1159 witaj, z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać.:-p:-) O tym teście elektronicznym pisała mola wiec spróbowałam.
 
reklama
Cześć dziewczynki , ja dzisiaj zabiegana, więc tak na szybciocha wpadłam, zaraz idę po zakupy, takie ostatnie przed wyjazdem ;-)
Witam Cię pati...ja tez jestem tu nowa :-)
I życzę owocnych staranek...i przyjemnych :-)
bajeczka, no no super teścik widoczny na maxa...super!!!!!!!
mellisa, apropo duphastonu jeszcze , to tu nie przepisują ... z tego co ja wiem ;-)
bajeczka a TY zaglądaj do nas pisz z nami....:tak:
 
p6272071.jpg


raczej nie ma bata żeby to był błędny wynik :-d:-d:-d:-d:-d:-d

no pięknie , moje gratulacje kochana:-d:-d:-d:-d:-d:-d
życzę szczęśliwych i spokojnych 9 m-cy
fajnie zobaczyć takie foto;-);-)
 
Bajeczko a widzisz udalo się. GRATULACJE

może mi też się kiedyś w końcu uda :)

Melissa w Polsce brały Duphston.

Pati nigdy nie masz 100 % pewności czu uda wam się dziewczynkę. ale powodzenia.

a ja kupiłam sobie w ramach poprawienia humoru mega szpilki. zrobię zdjęcie i wam wstawię.
 
Bajeczko widze z ejuz piekny suwaczek wstawiony:-) no to ja tez musze soebie jakis stworzyc hihihi, wlasnie wrocilam z nad morza cala w piachu jestem:-) zwiewam pod prysznic :-)
 
no chyba sie udalo:-) Bajeczko fajny wogole ten tescik clear blue, teraz to juz nie bede kupowac bo szkoda kasy, jak bede probowac z nastepnym dzieciatkiem to sobie taki sprawie :-)
Aisha ja na pewno bede kciuki trzymac, mam nadzieje ze sie teraz fasolki posypia jedna za druga na forum :-) sie zasiedzialam nad tymi suwaczkami a tu mi sie piasek z uszu wysypuje normalnie, brudas, ide sie umyc w koncu:-D hahaha
 
reklama
tester rzeczywiście super, został mi jeszcze jeden, zostawię do następnego razu.:-p
Suwaczek wkleiłam, a co mi tam.:-D
U nas dziś straszny upał. Ja już oczywiście oznajmiłam wszystkim naokoło o wynikach testu. Nie umiem trzymać czegoś takiego w tajemnicy.:-)
Coś czuję że nam się tu fasolki posypią, tyle czasu był zastój a tu dwie naraz.:tak:
 
Do góry