reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

CZesc dziewczyny ,no i witam wszystkie nowe wyspowe statraczki:happy2:
czy jak sie ma owulację to tak jak przed okresem ma się ochotę zabijać? bo ja od wczoraj mam ochotę zamordować męża ;P i z seksu oczywiście nici....
:-):laugh2::-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::-)hehehe
Nie, no ja na szczescie nie mam takich reakcji :wink:.

A ja dzisiaj tez mam owulke (chyba) przynajmniej tak sie czuje ,choc sprawdzimy jutro jaka tempka bedzie.
 
reklama
czy jak sie ma owulację to tak jak przed okresem ma się ochotę zabijać? bo ja od wczoraj mam ochotę zamordować męża ;P i z seksu oczywiście nici....

ja mam tylko tak przed okresem a przed owulką to raczej odwrotnie i nawet większą mam ochotę na swojego M niż zazwyczaj;-)
a u mnie @ dziś przylazła:zawstydzona/y: a miało być tak pięknie:-(
ale przedemną koejny cykl starań :tak:
 
ja przez pierwsze dwa tygodnie cyklu to normalnie aniol jestem, a po owu kilka dni to diabelek ze mnie wylazi, robie sie tak drazliwa ze szkoda gadac, a przed samym okresem to strasznie sie przeczulona robie i placzliwa, cokolwiek mnie z rownowagi potrafii wyprowadzic, no a pozniej to wszystko schodzi jak juz @ przychodzi, choc mam nadzieje ze w tym cyklu nie przyjdzie :-)
 
uff naprasowałam się. dziś siedzę sama w domu to mam czas podczytywać co nieco. poza tym pofarbowałam pierwsze oznaki siwizny. kolor farby oczywiście nie jest identyczny jak z moim ale czemu na pudełku miałby byc taki kolor jaki wyjdzie w rzeczywistości :confused:. teraz mam złotawo-rudy blond:cool2:
 
hej dziewczyny, jak weekend leci?
U mnie nudy, nic specjalnego nie robimy bo pogoda nie dopisała.:baffled:
U mnie dalej "nie" oczekiwanie na @, nerwowa jestem strasznie i widzę, ze nawet mój mężuś z dystansem do mnie podchodzi, co bym czasem nie wybuchła. :tak::-D:tak:
Ale my kobiety to pokręcone jesteśmy, z tymi naszymi fazami przed okresowymi:rofl2:
 
Witam w niedzielne deszczowe popołudnie :(
u nas jest beznadziejna pogoda cały czas pada więc siedzimy w domku. wieczorem może znajomi przyjdą na kawke i ciasteczko :) a tak o też nudy chyba trzeba będzie mężusia na jakieś małe zabawy do łóżka zaprosić hehehe
 
Czesc dziewczyny:happy2:.
U nas na szczescie sloneczko:-).

Tempka mi podskoczyla tylko o1 kreche ,wiec nie mam pojecia czy mialam te owulke czy nie:confused:.:confused::confused:.

No nic i tak chyba mi sie dni plodne juz skonczyly ,wiec czekam na @, a noz sie nie pojawi;-).
 
czesc dziewczyny i jak tam u schylku weekendu sie miewacie, ja sie jakos dziwnie czuje, cycuchy mi sie jakos dziwnie powiekszyly i tak jakby mnie pobolewaly, kluje mnie w podbrzuszu to w sumie normalka bo zawsze po owu a przed @ pobolewa mnie podbrzusze, no ale te piersi mnie zastanawiaja bo i owszem przed okresem miewam napuchniete i bolesne, ale nie tak wczesnie:confused: no ale w sumie to na objawy jakiekolwiek tez niby za wczesnie:confused: hmm sama nie wiem jeszcze tydzien i tescior w obroty :-) chyba nie wytrzymam normalnie, musze sobie czyms innym glowe zajac :-):-):-) pozdrowki i milego wieczorku,, hmmm musze nad jakims suwaczkiem pomyslec tylko jeszcze nie wiem co odliczajacym :-)
 
ja powinnam mieć na dniach owulacje dziś z ciekawości zmierzyłam temperaturę 36.2 bo wcześniej nie mierzyłam. jakoś olałam ten cykl.
poza tym robię notes na wymianę z forum craftowego. zaraz jakiś film obejrzę bo mąż do polnocy w pracy. a jutro znowu do roboty i tak do piątku - dobrze ze za 4 tygodnie kolejny mały urlop....
 
reklama
Hej
Korci mnie żeby zatestować :-p, niby wg obliczeń ostatnich cykli powinnam gdzieś ok 28-ego testować. Ale super byłby prezent na dzień ojca jutro jakby 2 krechy wyszły :-D
Zresztą czuje się jak najbardziej na @, więc pewnie znowu będzie załamka.
A co tam u Was, któraś testuje w najbliższym czasie?
 
Do góry