reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

hejka!!:-)
Ostatnio śluz mi sie troche zmnienił znaczy jest bardziej przezroczysty i wczoraj ot tak dla sprawdzenia zrobiłam test owu i wyszły 2 kreski !!!!:tak:z czego testowa duzo mocniejsza :-)czyli dzis lub jutro powinna być owulacja, ciesze sie bardzo bo w tamtym cyklu nic nie wskazywało na to że owulacje miałam, a jak byłam u giny to sie nie zapytałam czy jest jakis pęchrzyk czy nie.
Wczoraj i przedwczoraj przytulanki były :rofl2: dzis też męża pomęcze:-p ,więc ja bede testować za dwa tyg dopiero ....ehh a ja bym juz jutro mogła testować szkoda ,że nie mozna tak szybko sprawdzić ciązy. Dalatego wcale ci sie nie dziwię Bajeczko ze cie tak korci:-) ;-)
jak zatestujesz to daj znać :tak:trzymam kciuki :tak:żebyś II kreseczki zobaczyła:-)
kiciaq a ty jak tam nie testowałas juz czasem??
krufka widze że my podobnie w tym cyklu :-) nie sprawdziłas sobie owu na testach? u mnie temka jeszcze nie skoczyła licze na to że jutro lub pojutrze skoczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!!:-)
Ostatnio śluz mi sie troche zmnienił znaczy jest bardziej przezroczysty i wczoraj ot tak dla sprawdzenia zrobiłam test owu i wyszły 2 kreski !!!!:tak:z czego testowa duzo mocniejsza :-)czyli dzis lub jutro powinna być owulacja, ciesze sie bardzo bo w tamtym cyklu nic nie wskazywało na to że owulacje miałam, a jak byłam u giny to sie nie zapytałam czy jest jakis pęchrzyk czy nie.
Wczoraj i przedwczoraj przytulanki były :rofl2: dzis też męża pomęcze:-p ,więc ja bede testować za dwa tyg dopiero ....ehh a ja bym juz jutro mogła testować szkoda ,że nie mozna tak szybko sprawdzić ciązy. Dalatego wcale ci sie nie dziwię Bajeczko ze cie tak korci:-) ;-)
jak zatestujesz to daj znać :tak:trzymam kciuki :tak:żebyś II kreseczki zobaczyła
No to do dzieła kochana, męcz swojego codziennie :-D:-D:-D:-D
Ja i tak jutro zrobię testa, a co mi tam :-p
 
bajeczko ja testuje juz za kilka dni :-) mam zamiar kupic taki czulszy test wykrywajacy ciaze kilka dni przed okresem, wiec zobaczymy, ale nie napalam sie, objawy mam takie jak co miesiac na @ no moze troszke bardziej intensywne albo po prostu mi sie wydaje, tzn strasznie mnie piersi bola i sa powiekszone no i klucie w podbrzuszu no ale jak mowilam ja tam w sumie co miesiac miewam wiec wole nic nie myslec, bo pewnie i tak sie rozczaruje, chociaz Boziu dopomoz obym nie :sorry2: daj znac co i jak jesli jutro stestujesz, powodzenia!:-)
 
mellisa owocnych staranek zycze :-):-) ja jestem dzis w 22 dniu cyklu wiec jeszcze z trzy dni odczekam i tescior, tak ladnie w tym miesiacu dostalam @ 1 czerwca w dzien dziecka wiec tak latwo by sie ciaze liczylo gdyby akurat sie udalo :-) hihihi nie sadzicie hehe
 
bajeczko ja testuje juz za kilka dni :-) mam zamiar kupic taki czulszy test wykrywajacy ciaze kilka dni przed okresem, wiec zobaczymy, ale nie napalam sie, objawy mam takie jak co miesiac na @ no moze troszke bardziej intensywne albo po prostu mi sie wydaje, tzn strasznie mnie piersi bola i sa powiekszone no i klucie w podbrzuszu no ale jak mowilam ja tam w sumie co miesiac miewam wiec wole nic nie myslec, bo pewnie i tak sie rozczaruje, chociaz Boziu dopomoz obym nie :sorry2: daj znac co i jak jesli jutro stestujesz, powodzenia!:-)
właśnie u mnie też żadnych objawów nie widzę poza bólem podbrzusza jak na @, piersi lekko obolałe, ale co miesiąc tak mam :baffled:
Ostatnio mi kumpelka w pracy mówiła (jest w 7 miesiącu ciąży), że u niej tylko były objawy na @, tak jak u nas. Nic więcej. Więc zawsze nadzieja jest :sorry2:
A mialam sie nie nakrecac... ehh...
 
nie nakrecaj sie kochana, nie nakrecaj ja tez sie staram nie schizowac, chociaz wiadomo latwo sie mowi, a ktory cykl sie starasz?? ja dopiero drugi wiec watpie zebym byla az taka szczesciara zeby juz zaciazyc:dry: jutro kupie tescior taki co to niby ciaze 6 dni wczesiej wykrywa i w srode rano testuje :-) to bedzie 24 dzien cyklu wiec skoro taki ten test czuly moze anuz cos wykryje, jesli cos jest, ale znajac zycie jak jutro kupie test to od razu polece zrobic jak glupia, a potem sie bede wkurzac sama na siebie jak mi wyjdzie jedna krecha i dalej sobie wmawiac ze moze jednak :baffled: nie nie bede silna poczekam do srody rano :blink::-)
 
no to nasz 5 cykl staranek, a pewnie się nakręcam bo w tym cyklu mierzę temperaturę i dalej jest wysoka wiec się trochę podjarałam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam - walasnie najgorzej jest nie schizowac:baffled:- zrobilam test 3 dni przed planowana w 23 dc..i test negatywny:-(..jutro powinna byc- w sumie nastawilam sie, ze przyjdzie..poryczalam sobie i to moje- czekam jak na wyrok!...ale malutenka nadzieja wciaz sie tli...
to nasz 7 cykl staran..przy pierwszej ciazy za 2 razem sie udalo...a teraz? co jest grane:-(
tzrymajcie kciuki- moze jutro nie przyjdzie?...(naiwnie wierze:-D
 
witam - walasnie najgorzej jest nie schizowac:baffled:- zrobilam test 3 dni przed planowana w 23 dc..i test negatywny:-(..jutro powinna byc- w sumie nastawilam sie, ze przyjdzie..poryczalam sobie i to moje- czekam jak na wyrok!...ale malutenka nadzieja wciaz sie tli...
to nasz 7 cykl staran..przy pierwszej ciazy za 2 razem sie udalo...a teraz? co jest grane:-(
tzrymajcie kciuki- moze jutro nie przyjdzie?...(naiwnie wierze:-D
trzymam kciuki za 2 krechy :-):-):-)
odczekaj i zrób test ponownie ;-)
 
reklama
witam piekne panie :-) i jak tam bajeczko zrobilas tescior?? ja nastawiam sie na @ objawy jak co miesiac przed @ :dry: i tak jutro zrobie test ale pewnie znowu sie rozczaruje, chociaz nadzieje ciagle mam :blink: Boziu dopomoz!!!
 
Do góry