reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

:wściekła/y:A u mnie niestety od wczoraj @,,, niestety.....
a ja miałam czekać na następną wizytę w klinice 6 tygodni tymczasem dostałam list w sobotę że następna wizyta we wrzesniu:no: i o co chodzi:-( nieraz ta służba zdrowia w uk mnie dobija:wściekła/y:
a'isha nie jesteś sama!!!
we wtorek będę dzwonić i może się dowiem co i jak,choć wątpię abym coś zmieniła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, dawno mnie tu nie było ale ostatnio mam mało czasu. Ja od 4 miesięcy obserwuje swoje cykle i bardzo mi to pomaga, poznałam swój organizm i dokładnie wiem kiedy mam owulacje. Korzystam ze stronki 28dni, dziewczyny są bardzo pomocne, informuja i uczą, pomagają w interpretacji wykresu, wspieraja i pocieszają.
 
cześć dziewczyny!!! Ja tez dawno nie pisałam, bo własciwie to nie było co... chociaz dziwne objawy miałam ale niestety nie okazały sie ciązą. Raczej były to objawy w związku z odstawieniem tabletek... Zaczynam więc drugi cykl starań zaczełam mierzyć temperature i badac sluz. W następnym tyg jade do Polski pobawic sie troszke na weselisku i przy okazji skocze do gina zeby sprawdzic czy wszstko ok.. tak dla większego spokoju.
pozdrowka :)
 
Hejka dziewczyny :-)
My mieliśmy wspaniały weekend. Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę nad ocean, trafiło nam się z pogodą bo słońce prażyło cały dzień, więc trochę opalenizny nawet złapaliśmy.:cool2::happy2::cool:

lila1, mellisa ja właśnie od tego cyklu zaczynam mierzenie temperatury i testy owulacyjne. Najgorzej że muszę się przyzwyczaić bo dziś rano zapomniałam zmierzyć zaraz po obudzeniu. No i z obserwacja śluzu jest mi ciężko to wszystko rozróżnić.
Założyłam sobie konto na Fertylity Friend i właśnie rozgryzam ta stronkę.:tak::nerd:

a'isha, mola0507 współczuje Wam kochane tego ciągłego czekania na wizyty. Widocznie tutaj, gdziekolwiek chcesz się dostać do lekarza, to trzeba czekać:huh::baffled::crazy:
 
bajeczka; zgadza się pogoda wczoraj była super, ja też byłam nad oceanem, konkretnie w Tenby, bardzo ładne miasteczko, fajna plaża.

A co do obserwacji to nie przejmuj się, nie od razu Rzym zbudowano, powoli nauczysz się rozróżniać, poszperaj w necie i poczytaj mniej więcej w jakiej fazie cyklu jaki jest śluz i porównaj ze swoim. U mnie jest ten problem że ja mam śluzu jak na lekarstwo i dlatego biorę olej z wiesiołka ale dopiero pierwszy cykl więc jeszcze efektów nie widać. U mnie na dniach powinno się wyjaśnić czy ciąża czy @, jak tempka nie spadnie to może w środę zatestuje.
Dobrej nocki życze
 
bajeczka; zgadza się pogoda wczoraj była super, ja też byłam nad oceanem, konkretnie w Tenby, bardzo ładne miasteczko, fajna plaża.

A co do obserwacji to nie przejmuj się, nie od razu Rzym zbudowano, powoli nauczysz się rozróżniać, poszperaj w necie i poczytaj mniej więcej w jakiej fazie cyklu jaki jest śluz i porównaj ze swoim. U mnie jest ten problem że ja mam śluzu jak na lekarstwo i dlatego biorę olej z wiesiołka ale dopiero pierwszy cykl więc jeszcze efektów nie widać. U mnie na dniach powinno się wyjaśnić czy ciąża czy @, jak tempka nie spadnie to może w środę zatestuje.
Dobrej nocki życze

lila1 ja właśnie tez należę do tych "suchych" i muszę wiesiołka kupić. Wiem że na 28 dni jest chyba łatwiej to wszystko ogarnąć. Jak narazie to mam początek cyklu więc bardziej się skupiam na tempce i testach owulacyjnych w tym miesiącu. Z czasem pewnie się nauczę.;-)
Napisz nam koniecznie jaki wynik testu, oby pozytywny.:tak:
Co do wycieczki to byliśmy w Bournemouth, bardzo fajna plaża piaszczysta. Tylko pełno ludu.:-D Ale jak mówisz że w Tenby jest fajnie to może odwiedzimy :happy2:
Dobranoc
 
Wiem że na 28 dni jest chyba łatwiej to wszystko ogarnąć. Jak narazie to mam początek cyklu więc bardziej się skupiam na tempce i testach owulacyjnych w tym miesiącu. Z czasem pewnie się nauczę.;-)

Na tym portalu właśnie to jest fajne że wpisujesz tempke a o analizę wykresu możesz poprosić inne dziewczyny, które już sie na tym znają i one ci powiedzą co i jak.
Ja tak robię: zaznaczam tylko temperature i testy owulacyjne.

U mnie dziś tempka dalej wysoka, skusiłam się przed chwilą i zrobiłam test, niestety negatywny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Poczekam jeszcze ze dni jak @ nie przyjdzie to zrobie jeszcze jeden ale tym razem rano.
 
U mnie dziś tempka dalej wysoka, skusiłam się przed chwilą i zrobiłam test, niestety negatywny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Poczekam jeszcze ze dni jak @ nie przyjdzie to zrobie jeszcze jeden ale tym razem rano.

lila1 poczekaj jeszcze kilka dni i zrób testa. Wiem że najgorsze jest takie czekanie, ale wstrzymaj się do terminu @. Mam nadzieje ze to fasolka :happy:
 
reklama
Ale właśnie wczoraj powinnam dostać @, dlatego skusiłam się na ten test.

A ja myślałam że dopiero za kilka dni masz termin @. U mnie przez te staranka już 2 miesiące z rzędu @ się spóźniała ok 2 tygodnie. Więc teraz jak testuję i wychodzi negatywny to już się nawet nie napalam. :tak:
Chociaż wiem że są przypadki gdzie testy są negatywne, a fasolka jednak jest. U ciebie tempka cały czas wysoka więc jest nadzieja ;-):-)
 
Do góry