reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ola ,a ty ile tego wiesiolka lykasz bo ja raz dziennie 1 kaps ,ale tak sobie pomyslalam ,ze moze to za malo ??? bo w poprzednich 2 cyklach jakos nie zauwazalam duzej zmiany :confused:.
A castagnus tez sobie dzis kupilam ,ale zaczne chyba jutro ,bo w polskiej ulotce pisze by rano brac, wiec dostosuje sie do polskich zalecen ;-).
 
reklama
Ola ,a ty ile tego wiesiolka lykasz bo ja raz dziennie 1 kaps ,ale tak sobie pomyslalam ,ze moze to za malo ??? bo w poprzednich 2 cyklach jakos nie zauwazalam duzej zmiany :confused:.
A castagnus tez sobie dzis kupilam ,ale zaczne chyba jutro ,bo w polskiej ulotce pisze by rano brac, wiec dostosuje sie do polskich zalecen ;-).

Lykam dwie tabletki do obiadu, na opakowaniu pisze 1-3, wiec biore w polowie :)
 
hej hej. ja w Polsce, wczoraj zrobiłam badania, dzis odbieram wyniki i w czwartek ide do lekarza ;) takze tez wam dam znać o i jak :)

C:-)zekamy na wyniki z niecierpliwością a swoją drogą do jakiego lekarza chodzisz w Polsce bo widzę że jesteś z Torunia tak jak ja?
 
Mola teraz idę do dr. Jackowskiego. wyniki odebrane. widzę że mam za wysoką prolaktynę. reszta jest w normie. zobaczymy co powie pan doktor w czwartek.
 
Mola teraz idę do dr. Jackowskiego. wyniki odebrane. widzę że mam za wysoką prolaktynę. reszta jest w normie. zobaczymy co powie pan doktor w czwartek.
A jaki masz ten poziom bardzo wysoki ?

Co do wiesiolka to doszukalam sie ,ze "Zalecana dawka oleju z wiesiołka wynosi od 1500 do 3000 mg dziennie." Tak wiec chyba zaczne 2 kaps. lykac.:happy2:
 
A ile masz mg w jednej tabletce? ,bo u mnie pisze by brac 1dziennie,a mam 1050mg.


No to czekamy :happy2:

A jaki masz ten poziom bardzo wysoki ?

Co do wiesiolka to doszukalam sie ,ze "Zalecana dawka oleju z wiesiołka wynosi od 1500 do 3000 mg dziennie." Tak wiec chyba zaczne 2 kaps. lykac.:happy2:

Moje maja 1000mg i pisze na nich 1-3 dziennie- wiec by potwierdzalo to co znalazlas- ja biore 2
 
Mola teraz idę do dr. Jackowskiego. wyniki odebrane. widzę że mam za wysoką prolaktynę. reszta jest w normie. zobaczymy co powie pan doktor w czwartek.

Nazwisko mi znane jak dobrze pamiętam przyjmuje też w szpitalu i właśnie tam miałam z nim styczność , ja prolaktyny mam koło 52 i wynik jest ponoć w normie a ile tobie wyszło?
 
reklama
Hejka
Dziś @ przyszła, naaareszcie!!! Ponad 2 tygodnie opóźnienia, identycznie jak w ostatnim cyklu. :baffled: :confused2:W końcu mogę zacząć nowy cykl staranek, bo do tej pory to nie wiedziałam na czym stoję. Jedyne co raczej bylo pewne to to, że fasolki nie było.

Dziewczyny powiedzcie mi, od którego dnia cyklu mam zacząć brać wiesiołek?
 
Do góry