reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hejka
Dziś @ przyszła, naaareszcie!!! Ponad 2 tygodnie opóźnienia, identycznie jak w ostatnim cyklu. :baffled: :confused2:W końcu mogę zacząć nowy cykl staranek, bo do tej pory to nie wiedziałam na czym stoję. Jedyne co raczej bylo pewne to to, że fasolki nie było.

Dziewczyny powiedzcie mi, od którego dnia cyklu mam zacząć brać wiesiołek?
BAJECZKO wiesiolek mozesz brac juz od 1 dc do owulacji.
Niezle opoznienie z ta @ ,ja tez chyba raz tak mialam . No ale nareszcie masz nowy cykl i mozesz zaczac staranka.:-)

mola0507 pisze:
prolaktyny mam koło 52 i wynik jest ponoć w normie a ile tobie wyszło?
MOLA , a nie przestawily Ci sie cyferki , bo norma jest z tego co pamietam do 25ng/ml ,a ponad 20 to juz lagodna prolaktynemia.
No chyba ,ze masz inne jednostki ,a nie ng/ml.:rolleyes2:

PROLAKTYNA
Forum Ginekologiczne - Niepłodność kobieca. Interpretacja wyników badań hormonalnych. Część 1. Hormony przysadkowe.

Moje wyniki to 22,92 , 26,63 i 22,38 ,bo 3 razy mnie kluli i tez stwierdzili ,ze sa w normie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
BAJECZKO wiesiolek mozesz brac juz od 1 dc do owulacji.
Niezle opoznienie z ta @ ,ja tez chyba raz tak mialam . No ale nareszcie masz nowy cykl i mozesz zaczac staranka.:-)

No to pędzę jutro po wiesiołka :-):tak::happy2:
Co do mojego cyklu, to nie wiem teraz czy wszystko tam jest ok. Spróbuję sobie w tym cyklu pomierzyć temperaturę, może coś z niej wyniknie.... bo przy tych moich pokręconych cyklach to nie wiem czy w ogóle owulke mam i kiedy :eek:
 
No to pędzę jutro po wiesiołka :-):tak::happy2:
Co do mojego cyklu, to nie wiem teraz czy wszystko tam jest ok. Spróbuję sobie w tym cyklu pomierzyć temperaturę, może coś z niej wyniknie.... bo przy tych moich pokręconych cyklach to nie wiem czy w ogóle owulke mam i kiedy :eek:
No ja tez w tym cyklu zamierzam robic pomiary;-).
I rowniez sobie o tobie pomyslalam ,ze wlasnie dobrze by bylo gdybys sobie tez tempke pomierzyla ,by wiedziec ,kiedy ta owulka wypada.:happy2:.
 
a'isha ja to będę robić pierwszy raz, całkiem zielona jestem jeśli chodzi o temperaturę, i owulki. Ale chcę spróbować czy cokolwiek będzie wynikało z tych moich obliczeń, no i kiedy...
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym całym mierzeniu i odczytywaniu wykresów? :confused::confused::confused:
 
MOLA , a nie przestawily Ci sie cyferki , bo norma jest z tego co pamietam do 25ng/ml ,a ponad 20 to juz lagodna prolaktynemia.
No chyba ,ze masz inne jednostki ,a nie ng/ml.:rolleyes2:

PROLAKTYNA
Forum Ginekologiczne - Niepłodność kobieca. Interpretacja wyników badań hormonalnych. Część 1. Hormony przysadkowe.

Moje wyniki to 22,92 , 26,63 i 22,38 ,bo 3 razy mnie kluli i tez stwierdzili ,ze sa w normie.[/QUOTE]

Mi wyniki robili tu w UK i napisali 52, sama nie wiem w jakich jednostkach tego nie napisali ale wychodzi że tu 52 jest w normie i owulacja jest ok.
 
Dziewczynki ja jutro do Polski na urlopik. Odezwe sie po powrocie, nie wiem czy ktos testuje, ale 3mam kciuki za Was. Pozdrawiam
 
Dziewczynki ja jutro do Polski na urlopik. Odezwe sie po powrocie, nie wiem czy ktos testuje, ale 3mam kciuki za Was. Pozdrawiam

Miłego i spokojnego urlopiku i dużo , dużo wypoczynku i wracaj szybciutko do nas a może po ... jakieś miłe wieści?! my za ciebie też trzymamy mocno kciukasy, odezwij się jak wrócisz :-)
 
Cześć dziewczyny
Śliczną mamy pogodę, oby tak było przez resztę długiego weekendu :-)
Ja ostatnio dostałam jakiegoś power'a i zaczęłam sobie ćwiczyć, jutro na rowerki się wybieramy, po prostu wzięłam się za siebie. :tak::happy2:
Staranka w tym cyklu dopiero zaczynamy bo to już koniec @ u mnie.
Miłej soboty :cool2::happy2::cool2:
 
reklama
a'isha ja to będę robić pierwszy raz, całkiem zielona jestem jeśli chodzi o temperaturę, i owulki. Ale chcę spróbować czy cokolwiek będzie wynikało z tych moich obliczeń, no i kiedy...
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym całym mierzeniu i odczytywaniu wykresów? :confused::confused::confused:
Ja tez pierwszy cykl zaczynam z tempka.:zawstydzona/y:
Nalezy codziennie rano o tej samej porze ,po min 3 godz. snie ,mierzyc temp. w jednym z 3 miejsc ,w ustach, odbycie lub pochwie. Najlepiej uzyc termometru rteciowego. Przed owulacja tempka minimalnie spada ,a gdy nastepuje skok temperatury prawdopodobnie nastapilo w tym dniu jajeczkowanie. Minimum 2/10 stopnia.
Tez narazie wydaje mi sie to skomplikowane ,ale zobaczymy jak mi pojdzie dalej :blink:. Wczoraj mierzylam ,dzis juz nie ::sorry2:. No ale od jutra juz sie przykladam;-).
Jest specjalny program do tego celu , sam robi wykres ,wpisujesz tylko tempke,
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - FertilityFriend.com
zycze powodzenia BAJECZKO:-).

OLA milego i owocnego urlopu;-).

mola0507 pisze:
Mi wyniki robili tu w UK i napisali 52, sama nie wiem w jakich jednostkach tego nie napisali ale wychodzi że tu 52 jest w normie i owulacja jest ok.
No to pewnie inne jednostki tu maja :happy2:.

A do mnie wreszcie przyszedl list z terminem wizyty ,ale dopiero na 17 sierpnia:baffled:.
Wiec nie wiem jak to bedzie bo w lipcu zamierzamy sie przeprowadzic do innej czsci Londynu , wiec pewnie inny szpital bedzie w moim rejonie i nastepne pol roku sobie poczekam:dry:. No nic nie stresuje sie tym jeszcze na razie :blink:.

Pozdrawiam i zycze milego holiday:happy2:.
 
Do góry