reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam w piękny sobotni dzionek :-)

a'isha witaj u nas,:-):happy: starasz się już 5 lat? Z całego serca życzę ci fasolki bo naprawdę ci się należy. Ja świruję po kilku bezowocnych miesiącach a ty tyle czasu. GP wysłał cię już na jakieś badania czy tylko to USG i nic wiecej?

Lola T dwa testy pozytywne? No to ja trzymam kciuki oby @ nie przyszla... ja myślę że to chyba fasolka :tak::-D

My spokojnie spędzamy sobotę, dziś zamówiłam sobie testy owulacyjne na ebay'u i zobaczymy czy ja się w ogóle połapię z tym wszystkim.
 
reklama
Witam w piękny sobotni dzionek :-)

a'isha witaj u nas,:-):happy: starasz się już 5 lat? Z całego serca życzę ci fasolki bo naprawdę ci się należy. Ja świruję po kilku bezowocnych miesiącach a ty tyle czasu. GP wysłał cię już na jakieś badania czy tylko to USG i nic wiecej?

.
Dzieki bajeczka :-) GP wyslal mnie jak na razie na USG i badanie krwi w 21dniu cyklu . To takie wstepne badania ,ktore mialy podobno wykazac ,czy jajeczkuje i czy macica jest prawidlowo rozwinieta (przynajmniej tak zrozumialam ;-)) No i wypadly pozytywnie (jak zawsze:crazy:), Teraz czekam na list ze szpitala ,gdzie GP mialo skierowac mnie do jakiegos specjalisty w tej dziedzinie , by tamten zlecil mi dalsze badanka no i dla mojego . Nie wiem czy da sie po raz kolejny przekonac, bo po tych wszystkich badaniach w pl obiecalam mu ,ze juz nie bede go zmuszac ,no ale trzeba probowac.:-(
 
Mola-popros a wrecz zadaj o tlumacza,prawo jest takie,ze musza Ci go przyznac i kropka.Poza tym dowiesz sie wszystkiego konkretnego i bedziesz swobodnie mogla zapytac o wszystko czego chcesz.
Krufka-witam ponownie:-p jak tam Paryz szczesciaro? napisz jak bylo!
Ja wciaz na wielkim stresie-bedzie okres czy nie:no: 2 testy pozytywne ale....daj Boze!!!

dzięki i pewnie tak zrobię :tak:
 
Hej A`isha,witam cieplutko!
Wow tyle czasu i nic,wspolczuje biedactwo! Sluchaj,a czy masz tutaj swojego ginekologa czy lekarza ktory Cie prowadzi?
 
Hej A`isha,witam cieplutko!
Wow tyle czasu i nic,wspolczuje biedactwo! Sluchaj,a czy masz tutaj swojego ginekologa czy lekarza ktory Cie prowadzi?

Witaj Lola :-) Nie ,jak na razie to bylam tylko w GP i mieli mnie wlasnie gdzies skierowac do jakiegos specjalisty. Wiesz ja jestem w Anglii dopiero od 5 miesiecy i jeszcze nie bardzo sie orientuje w tutejszej sluzbie zdrowia . Moj GP kazal mi czekac na list ze szpitala i tak robie ;-).
 
Witam dziewczynki w słoneczny poranek..:-)

Mój M uciekł z rana do pracy i nie zdążyłam go dorwać, muszę wieczorem w takim razie.
Zauważyłam ostatnio że dobija mnie siedzenie w obecności przyszłych mamuś, moich 2 kumpelek tutaj...:hmm: bardzo się cieszę razem z nimi i tak dalej, ale jak wczoraj jedna z nich była u mnie i widziałam jak się głaszcze po brzusiu i dzieciaczek kopie i cały czas tak, to normalnie jakiegoś doła załapałam. Nawet mój M to zauważył.
Chociaż naprawdę życzę im zdrowego dzidziusia i cieszę się że spotka ich to szczęście to jakoś tak teraz egoistycznie do tego podchodzę. Jakaś chora chyba jestem... albo tylko wczoraj takie załamanie miałam :sad::oo2:

A co tam u Was?
Krufko opisuj szybko weekend w Paryżu!!!! :tak:
a'isha jeśli cię już wyśle do specjalisty to bedzie dobrze, słyszałam że jeśli tu chodzi o problemy z płodnością to mają naprawdę dobrych specjalistów. Znajoma mojej znajomej leczy się w klinice bezpłodności i jest naprawdę zadowolona... pisz jakbyś coś wiedziała

Lecę jakieś śniadanko zjeść, trzymajcie się, buźki ;-)
 
Rozumiem Cie bajeczka wokol mnie tez same mamusie ,albo przyszle mamusie. Ja oczywiscie bardzo sie ciesze z ich szczescia ,niektore z nich zaczynaly zmagania razem ze mna,wiec bardzo sie ciesze , ze sie udalo ale .... no wlasnie czasem zastanawiam sie ,a kiedy ja ???
g045.gif


Jak cos bede wiedziala to napisze jak narazie czekam na ten list
a095.gif
 
Widze ze grono ladnie sie powieksza.
U mnie chyba owulka bedzie w tym tygodniu, od paru dni mam jakies zawroty glowy, nie wiem dlaczego.

Poza tym nie nastawiam sie na nic w tym cyklu, ale milo bym sie zaskoczyla.

Buziaczki
 
Witam dziewczyny po przerwie,jakoś ostatnio zalatana byłam i brak czasu na bb :-)
Troszkę was poczytałam i na prawdę życzę wam wszystkim zdrowych fasolek.
Witam też nową koleżankę:-)

U mnie wszystko ok:)Moi panowie już śpi.Mam mały problem ponieważ mój synek ma 2 lata i 4 miesiące i nie chce wołać siku,jak go posadzę na nocnik to zrobi ale nie woła a gdy zrobi w majteczki to dostawał lekkie lanie i nie wiem czy to właśnie zrobiłam błąd i może się zraził ale czekam cierpliwie aż zacznie wołać:)
Poza tym jestem happy bo za tydz,przylatują moi rodzice na tydzień i już nie mogę się doczekać:)


Miłego wieczorka!
 
reklama
Witam w poniedziałkowy słoneczny poranek!!!:happy:
Właśnie wróciłam od GP i nawet jestem zadowolona z tej wizyty! :wink: Po moich ostatnich przebojach bez problemu dostałam skierowania na badania krwi: krzepliwość, hormony i moja nieszczęsna anemia. Do tego zaplanowała mi wizyte w poradni ginekologicznej więc w końcu coś się ruszyło w kirunku mojej fasolki!!!:laugh2:
Huuuurrrrraaaaa!!!!!!!:-):tak::-D
 
Do góry