reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii na ruchy to już czas :-) więc chyba się nie mylisz... ja też na początku nie byłam pewna bo ja to czułam jak by minie ktoś delikatnie łaskotał :-) a jak chcesz przetestować to zjedz coś bardzo słodkiego i połóż się na prawym boku... do pół godziny powinnaś coś poczuć :-) tak mi pani ginekolog kazała sprawdzać czy mały się rusza jak bym się martwiła że nie :-)

Aniołkowa świetne wieści :-) no i gratulacje dla M :-) mam nadziej że wam się karta odwróciła i teraz będą same szczęścia :-)

Agitatka ja nie wiem co dziej się z tymi dzieciakami... mój ma 15 miesięcy a takie akcje mi robi... beczy jak coś chce tak strasznie... jak jesteśmy w domu to go ignoruje... ale dziś w sklepie tak mi zrobił bo chciał mój portfel... no i mu uległam bo się darł na cały sklep i wyłaził z wózka :-( a co później w domu wyprawiał jak mu już zabrała... a ja dziś sam byłam bo mąż na imprezę firmową poszedł... już nie wiedziałam jak mam go uspokoić tak się wkurzył :-(
 
reklama
Roxii to juz pewnie dzieciatko sie rusza, ja bardzo wczesnie je czulam bo mala byla super nisko. To niesamowite uczucie. Abed opisala metode ze slodkim, ktora i u mnie sie sprawdzala, sprobuj :)

Aniolkowa ciesze sie, ze slonce w koncu do Was wyszlo :) Czekam na dalsze dobre wiesci :tak:

Tygryseczku, biedulko znow masz dolek? Zobaczysz, w koncu wszystko sie pouklada, glowa do gory!

Agitatka no niezle twoj synek zostal potraktowany, to jest takie bezstresowe wychowywanie albo olewanie takich zachowan ze strony rodzicow. Niestety dzieciaki sa teraz coraz bardziej okrutne, twoj synek musi sie powolutku nauczyc jak przetrwac w takim otoczeniu, zobaczysz znajdzie swoje sposoby :tak:
 
Hejka:)

Aniołkowa - gratulacje :tak:

I tak, leczymy się w klinice, nie u GP. choć moja gp i tak robi mi wszystkie badania które sobie zażyczę, oczywiście jeśli uzna że są podstawy, a prawie zawsze są :-D
Ten ginekolog z kliniki z kolei to dupek i tyle. Ale po złożeniu skargi na niego, teraz zawsze przyjmuje mnie ze świadkiem "z góry" he he :-D co by nie było że źle leczy. I dobrze że złożyłam skargę, teraz jak pójdę powiem mu że jest niekompetentny. Jak się im nawrzuca, to jakoś lepiej potem chodzą, jak zegareczki. A taka framuga będę! a co? :-p

Roxii - no schudłam, schudłam. W pierwszych 6 miesiącach mi tak spadło, a potem może z kilka kilo przybyło, bo wiadomo - wody płodowe. Ale nie przytyłam nic a nic, wręcz mogę powiedzieć że widać było do rękach i twarzy że jestem szczuplejsza niż nawet na początku ciąży. Więc brzucho rósł, ale reszta chudła.


A! co do owu, uznał że nie mam bo skoro cykle mam 28 dniowe, średnia z cykli to nawet ok 26. to progesteron trzeba mi badać tydzień od dnia 12. Czyli 19dc. i według niego moja fl powinna być długa na 13-14 dni. Nie wiem jak on to sobie obliczył.
Muszę mu udowodnić że mam strasznie krótką fl.
 
Aniolkowa super wiesci...;)
Wlasnie o to chodzi dziewczyny ze nic sie nie stalo.... no moze troszke ze z tym jezykiem lipa u mnie.... no ale tak to ok mialam dolka wczoraj i juz.... ale wszystko dobrze poki co.....
 
Co tu taka cisza, gdzie się wszystkie pochowałyście??
Ja teraz odpoczywam, byłam już w mieście, dziecku kupiłam grę planszową- chińczyka :-D Niech zobaczy jak się kiedyś grało, a nie tylko ten nieszczęsny komputer...
Upał znowu daje się we znaki, już jest 32 stopnie w cieniu, słońce na chwilę się schowało...
Uśmiałam się wczoraj za wszystkie czasy, będąc na tym "piwku" z koleżanką, aż mały mi w brzuchu podskakiwał :-)
Co za uczucie, jeszcze aż z taką siłą nie pokazywał, na co go stać :happy:
 
Agitatka dobrze ze tak dobrze się bawiłaś na tym "piwku" jak ty się śmiejesz to maluch w brzuchu tez, na pewno mu się podobało:tak:
joasia, abed dzięki za rady, gdzieś czytałam właśnie żeby zjeść cos słodkiego i się położyć na boku wtedy najbardziej czuć ruchy maleństwa. Będę musiała wypróbować:tak:
basik co tam u ciebie??


Kurcze u mnie ze zdrowiem dalej kiepsko:sorry: niby już było lepiej, a dziś od rana znów bol gardła i co najgorsze straciłam glos, ciężko mi wydobyć z siebie jakikolwiek dźwięk, mowie tylko szeptem:confused2: Dziś w pracy unikałam gości i ludzi bo nie jestem w stanie za wiele powiedzieć:sorry: Nie wiem co się mogło stać, niby jest już lepiej, a tu nagle problem z głosem. Mam nadzieje ze niedługo mi przejdzie....
 
reklama
Do góry