reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ja tez mam dosyc czekania. Tzn jestem tak nieoganieta i wyprana mózgowo że jest to nie do opisania. Chce juz miec to za soba i wracac do normalnosci. Nic nie mozna zrobic, zaplanowac bo siedze jak na bombie, a jeszcze mozliwe ze sie to wszystko "ladnie" przeciagnie. Nie lubie takiej niepewnosci. Zebym choc zbadana zostala i zeby mi powiedzieli mniej wiecej na co mam sie szykowac, a tu nic. w dodatku zab zaczyna bolec czyli juz czasu za bardzo z nim nie mam. Mam mega zly nastrój :no:
 
reklama
Oj wy nasze "ciężaróweczki na wylocie" może poczarujcie swoje brzusie, to was posłuchają i zdecydują się na wyjście. A tak na poważnie to ja będę wdzięczna losowi jak urodzę, tak jak Filipka - dzień przed terminem, idealnie się wstrzelił :tak:

kari wielkie gratulacje dla Adasia za postępy i tobie również, pewnie pękasz z dumy :happy2:
aniolkowa szkoda, że z domkiem nie wypaliło, ale szykują ci się świetne wakacje, wygrzejesz się na słoneczku, bo tutaj chyba nie ma co na to liczyć :dry: I nic nie oszukuję z suwaczkiem, to czas tak leci, jak szalony, sama nie wiem, kiedy to zleciało
tiluchna gratulacje maleństwa, piękne zdjęcie, nie oceniona pamiątka :tak:
Ja w sumie też bym chciała, mieć trójeczkę. Taka liczba Boża :happy2: ale zobaczymy jak to będzie. Wiedziałam, że na pewno nie chce żeby Filip był sam, niech ma rodzeństwo.
tygryseczek cały czas za ciebie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
loczkis i edith coś się nie odzywają, ciekawe co u nich, jak sobie radzą??
agataka myślę, że już niedługo i ty poczujesz te delikatne pukania dobiegające ze środka :tak:
Roxii Ty nigdy nie mów nigdy, nie wiadomo co ci jeszcze los szykuje :tak:

A my czekamy do środy :-) Zobaczymy co nam pokaże, czy w ogóle coś...Dziś mimo brzydkiej pogody wybrałam się na małe zakupy, sobie i dla Ipka. Dziękujemy za Primarka :-D:-D
Podjęliśmy decyzje, a raczej Filipek podjął, jak będzie chłopczyk będzie Kubuś, wiem, że jest mega popularne, ale guzik mnie to obchodzi. Filipek w sumie miał być Kubą, ale wyszło inaczej, a jemu bardzo się podoba to imię i niech MA :tak: A dziewczynka bez zmian Aleksandra, Natalina lub Gabriela ;-)

Nie macie wrażenia, że tej pogodzie w dupie się poprzewracało, nie pamiętam, żeby było o tej porze roku tak zimno :no: Porażka
 
Oj bardzo sie poprzewracało tej pogodzie w dupie. Jest tak zimno, że mam wrażenie, że to listopad a nie prawie czerwiec. Podobno tak ma być przez jakis czas. Ja mam teraz 2 tyg urlopu i nie przeżyje takiej pogody. Szukam właśnie miejsca gdzie jest ciepło, bo z tego co widzę na Majorce tez "tylko" 24 stopnie :no:

Tygryseczek ja biore wiesiołek. Teraz brałam drugi cykl, ale kiedyś brałam kilka razy po 3 miesiace. Mnie sie coś ze śluzem strasznie pochrzaniło i mam go mało mimo brania wiesiołka. kiedyś miałam mnóstwo. Ja biore 2500mg (standard to 2000-3000mg) 2 rano, 1 w południe i 2 wieczorem. Ja używam tego z superdruga Buy Superdrug 500mg Evening Primrose Oil (30) online in Superdrug at mySupermarket 
I pamiętaj, zeby brać tylko do owu.
 
Witam z rana ... wlasnie skonczylam zmaine i juz w domku ide zaraz spac.... nie wytrzymalam i znowu test zrobilam bo dzis 32 dzien i nic znowu I kreska.... takze nastawiam sie na porazke ze @ przylezie niebawem.... wg kalkulatorow itd jutro a owu czyli 14 dni w pon ale w tamtym msc tez liczylam 14 ale zawitala o dzien wczesniej.... poki co nastawiam sie na kolejna porazke.... jak nie bedzie do poniedzialku to znowu zatestuje.... bo musze wiedziec czy kupic ten castangus czy nie a on tu w uk chyba go nie ma tylko na polskich stronkach aptek jest i pewnie bedzie szlo ze 3 dni takze musze sie uzbroic w cierpliwosc...
 
hej Dziewczeta:)

Tygrysku - ja bralam wiesiolek z firmy Seven Seas -Perfect Harmony (to taki ogolny zestaw)

ja castagnusa bralam pol tyg i odstawilam... nie wiem jakos czulam ze nie jest dla mnie...
a kupilam na ebay :)

Joasiu
- trzymam mocno kciuki!!!! &&&&&

Agitatko - dziekuje :) wiesz.. ja tez podchodze do tego tak - jestesmy tutaj sami, ja i maz .. nasze dzieci to nasza rodzina, tutaj zostajemy.. tutaj kupilismy domek, tutaj tworzymy wszystko od poczatku :tak:
nasze dzieci beda mialy w tym kraju tylko siebie - nie ma kuzynkow, cioc, babc, dziadkow...

co do imienia - ja nigdy nie patrze na to czy popularne czy nie :) dziecko i tak jest wyjatkowe samo w sobie!!

a pogoda - no dzisiaj troszke lepiej.. niech tak zostanie na ten dlugi weekend :-D
a ja w poniedzialek skladam pismo w pracy i informuje ze odchodze na wczesne macierzynskie;-) + pozostaly urlop i pracuje do konca sierpnia, huraaaaaa


w czwartek w Aldiku - dzien mamy i dziecka, fajne ceny! za 3pack body - 2.50 i 3 pack spioszkow 4 funty
reczniczki 4 funty, butelki, pieluszki 44 pack za 2.99 :) mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac z pracy na 10 minut :-D

Kari - na pewno bol zeba nie pomaga:baffled: zawsze mozesz w 39 tyg pojechac do szpitala 'z bolami' i ci sprawdza czy jakies rozwarcie sie robi:-D
 
tiluchna :-D pojade i powiem ze nie umiem okreslic bólu ale boli jak cholera :-D
Joasia trzymam kciuki za pełnię. Ja nie liczę nawet na to, od 2 dni zero objawów ponownie, co jedyne nie spie w nocy bo dziecko chyba uroslo i w tej chwili juz tak mocno cisnie na te moje zebra ze z bolu wyje. Mam wrazenie ze mi sie tam lamie wszystko, promieniuje na kregoslup, wyczuwam jego cialo pod zebrami (strasznie wysoko musi byc, zreszta brzuch mi sie nadal wcale nie obnizyl) i zadna pozycja nie przynosi ukojenia. Jestem umeczona potwornie.
 
Kari - doskonale Cie rozumiem... ahh mi sie w zadnej z ciaz brzuch nie obnizyl:eek: najgorzej wlasnie jak sie dziecko rozpycha 'do gory' ja czasem nie moglam sie z lozka podniesc bo Mala byla tak wyciagnieta ze sie zglac nie moglam:baffled:
ale juz nie dlugo.. na prawde:-D
 
tiluchna najgorsze te ostatnie tygodnie sa. W tej chwili jak pomysle ze do terminu tydzien to mi sie wydaje ze to juz tak bliziutko, ale znowu jak pomysle ze moge przenosic i jeszcze zostana mi 3 tygodnie tej meki to juz nie jest mi wcale wesolo... W dodatku jak widze w jaki sposob traktuja u nas ciezarne... W omentach kryzysowych juz jedyne co mi w glowie siedzi to szybko dostac sie do Polski zaplacic za cesarke i skonczyc ten temat.
 
reklama
ja w takich momentach powtarzalam sobie - najpozniej za 3 tyg juz dziecko bedzie przy mnie!
9 miesiecy czekalas!! dasz rade nawet te 3 tygodnie!
Synek bedzie gotowy i wyjdzie;-)

pociesze cie - corcie przenosilam 10 dni.. a synka urodzilam wczesniej 10 dni:-D
 
Do góry