reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

miska a kiedy jedziesz na betę? na kiedy wyznaczyli ci termin???? wiem, że szanse są nikłe, ale ja mimo wszystko trzymam kciuki, moze jednak sie uda....:tak: Wiesz trochę dziwnie ze nie robili ci AMH, to podstawowe badanie przy podejsciu do in vitro:baffled: powiedzieli ci ze nie jest ono refundowane??? jakies bzdury gadają ja normalnie miałam robione to badanie przed ivf..
yas super że się odezwałaś, zagladaj tu częściej:tak: trzymam kciuki za dwie kreseczki w sobotę:-)
Agitatka nic ci sie nie stało??? bardzo się poturbowałaś????
loczkis a jednak zrobiłas tego sikańca:-p szkoda tylko ze nic nie wyszło:sorry2: no i kurcze mogłaby w końcu przyjsć ta wstrętna @....
 
reklama
Agitatka mam nadzieje, ze nic poza kolanami sobie nie uszkodzilas :tak:
miska ja ciagle trzymam kciuki, moze zdazy sie cud :tak:
yas za ciebie tez trzymam kciuki, mam nadzieje, ze w sobote zobaczysz II :tak:

Roxii zrobilam test w poniedzialek, bo juz zglupialam kompletnie co z tym moim organizmem sie wyrabia :baffled:w piatek mialam plamienia ze swieza krwia, dlatego bylam pewna, ze @ sie rozkreca, a w sobote i niedziele bylo prawie sucho :szok: i od poniedzialku znowu plamienia, ale juz ciemniejsze, i mam co jakis czas bole na @. i to tyle, nic sie nie rozkreca :zawstydzona/y: nie wiem, czy to luteina zawinila, czy moze te leki ktore biore, ale mam nadzieje, ze @ wreszcie przyjdzie :wściekła/y:
 
kobietki dziękuję za troskę. Poza kolanem nie mam żadnych innych dolegliwości. Padałam z gracją, martwiąc się o to czy butelka szklana z sokiem się nie pobiła, głupota co :-p No i się nie pobiła, ale kolano potłukłam konkretnie i trochę boli mnie ta noga, ale dzięki Bogu nic poza tym
 
Agitatka uff cieszę sie, że jestes cała i zdrowa:-) no i że butelka cała :-D:-D:-D
loczkis to ty jeszcze luteine bierzesz czy juz odstawiałaś?
 
Roxii luteine odstawilam tydzien temu we wtorek :-( bralam ja tylko przez 4 dni, w duzych dawkach, zgodnie z zaleceniem lekarki :-(i ona mowila, ze po 2 dniach powinna przyjsc @.
 
loczkis to sorki, źle zrozumiałam:zawstydzona/y: no a masz kontakt z tym lekrzem??? Moze skonsultuj to i powiedz ze @ jeszcze nie ma...
 
YAS witaj tak masz racje tyle walczylam o moje malenstwo a teraz lezy kolo mnie w lozeczku grzecznie spi i ma juz prawie 7 miesiecy :D teraz trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie:-)

roxi powodzenia jutro szczescia zycze z calego serca:-):-):-)

agitatka d
obrze ze nic ci nie jest :happy2:

noelka mi czop zawsze odchodzi w ten sam dzien co chlopcow rodzilam

:happy2:

aniolkowa dzwonilas do kliniki???:angry::angry::angry:

loczkis
to dziwne z tym okresem masz zadzwon moze do tej gin.

miska nadziejea umiera ostatnia wiec ja kciuki jeszcze trzymam;-)
 
Roxi wszystkie 4 kciuki jutro trzymam za ciebie!!! O której masz transfer?

agitatka szkoda kolana, ale butelka sie zachowała :-)jak prawdziwa dama upadłaś. Smaruj otwarcia sudokremem to szybko sie zagoją.

Miska ja tez nie rozumiem dlaczego narazili cie na taki stres, ale do końca wierzę, że moze jednak...cuda sie czasem zdarzają. A co to za badanie o którym piszecie? A czy w Polsce masz podejście za darmo czy prywatnie? Tak bardzo trzymam za ciebie kciuki!!

Loczkis ja mam tak zawsze przed @. Dostaje plamień i bóli miesiaczkowych, czasem przy podcieraniu żywa krew, potem kilka dni cisza, nawet do tygodnia. A potem nagle przychodzi @. Odkąd biore duphaston to tych plamień mam mniej i tylko z 2-3 dni przed @. I po odstawieniu go zawsze mam @ po 2-3 dniach. Ale ty masz problemy z tarczycą więc u Ciebie moze być inaczej. Moze hormony narobiły bałaganu. Albo leki, które bierzesz.

Yas kciuki za sobotę. Od ostatnich 2 kresek agitatki juz minął miesiac, więc przydałyby sie nowe.

Gwiazdeczka :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry