reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

hejka ależ sie dziewuszki rozpisaly.... ze nadazyc z czytaniem nie moge..:p
ehhh malo zagladam bo teraz nocki mam ale jeszcze dwie i wolne.... ;) Zreszta niedawno wstalam glowa cos mnie lekko boli ;( trzeba sie szykowac do tej pracy
 
reklama
hej dziewczynki, zjadlam wczoraj sucha bulke i myslalam, ze skonam :angry: takich boli zoladka w zyciu nie mialam!!! dzis profilaktycznie nie jem nic - pije wode jedynie, niezla dieta od soboty na wodzie hahahaha slabajestem, ale nie jest zle, dam rade

Roxii koncze trzeci tom Greya!!!:-) fajne te ksiazki, choc powiem Ci, ze trzeci tom zaczyna mnie troche meczyc opisami seksu - czesto powtarzanymi :cool2:

Agitatka ladne imiona wybralas!!! nastawiasz sie na chlopca czy dziewczynke?

a mnie dzis do szalu doprowadzila kolezanka, rok temu zwierzylam sie jej glupia, ze jednak bedziemy miec drugie dziecko i teraz w najmniej odpowiednim momencie ta krowa zaczepia mnie na gg albo FB i pyta a co u was? powieksza sie rodzina?? no zesz kur.... :angry::angry::angry: akurat dzis, gdy dostalam znowu ten cholerny okres :baffled::baffled: i jestem maksymalnie wkurw... i rozzczarowana ona mi wyskoczyla od razu z tym pytaniem na facebook, co za idiotka....:angry::angry:

az mnie trzesie dzis.... ehhhhhh przytulcie!!!!!!!!!!!!!!!:-(
 
Osinka no niastety tak to z ludzmi jest, niektórym się wydaje że zajście w ciążę to takie proste, a my wiemy że niestety nie dla wszystkich:baffled: Dlatego ja jesli komuś nie mam zamiaru się zwierzać, ze mamy problem i walczymy tyle lat to odpowiadam wymijająco na pytanie o dzieci. Mówie, ze jeszcze mam czas, ze chce ale jeszcze nie wiem kiedy itd. bo chce uniknąć własnie takich wścibskich pytań:dry: powiedz tej sowjej "kolezance" ze jednak się rozmyśliłaś i narazie nie chcesz mieć drugiego dziecka, bo nie masz czasu, albo coś, bo czuję że to ta z tych co się nie odczepią:-D
A z książką to widzę dobrze ci idzie, jest mega wciągająca no i fakt w tej trzeciej części te wszystkie opisy stają się już trochę nudne i sie powtarzają, no ale w sumie nie to jest sendem książki, ogólnie bardzo mi się podobała, czkam na film:tak:
aniolkowa czytaj, czytaj tego Greya bo warto i nie szukaj wymówek :-D jak tam @ przylazła????
Agitatka ładne imiona wybrałaś dla dzieciątka:tak: masz jednak jeszcze troche czasu i napewno przez głowe przewinie się jeszcze parę pomysłów;-) a co być bardziej chciała córcie czy synka?????
 
Ostatnia edycja:
Osinka przytulamy cię mocno, tulimy, tulimy. Napij się melisy i się nie denerwuj, bo nie ma kim. Nic na to nie poradzimy, że znajdują się wokół nas tak "taktowni" ludzie. Nie przejmuj się kochana, ściskam mocno

A co do przeczuć, sama nie wiem. Oczywiście chciałabym dziewczynkę, ale w głębi duszy mam przeczucie, że to drugi chłopczyk..A tam. Najważniejsze, że będzie i będzie zdrowy. Niczego więcej nie chce :tak:

Zrobiłam sobie dziś lurkę-kawę. No i to pewnie kwestia psychiki, ale po "kawie" nie chce mi się już tak spać. Obiad zrobiony, zjedzony :tak: Odpoczywamy ;-)
 
Osinka przykro mi :-( niektorzy ludzie po prostu nie zdaja sobie sprawy, ze takie pytania bola, albo maja to w dupie :wściekła/y: nastepnym razem powiedz jej, ze jak bedziesz w ciazy, to na pewno ja pierwsza powiadomisz, skoro tak jej zalezy na tej informacji ;-)
Agitatka super imiona, ale twoj maly najlepiej wymyslil :-D:-D
tygryseczek jak u ciebie staranka?
 
Roxi przylazła małpa dzisiaj, punktualnie (mimo, że temperatura mi sie utrzymuje stała, co mnie zmyliło i dziś znowu zrobiłam test). no i zaczynamy od nowa :-( Chyba sie nie wyrobię w tym roku z urodzeniem dzidzi.
A za książkę sie wezmę, zbieram sie, zbieram, ale jak sie zbiorę to polecą od razu wszystkie 3.

Osinka ja tez mam taką koleżankę (pisałam juz o niej kiedyś) i unikam jej jak ognia. Zwłaszcza jej dobrych rad jak sie robi dzieci, bo widocznie nie umiem skoro jeszcze nie zaszlam. Ach szkoda nerwów na takie "koleżanki" także rzuć jej jakaś ciętą ripostą to moze sie odczepi. Mnie tak kiedyś tez denerwowaly pytania znajomych czy juz i powiedziałam, że jak zajdę i bede chciała powiedzieć to powiem. Juz mało kto pyta.

Agitatka podobają mi sie wszystkie imiona które podałaś, ale wygrywa Bawik:-)

Roxi ty w czwartek masz scan? Jak endometrium ładne to kiedy punkcja?
 
aniolkowa cholera, przykro mi:-(nie wiem co napisać, ręcę opadają.... :-( I co bedziesz dzwonic do kliniki??? moze spróbuj co?????
Ja kochana nie będę miała punkcji, bo mam mrozaczki, oni teraz tylko przygotowują mój organizm, a konkretniej endometrium na przyjęcie jednego z nich :-) w czwartek zrobią scan zeby sprawidzić czy już jest gotowe, musi mieć ponad 8 mm, jeśli bedzie tyle miało to dają mi progesteron i transfer robią po 5 dniach:tak:
Agitatka wiadomo najważniejsze, że w ogóle jest i żeby było zdrowe, ale wiadomo poza tym kazda z nas marzy tam w głębi duszy o córeczce lub synku;-) w takim razie ja trzymam kciuki żeby była córa, piękna i zdrowa:tak:
 
reklama
Do góry