reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

agitatka to jutro robisz tesciora? Myślałam, ze w piątek 15. Czyli jak rano wstanę to juz będziesz z wieściami? Ale sie ciesze. Trzymam mocno kciuki!!!:happy:
 
reklama
mail

Dziewczyny jest, kreska blada, ale widoczna, ale się cieszę, a jednocześnie boję jak cholera, ale przecież dwa razy pod rząd nie można mieć takiego pecha. Od razu wzięłam duphaston. Zadzwoniłam do mojej ginki z Polski, mam dużo odpoczywać i udać się do jakiegoś polskiego gina, żeby mi przepisał jakiś progesteron na wszelki wielki. O ludzie jak się cieszę, powtórzę jeszcze jutro w celu sprawdzenia kreski, jest :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, dobre rady i słowo. Za to, że byłyście ze mną i wspierałyście mnie w każdej sytuacji. DZIĘKUJĘ :-D:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
G R A T U L A C J E!!!!!!
patrzac na twój wykres było wiadomo, ze jest ciąża!!! Kochana tak sie ciesze, ze wreszcie sie udało.
Zapoczatkowalas na naszym wątku dobrą passę w tym roku i mam nadzieje, że teraz posypią sie grube II krechy u wszystkich nas.
Powiedz nam jak sie czujesz fizycznie? Masz jakieś objawy?
Dbaj o siebie i nie denerwuj sie. Będzie dobrze!!!
oj jaki cudowny prezent na walentynki:-):-):-)
 
aniolkowa jak na razie nie mam żadnych objawów. Prócz tych przeziębieniowych, ale jest poprawa, gardło mniej boli i katar się zmniejszył, co mnie cieszy :happy2: Boję się jak cholera, żeby tym razem było wszystko w porządku. I ta kreska jakaś taka blada, ale tłumaczę sobie, że to nie owulacyjny i nawet blada oznacza ciążę. A dodatkowo przyznam się, że wczoraj też robiłam test i porównując dziś jest zdecydowanie wyraźniejsza niż wczoraj, wydaje mi się, że to dobry znak :tak:
Ciesze się tak mocno, że mogłabym wykrzyczeć to całemu światu :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Agitatka super :-) gratuluje :-) spokojnie będzie wszystko dobrze :-) nie możesz myśleć inaczej... jutro zrobisz kolejny test i zobaczysz że krecha będzie gruba :-)
 
Agitatka to super, gratuluje i mam nadzieje, ze nas tu wszystkie 'pozarazasz':)

loczkis i jak tam sytuacja z Twoja praca?mam nadzieje, ze wszystko sie rozwiaze na Twoja korzysc..

Roxii co u Ciebie?Masz juz date transferu?

Jesli chodzi o mnie wczoraj zrobilam swoj pierwszy zastrzyk z konska dawka..Mam nadzieje, ze cos sie da jeszcze wycisnac z tych moich jajnikow..w poniedzialek mam pierwsze usg, a poki co zaczelam podjadac brazylijskie orzechy i popijac czerwone wytrawne wino..strasznie mi nie smakuje, ale ponoc dobre na endometrium..
 
reklama
widze ze wiele sie dzieje u niektorych dziewczyn - poczytuje was ale jakos nie mam weny zeby pisac no ale dzis takie swieta ze nie bylo wyjscia :-)

Agitatka
wielkie gratulacje ciesze sie ze w koncu cos sie ruszylo u nas na forum i aby tak dalej :-) powodzenia teraz, bo wiem ze najpierw wyczekuje sie 2 kresek a potem nerwy aby wszystko bylo ok, ale wierze ze bedzie - jak pisalas musi byc dobrze!!!
 
Do góry