reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agitatka GRATULACJE! nie moglo byc inaczej :) mialas piekny wykres i objawy inne niz zwykle. Bardzo mnie cieszy twoje szczescie. Musisz kontynuowac brzuszki na watku po Noelce, kari i mnie :) Dbaj o siebie kochana, przeziebienie staraj sie wyleczyc lagodnymi, najlepiej domowymi sposobami. Zycze tobie zdrowej ciazy kochana! Dobry poczatek 2013 roku na watku i bedzie tez i dobry koniec bo przeciez twoja fasolka to pazdziernikowe dziecie :) Trzymam za ciebie i fasolke/ki :) kciuki &&&&
Ktora nastepna?

Milego dnia dziewczyny u boku swoich polowek! my dzis zostajemy w domku, przygotuje jakas kolacje przy swieczkach. Bez rozmachu ale najwazniejsze, ze we dwoje. To nasze ostatnie walentynki w kameralnym gronie :)
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy tutaj wykonują betę od tak jak to się dzieje w Polsce. Nie wiem co mam myśleć o tej bladości kreski. Jest mocniejsza niż wczoraj to fakt i nie trzeba się przyglądać widać z każdej strony i pod każdym kontem, ale świruje po ostatnich wydarzeniach. No i duphaston poszedł w ruch, a w niedziele jadę po kolejne dawki progesteronu, wolę się ubezpieczyć
 
Agitatka, ja moge tylko z mojego doswiadczenia powiedziec. Bete zrobilam w PL bo akurat tam o ciazy sie dowiedzialam, zrobilam prywatnie. A w uk jest tak, ciaze chca zebys najlepiej zglosila dopiero gdzies w 8tc, bo wczesniej nie za wiele sie sila zeby o taka mloda ciaze walczyc. Dostalam skierowanie na pierwsze badanie krwi i moczu jakos w 8-9tc. Byly to glownie ogolne badania krwi (wiadomo rowniez dla potwierdzenia ciazy) czyli grupa krwi i poziom krwinek i takich tam, do tego oczywiscie badanie moczu. Dlatego jak chcesz miec pewnic czy beta przyrasta musisz badania zrobic prywatnie.
 
Ostatnia edycja:
ja watpie ze tu robia bete. Ja zrobilam sobie w prywatnej polskiej klinice tutaj. Juz nie pamietam ile kosztowalo, ale musialam wiedziec czy po tak dlugich staraniach w koncu zaszlam. Roxii i aniolkowa poradzily mi zeby zrobic bete i powtorzyc po 2-3 dniach i sprawdzic czy rosnie. I tak tez zrobilam:) I rosla bardzo szybko:)
 
Agitatka jejku cały dzień mi po głowie chodziłaś, nie mogłam się doczekac aż wróce do domu i sprawdze czy są dobre wieści no i są!!!!!!:-D Gratuluję kochana!!!!!!! w końcu, w końcu w 2013 mam fasoleczkę, jak poczatek roku dobry to cały też musi taki być, teraz to sie posypią fasoleczki:tak: Bardzo, bardzo się ciesze, że ci się udało tylko powinnas klapsa dostac za to że wczoraj zrobiłas test i się nie przyznałaś:cool2: nie ładnie, nie ładnie:-D A wczoraj co ci wyszło? była już widoczna kreseczka???? Dbaj teraz o siebi kochana, przede wszystkim musisz się wyleczyć z tego przeziębienia, także zakładaj ciepłe majtki i pij herbatke z miode i cytrynką:tak: Co do bety to faktycznie tu w UK nie chcą jej robić, tylko po ivf sprawdzają, ale tak normalnie to nie. Musisz znaleźć prywatne labolatorium i sobie zpłacić.
Miska Ty już zaczełaś stymulacje??? superrr w takim razie niedługo punkcja i transferek, trzymam kciuki za ładne pęcherzyki;-) Ja jeszcze nie znam daty transferu u mnie ciągnie sie wszystko jak falaki z olejem. Już biore zastrzyki wyciszające, ale to dopiero poczatek, za tydzien w czwartek mam wizyte kontrolną i prawdzą czy już jestem gotowa żeby brac tabletki na wzrost endo, takze zobaczymy. Najprawdopodobniej transfer będzie na początku marca, ale moze się przeciągnąc. Na dzien dzisiejszy nic jeszcze nie wiem. A Ty odzywaj się i dawaj znac jak tam sytuacja, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
 
Agitatka, kochana...GRATULUJE :-) tak bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo. Nie wiem dlaczego ale mialam przeczucie, ze Ty bedziesz pierwsza z nas w tym roku. Duzo zdrowka Ci zycze i dbaj o siebie :-)
 
Roxii, Osinka, loczkis, yas, joasia, kari, abed, noelka, aniolkowa, edith, miska dziękuję Wam bardzo za kciuki i wszystko :-)
Zarażajcie się ile wlezie :tak:
Wczorajsza kreseczka była, ale bardzo blada. Dziś też nie jest taka jak kontrolna, ale nie mam już wątpliwości, że tam jest :happy2::happy2:
No niestety, nie będę dryłować do Londynu ponad 200 mil za jedną betą. Zadowolę się kolejnym zwykłym sikaczem z grubszą kreską. Mam jeszcze 3 sztuki więc dokończę, bo przecież już mi nie będą potrzebne :tak:
Ale wydaję mi się, że skoro kreska jest wyraźniejsza niż wczoraj, to oznacza ciążę i jest coraz więcej hormonu w moczu :tak::tak:

A przeziębienie ustępuję czuję się o wiele lepiej niż wczoraj. Gardło już prawie nie boli, lekki katar. Płukałam różnymi domowymi miksturami i pomogło
 
Ostatnia edycja:
agitatka ja tu robiłam betę. W ostatniej ciąży poszłam do gp i powiedziałam, ze jestem w ciąży, ale plamię i chce zrobić betę, bo jestem juz po jednym poronieniu. Gp mnie skierował na betę bez problemu. Robiłam jedna a po 2 dniach kolejna i zadzwonili do mnie z wynikami. I tez od razu zaczęłam brać duphaston. Spróbuj.
 
reklama
Witam o poranku :happy2:
Test powtórzyłam i nie mam już żadnych wątpliwości BĘDĘ MAMĄ :-):-):-):-):-) Druga kreska pojawiła się praktycznie od razu. Intensywność jeszcze większa i wyraźniejsza z dnia na dzień. Tempa też ładna, na razie zawieszam mierzenie. A i już zaliczyłam poranne mdłości i nie tylko, jak otworzyłam lodówkę :happy2::happy2: Wszystko zniosę i się cieszę nawet z tego :tak:

Jeszcze raz kochane moje Dziękuję za wparcie :tak:
 
Do góry