reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
CZESC dostałam okres wiec w ciazy nie jestem. Mowi sie trsydno ale nareszcie moj brzuch wrocił do normalnej figurki...3mam kciuki za was.pozdrawiam

trudno, moze sie uda innym razem, pozdrawiam

mellisa jak tam twoja tempka?? mam nadzieje ze ladnie rosnie...

dupa......:wściekła/y: nie wzrosła, na dole mam link do wykresu, cały czas mam niską, nie mam pojecia o co chodzi, wszystko wskazywało że owulacja bedzie ale nic z tego, musze czekać :-( w sumiem to nie wiem na co.....ale nic innego mi nie pozostaje,
czytałam że po tabletkach czesto zdażają sie bezowulacyjne...
a u ciebie jak temperaturka?? mam nadzieje że nadal wysoko:tak::-)
 
Witam was kochane. A ja mam od 3 dni straszne wahania nastroju wytrzymac ze mna nie mozna:szok:. Dzis to juz totalnie nawet z lozka nie chce mi sie wstac. Czasem brzuch zakluje ale to na @, i mam wrazenie ze mam stan podgoraczkowy tak sie czuje , policzki mam rozpalone niewiem co sie dzieje:no::eek:. Wiem jedno za 4 dni zawita@:-:)crazy:.
 
Witam staraczki :)
Mam pytanko.
Czy ktoraz z was podaje malzonkowi cos na jakosc plemnikow???
Wyczytalam ze salfazin jest dobry ale nie mam pojecia czy znajde to w UK...
czy jast cos takiego w UK??
 
dupa......:wściekła/y: nie wzrosła, na dole mam link do wykresu, cały czas mam niską, nie mam pojecia o co chodzi, wszystko wskazywało że owulacja bedzie ale nic z tego, musze czekać :-( w sumiem to nie wiem na co.....ale nic innego mi nie pozostaje,
czytałam że po tabletkach czesto zdażają sie bezowulacyjne...
a u ciebie jak temperaturka?? mam nadzieje że nadal wysoko:tak::-)

kochana u mnie rosnie... ale nie mam pojecia jak to bedzie... pewnie spadnie dzien przed @-jak zawsze... tempki mozesz zobaczyc-wykres na dole...
 
Niestety przylazla ta wstretna @:-:)-:)-(

Oczywiscie zeby bardziej mnie zrobic w konia to przylazla w srodku nocy:confused:
co raczej mi sie nie zdarza.
no coz powylam w poduszke ,a teraz nie pozostaje nic innego jak wziasc
sie w garsc i probowac od nowa.
 
Ja to samo miałam i mam do dzisiaj z tym ze moja miesiaczka jest mniej obfita niz zwykle. wciaz boli mnie brzuch , a do tego bol głowy. chyba po @ zrobie test dla formalnoci i bezpieczenstwa...
 
reklama
czesc dziewczynki, powrocilam do uk i na forum :-)
nie nadrobilam jeszcze wszystkich postow ale postaram sie, obiecuje;-)
ja dzis mam zamiar zatestowac, ale cos mi sie zda ze nie wyszlo w tym miesiacu, zrobilam jeden test w sobote, w Polsce, ale nie wiem czy nie byl za malo czuly, chociaz jak test wychodzi negatywnie to latwo sobie wmowic wszystko:crazy: no nic dzis zrobie ten first response, mam do niego zaufanie wiec jesli wyjdzie negatyw bede raczej pewna ze @ przylezie, w sumie to nie bede rozpaczac bo troche sobie pofolgowalam w Pl i przydalaby by sie jakas szybka, intensywna dietka, a wiadomo ze w ciazy to nie bardzo.

Ja tymczasem, pierwszy dzien w pracy, za oknem szaruga, glowa mnie boli i nie chce mi sie ogolnie:baffled: no ale cuz zrobic:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry