reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

edith proszę nawet dwa :-) i dużo zdrówka dla taty życzę, mam nadzieję że szybko się podleczy

Noelka to miłego dnia jutro... u mnie w sobotę mija rok jak nie pracuje... nie wiem kiedy to zleciało
 
reklama
loczkis no przy takim TSH to żadne starania nie pomogą!!! Współczuje ci i nie rozumiem jak mozna tak zaniedbać pacjenta!! Dobrze że jedziesz do Polski i że to teraz wyszło. Tak to byś sie mogła starać jeszcze wiele miesięcy i psuć sobie nerwy. Co za nieodpowiedzialni ludziska!!

Przepraszam, że nie odpisze wszystkim, ale migrena mi dzisiaj żyć nie daje. Aż mi sie płakać chce z bólu :-:)-:)-(
 
no widze ze nastroje takie sobie panuja tu :no:

loczkis szkoda slow co do lekarki - powodzenia w uporzadkowaniu tego balaganu przez to babsko

edith wszystkiego najlepszego dla taty
ja nie zjadlam zadnego paczka dzis ale nadrobilam innymi slodyczami za to :tak:

pozdrawiam wszystkie was
 
Edith przykro mi z powodu taty:sorry2: mam nadzieję, ze szybko z tego wyjdzie, dużo zdrówka mu życzę:tak: Z tą owulka Twoją to faktycznie dziwnie, może się jeszcze pojawi:confused: wiem ze te mierzenia tempki, kontolowanie owulacji, ziółka itd. to bardzo wyczerpujące i w pewnym momencie brakuje człowiekowi sił. Ja jak jeszcze starałam się naturalnie, to też co jakis czas miałam taki kryzys i potrzebowałam odpocząc od tego wszystkiego, takze doskonale Cię rozumiem. Taka przerwa napewno dobrze Ci zrobi, bo jak się cały czas to kontroluje, a i tak nic nie wychodzi to można oszaleć:sorry2: Życzę Ci duzo siły i cierpliwosci do dalszej walki;-)
Noelka miłego ostatniego dnia w pracy:-) ale Ci zazdroszę ehhh;-)
Aniolkowa ja dwa dni temu miałam taki migrenowy napad, głowa mnie tak bolała, ze było mi niedobrze, drażniło mnie światło, zapachy, wszystko! Modliłam się żeby zasnąc i nie czuć tego bólu:sorry2: wracaj szybko do siebie:tak:
 
Edith przykro mi z powodu twojego taty, trzymam kciuki, żeby szybko mu się poprawiło :tak: ja też w tym miesiącu odpuszczam, przez te wyniki nie ma sensu, a miesiąc odpoczynku od mierzenia tempki i testów na pewno dobrze mi zrobi :tak:
noelka, miłego ostatniego dnia w pracy, a potem już tylko czekanie na wasze małe szczęście :tak:
Roxii zdrówka życzę, wygoń to choróbsko szybko!!! :-D
aniolkowa, mam nadzieję, że twoja migrena szybko przejdzie :-D
abed ja zjadłam dzisiaj dwa pączki, ale kupne, na pewno twoje były dużo lepsze :-D
yas jak nastroje?
Agitatka, ja cały czas trzymam kciuki, musi ci się kochana udać!!!! :-D
a czy ktoś wie co się dzieję z Osinką? tak się zastanawiam ostatnio co u niej :sorry2:

dzięki dziewczyny, moja złość na tą kobietę jest nie do opisania, ale trochę już się uspokoiłam. Skoro w ciągu 6 tygodni moje TSH z wyniku 0,02 skoczyło do 28, to chyba równie szybko może spaść, przynajmniej mam taką nadzieję. postanowiłam, że przez dwa tygodnie będę brała ten nowy lek, potem go odstawiam, potem jadę do Polski i nawet go ze sobą nie biorę, zrobię badania w Polsce, i z nimi idę do endo i czekam na to co mi powie :tak: luty i tak spisałam na straty, bo się miniemy w ewentualną owulację, a zresztą miesiąc odpoczynku dobrze mi zrobi :-D
 
jestem kochane!! ale tesknilam za Wami!!!

od wczoraj mam internet!!! po prawie 2 miesiacach walki z Virgin, pisaniu codziennie skarg... co za durnie... mowie Wam.... monter zainstalowal wszystko w domu, ale okazalo sie, ze Virgin dal mu numer telefonu uzywany przez innego klienta.... mieli mnie podlaczyc dopiero pod koniec lutego, ale dostalam szalu i darlam sie prze telefon, napisalam skarge, postraszylam instytucja nadrzedna nad Virgin, sadem, odszkodowaniem itp itp itp i mnie w koncu podlaczyli!!!! :cool:


caly czas Was czytalam przez telefon, ale nie pisalam, bo oszczedzalam transfer a poza tym nie lubie pisac z telefonu....

widze, ze Pat dala sobie spokoj z BB...i dobrze... bo od dawna czulam, ze te jej opowiescinie trzymaja sie calosci....

Loczkis jedz kochana do Pl i przebadaj gruntownie... ja tu nie wierze w ich sluzbe zdrowia...

aaaaaaa znowu pudlo, od poniedzialku @:no: mialam dosc... powiedzialam koniec staran... ale wczoraj bylam w przychodni, rozmawialam z pielegniarka... w mojej przychodni trzeba sie starac 18 miesiecy by zaczeli dzialac... ale nic... musze sie umowic z GP, nasciemniam mu, ze sie staram 14 miesiecy :sorry2: niech mi porobia badania...

bije sie z myslami, moze to jakis znak i nie powinnam miec juz dzieci?? za 11 dni koncze 38 lat i moze faktycznie juz powinnam dac sobie spokoj... sama nie wiem!!!! pojde na spotkanie z GP i porozmawiam


szkoda, ze zadnej z nas sienie udalo w 2013, ale nic straconego,to dopiero polowa lutego!!!

Agitatka trzymam kcciuki za testowanie!!! (spoznione zyczenia imieninowe, spelnienia marzen kochana!!!)

Roxi Tobie caly czas kibicuje i trzymam kciuki, tym razem sie uda!!! wspaniala jestes, wiesz?? tyle w Tobie sily i optymizmu... zarazasz nim jeszcze inne dziewczyny na BB!!! chcialabym Cie kiedys poznac w realnym swiecie :)

teraz juz obiecuje, ze bede z Wami czesciej!!! witam nowe dziewczyny, ktore do nas dolaczyly :)))
 
Osinka no nareszcie się odezwałaś :-D no już się na poważnie zaczęłam martwić, nie dobra ty ;-) kochana, ja bym się nie poddawała, dopóki masz jeszcze jakieś szanse, to próbuj :tak:a nie jest przypadkiem tak, że im jesteś starsza, tym te procedury powinny jakoś inaczej wyglądać? powiedz swojemu GP, że się już długo staracie, i że się martwisz swoim wiekiem, myślę, że powinno go ruszyć :tak: i odzywaj się teraz częściej, skoro odzyskałaś okno na świat :-D
 
bede,bede :) wytesknilam sie za netem strasznie :)

nasciemniam mu ostro hihihhi jesli by mna sie dobrze zajeli i spawdzili co jest nie tak, to powinnam do 40stki sie wyrobic z drugim dzieciaczkiem ;)


aaa i zjadlam 5 paczkow :dry:
najpierw 2 polskie (pol miasta zjezdzilsmy, w ostatnim polskim sklepie dorwalam paczki!!! moi lubia z Morrissons)
potem dopadly mnie wyrzuty sumienia i przecwiczylam DVDz Ewa Chodakowska - wczoraj do mnie dotarla - a teraz siedzac z Wami zjadlam kurcze 3 sztuki :szok: chyba jutro bede na glodowce hahaha
 
loczkis dobrze że tak do tego podchodzisz, czasem trzeba odpocząć, wyluzowac i nabrac sił:tak: Pojedziesz do Pl i tam mam nadzieję unormują to tsh, a wtedy napewno się uda-zobaczysz!!!:-)
Osinka nooo kope lat:-D super, ze się odezwałaś i masz kontakt ze światem,w dzisiejszych czasach człowiek bez neta jak bez ręki:tak: Dziekuję Ci za miłe słowa i za kciuki za mnie :*** Mi sie wydaje że ta moja siła i optymizm bierze się z bezradnosci, wiem ze to głupio brzmi, ale co mi innego pozostało? Musze wierzyć w to że kiedyś w końcu się uda, bo napewno tak będzie. Też co jakis czas mam doła i dosć wszystkiego, ale przeciez nie mogę usiąść i płakać, bo to napewno mi nie pomoże, nie mogę nic zrobić poza wiarą w to że kiedyś te lata czekania i cierpienia zostaną mi wynagrodzone;-) I Ty też musisz w to uwierzyć, daj spokój, napewno nie jesteś "za stara" na dziecko, niektóre kobiety w twoim wieku lub nawet starsze starają się o pierwsze dziecko, nawet u mnie w klinice in vitro refundują do 40-stego roku życia, wiec napewno nie jest dla Ciebie za późno, tym bardziej że nie starasz się o pierwsze tylko o drugie. Dopuki kobieta nie ma menopauzy moze zachodzić w ciażę i rodzić dzieci, organizm sam wie kiedy jest za późno, a skoro Ty wciąż masz owulację i jestes płodna to znaczy że za późno nie jest. Takie jest moje zdanie na ten temat i tego się trzymajmy;-) Ale faktycznie jak pójdziesz do GP to naściemniaj trochę ze dłuzej się staracie i że martwisz się swoim wiekiem itd może popatrzy na Ciebie łaskawszym okiem i coś zdziała:tak: fajnie że już jestes z nami, informuj na bierząco:-)
 
reklama
Osinka fajnie ze jestes :) my tez lubimy z morissona ale tylko tez z budyniem sa takie mieciutkie:)

ja dzis w nocy sie obudzilam i wymiotowalam. Nie wiem co mi sie stalo czy malo mi nacisnal na zoladek czy co. Wstalam wlasnie do pracy nioezbyt sie czuje ale ide to przeciez ostatnio dzien. Mysle ze to juz czas odejsc i odpoczac wreszcie, zostalo mi 6 tyg okolo do nardzin. Caly czas nie dociera to do mnie. Nie moge uwierzyc ze bede miec dziecko. Wiem ze sie powtarzam, ale pewnie jeszcze dlugo bede tak miala:)
 
Do góry