reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

loczkis uda sie UDA!! Kazdej :-D tylko jednej szybciej a innej troche pozniej. Ale wszystkie bedziemy bobasy tulic.

U mnie poziom nawilzenia wzrastta z checiami, to normalne. A ze checi nie ma to i suchota. W tej chwili seks u nas to wlasciwie moj "obowiazek". Jeszcze te 6mies temu mial dla mnie jakis sens chocby w dni plodne a teraz? Tragedia. Biedny ten moj maz troche przy mnie no ale coz zrobic... Ja tez sie czuje biedna jak mi przyjdzie co do czego, i wtedy zaluje samej siebie a nie jego :-D a z przyjemnoscia to nie ma nic wspolnego.

Agitatka to jeszcze niewiele ponad tydzien :-) &&&&
 
reklama
Ja nie wiem czy uda mi sie dorwac paczka. Mam nadzieje, ze maz cos znajdzie :) Piszemy tu ile zjadlysmy. Ja kiedys za dziecka to potrafilam zjesc z 4-5:)
 
ja zamierzam robić sama :-) tylko nie wiem na ile mały mi pozwoli...

Noelka jak ostatnie dni w pracy??
 
20110303100357.jpg


BYLE POSZŁO W CYCKI
:-):-);-);-)
SMACZNEGO KOBIETKI


Ależ mi się czas wlecze od wczoraj. Nie lubię tego. W sumie na nic się nie nastawiam, jeżeli chodzi o cykl, ale bym chciała, już wiedzieć co i jak, bo ciekawość mnie zżera, a tego nie lubię
Na razie jeden pączek zjedzony, ale drugi już czeka na talerzu. Dobre, ale to nie to samo co u mamy
 
Ostatnia edycja:
abed ostatnie dni bardzo busy ale przez to czas szybko leci. Dzis mi zorganizowali poczestunek dla wszystkich i wiem juz co planuja za prezent jak dziecko sie urodzi. Wyciagnelam to z jednego kolegi:) wszyscy sa mili dla mnie i mowia ze beda tesknic. Klienci naszej firmy tez dzwonia i mowia ze bedzie im brakowac mojego glosu przez tel. Wiec czuje sie bardzo milo.:)

moj maz kupi paczki dzis w polskim sklepie. Ale nie ma to jak takie od mamy:)
 
dziewczyny jak ja sie dzisiaj wkurzylam, to szkoda slow :wściekła/y:juz wiem, czemu sie nie udalo w tym cyklu, moje TSH wynosi 28!!!!! moja gienialna lekarka nie zmniejszyla mi dawki lekow, kiedy powinna i z nadczynnosci przeszlam w niedoczynnos!!! norma dla starajacych sie do 0k 1-2, a ja ma 28!!! i teraz chce pakowac we mnie nowe leki, to szlak mnie trafil i az sie poryczalam z tego wszystiego :wściekła/y:
 
loczkis kochana to ja się nie dziwię, że się wkurzyłaś, spokojną osobę tak głupota wyprowadziła by z równowagi. Co za głupia baba :wściekła/y: A skąd się dowiedziałaś, że masz takie, a nie inne wyniki. Niech to i co dalej??
 
Loczkis, skonsultuj sie jeszcze z jakims innym lekarzem, bo jeszcze durne babsko ci zupelnie rozreguluje gospodarke hormonalna i o ciaze bedzie ciezej. Ja za nastolatki mialam niedoczynnosc i cale szczescie trafilam w dobre rece, teraz juz jako 30+ i od 15 lat mam spokoj z hormonami. Swoja droga co za niekompetentna lekarka, ja bym chyba wiatrak z niej zrobila. Nie dziwie sie, ze nerwy ci buzuja.

Agitatka, wciaz trzymam kciuki &&& paczkiem sie poczestuje ale poprosze zeby poszlo w lydki :) bo z moim ciazowym C czuje sie ok :p

Noelka, wielkie zmiany przed toba, fajnie ze tak ladnie cie w pracy zegnaja. Ja musialam niedawno sama zrezygnowac z uwagi na zmiane adresu, ciezko sie bylo rozstawac z reszta ekipy i jakos tak dziwnie na tym wolnym, ale szybko przywykniesz, dla ciebie to juz ostatnie tygodnie "wolnosci" wiec czerp ile wlezie, pozniej rece pelne roboty, ale jakiej slodkiej!

Abed powodzenia z pieczeniem :)
 
reklama
Agitatka, moja GP kazala mi przyjsc w poniedzialek na badanie krwi, tak kontrolnie, i wyszlo, ze za dlugo bralam te duze dawki leków, i teraz musi to naprawić :wściekła/y: zadwoniła do mnie rano, żebym przyszła po nową receptę, na inny lek, i przepisała mi Eltroxin, ale znowu w maksymalnej dawce, 100 mgr dziennie. juz sama nie wiem co robic :wściekła/y: i jeszcze do mnie mowi: anty Tpo ma pani bardzo duze, i to swiadczy o chorobie immunologicznej, ale ja nie wiem jakiej :wściekła/y: na poprzednie leki wydalam ponad 100 euro, i w sumie okazalo sie, ze niepotrzebnie! jeszcze ta kase bym przezyla, ale teraz musze zbic TSH, bo z tak wysokim to ja za cholere nie zajde w ciaze, to jest po prostu nie mozliwe :wściekła/y: i znowu kilka miesiecy mam w plecy, dopoki tego nie zbije, chyba zaraz znowu bede ryczec :zawstydzona/y:
Joasiu jade do Polski za dwa tygodnie, i juz jestem umowiona na wizyte u ginekologa-endokrynologa, i to podobno bardzo dobrego, wiec poczekam co ona mi powie. wzielam od mojej GP kopie wszystkich wynikow badan, od pazdziernika, i jej to wsystko zawioze i zobaczymy, mam nadzieje, ze pomoze mi jakos ustawic tą przeklętą tarczycę :wściekła/y: i juz tu w zyciu nie pojde do lekarza, a jezeli juz to tylko po to, zeby mi zrobila badanie krwi, i tyle, zadnych lekow juz od nikogo tu nie wezme! banda niedouczonych debili, i tyle!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry