reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
witam srodowo :)
loczkis nie lam sie! powiem tak, poki @ nie ma jest nadzieja. U mnie test pozytywny wyszedl dopiero jakos 4-5 dni po dacie spodziewanej @. Takze poczekaj jeszcze z tymi lzami. Najwazniejsze, ze masz wole walki bo to najwazniejsze!

Agitatka, mam nadzieje ze lekarz cos zaradzi i przepisze cos skutecznego dla synka zeby sie juz tak biedulek nie meczyl. Szybkiego powrotu do zdrowia zycze!

Aniolkowa, co do porodu to masz swieta racje ze trzeba sluchac poloznej i lekarzy, to na pewno pomaga, w koncu co ja wiem o rodzeniu :p Bedzie co ma byc, jestem pewna, ze widok malenstwa wszystko wynagrodzi. Nie ja jedna i nie ostatnia :) A ty wciaz odliczasz dni do @?
 
loczkis kurcze noooo:-( przykro mi kochana:sorry: dobrze, ze się nie załamujesz i masz siłedalej walczyc, bo trzeba walczyć!! W końcu się uda jestem tego pewna. Tulam mocno i uszka do góry;-)
Agitatka dobrze że idziecie do lekarza może w końcu cos sensownego powie i pomoże małemu, bo przecież to nie jest normlne że ciągle cos mu jest, daj znac po wizycie. No i trzymam kciuki za Ciebie żebyś odwróciła ta cholerną złą passe na naszym wąteczku:tak:
 
Kurcze loczkis miałam nadzieje, że chociaż tobie sie uda:-( szkoda. Ale dobrze że sie nie zalamałas i walczymy dalej.

Agitatka czyli za tydzień czekamy na twojego sikacza. To dla ciebie ostatni cykl prawda? Mam nadzieje, ze los ma dla ciebie w zanadżu dzidziusia a nie prace :tak:

Joasia już nie czekam. Przyszła wrańca i sie rozkręca. Mam w sobie dzisiaj taki zapał i taką motywacje, że w tym miesiącu zabieramy sie poważnie za robotę, bo chce urodzić w 2013.

Edith, tygryseczek A wy kiedy testujecie?
 
no i trochę dół mnie złapał, ale mój M próbuje mnie pocieszać, rano mnie wkurzył, bo się zdenerwował, że ja się przejęłam, ale teraz do mnie podszedł, przytulił i powiedział: obiecałem, że ci zrobię maluszka, to tak będzie, i przepraszam, że mi na razie nie wychodzi. Aż mi się łezka w oku zakręciła :zawstydzona/y: tak więc dziewczyny, teraz robię sobie miesiąc przerwy, bo i tak się miniemy w moje płodne dni, żadnych temperatur, testów, nic nie robię, idziemy na totalny spontan, a za miesiąc, oby za pozwoleniem pani doktor, zaczynamy ze zdwojoną siłą :-D zostało mi jeszcze Clo na dwie kuracje, więc marzec i kwiecień będę próbować, a jak się nie uda, to w kwietniu idziemy do kliniki po dalszy plan działania :tak: może wreszcie podgonię moją magisterkę, bo do końca miesiąca muszę oddać :-D i wezmę się za przygotowania do ślubu, bo nic jeszcze nie mamy :zawstydzona/y:
aniołkowa pisałaś coś o jakimś żelu, który pomaga plemnikom? możesz mi podać nazwę? bo ja ogólnie śluzu prawie nie mam, a boje się stosować jakieś lubrykanty, żeby jeszcze bardziej nie zaszkodzić ;-)
to która teraz do testowania? Agitatka? czy ktoś wcześniej?
 
aniolkowa tak to prawda to mój ostatni cykl przed przerwą, zobaczymy czy będzie szczęśliwy :tak:

Roxii no chyba tak teraz moja kolej do testowania, chyba, że kogoś przegapiłam :baffled: Jak tak to wbijać się w kolejkę.
Wróciliśmy od lekarza i co...dupa. Według niej nic mu nie jest to skąd ten przeraźliwy kaszel :angry: Dzięki Bogu w sobotę zbada go kompetentny lekarz. Byle do soboty...
Zostawię go te dwa dni w domu, bo nie daj boże dzieci inne zarazi...Bo jak zacznie kaszleć :szok::szok: Następny tydzień i tak ma cały wolny :-D

loczkis dobrze, że masz wsparcie od swojego. Faceci czasami potrafią mieć przypływ współczucia i dobroci ;-) Jak powiedział, że ci zrobi to zrobi. Koniec i kropka

Jutro już tłusty czwartek. Będziecie się pączkować, bo ja już nie mogę się doczekać i nie obchodzi mnie, że d...urośnie. To tylko raz w roku :-):-)

Wyczaiłam nową herbatę. Bo ze mnie i kawiara i herbaciara :-D Pyszna gruszkowa Babci Jagody :-D:tak: Mniam

Mały padła, znowu wrzeszczał :no:
 
aniolkowa dzięki za odpowiedź, akurat ten żel mam, ale w takich małych tubkach, do jednorazowej aplikacji, to super że bez problemów można go stosować :-D kamień z serca :tak:
wiecie co, jak ja bym strasznie chciała, żeby komuś na tym wątku wreszcie się udało, kurcze no, wszystkie na to zasługujemy!!!! :tak: Agitatka ty zacznij, a potem będziesz nas zarażać :-D
 
reklama
Do góry