reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii nie wiem, jutro mam 12 dpo, i boje sie, ze nic nie wyjdzie :zawstydzona/y: jak zrobie i bedzie pozytywny, to oczywiscie bede szczesliwa, ale jak nic nie wyjdzie, to sie znowu bede zastanawiac czy to moze nie za wczesnie :zawstydzona/y: tak sobie mysle, ze juz niby powinno cos wyjsc, co wy o tym myslicie?
 
loczkis w sumie z tego co widzę po innych dziewczynach to często już na tym etapie coś wychodzi, więc jak masz na tyle odwagi to rób i się nie zastanawiaj, ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ależ mnie głowa napiernicza :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Agitatka ojojj biedny ten Twój maluszek, moze faktycznie idź z nim do lekarza jak gorączka wciąż się pojawia:tak: Mam nadzieję, ze szybko wróci do zdrówka...
Loczkis hmm nie wiem co doradzić, w sumie moze coś wyjść ale nie musi. W zasadzie test powinno się robic po terminie miesiączki albo w dniu w którym powinna się pojawić, ale wiem że czasem testy wykrywają trochę wcześniej ciążę, zalezy kiedy doszło do zagniezdzenia zarodka, a z tym róznie bywa.... test możesz zrobic tak kontrolnie, ale obiecaj że nic nie wyjdzie to nie bedziesz rozpaczac i poczekasz do terminu @ ok????;-)
 
Roxii nie moge ci tego obiecac, wiec chyba sie wstrzymam jeszcze z tym testem ;-) a tak wogole, to przepraszam was za moje marudzenie, juz was nie zanudzam, teraz dam tylko znac ile kresek mi wyszlo :-D i trzymam kciuki za aniolkowa, kochana bardzo w ciebie wierze, i z samego rana masz nam sie tutaj meldowac z pozytywnym testem!!! :tak:
Agitatka roxii ma racje, moze rzeczywiscie idz do tego polskiego pediatry, moze cos poradzi :tak:
 
loczkis ty nie przepraszaj tylko marudz ile wlezie, po to tu jestesmy:tak: każda z nas wie jak to jest i co czujesz, takze jak masz ochote sie wygadac i pomarudzic to tu jest najbardziej odpowiednie miejsce;-) Trzymam kciuki za dwie kreseczki:-) to co kiedy test w środe????
 
Roxii a to może trzeba już zacząć rzucać palenie :-p:-p:-p ??

Loczkis cokolwiek postanowisz trzymam &&&&&&&&&&&&&& i chyba się wszyscy ze mną zgodzą ale nie marudzisz... po to my tu jesteśmy... żeby się cieszyć jak i pocieszać razem :-)

Agitatka
tu w polsce ostatni taki wirus panuje że dzieci mają gorączkę prawie 40 stopni i nic więcej... przez 3, 4 dni... sąsiadka mi opowiadała... może wy też to tam macie...
 
Roxi, loczkis u mnie jutro 13dpo, ale zrobię tego sikacza, chociaż dziś znowu lekkie brązowe plamienia. No i temperatura schodzi w dół, także nie ma sie co oszukiwać:-( loczkis ile procent ci pokazuje wykres objawów ciążowych? Bo mi tylko 54%

Roxi a no wiem, ze palisz łobuzie. Ta moja koleżanka co ma teraz ivf musiała rzucić 4 miesiace przed zastrzykami. Ona ma w ogóle dosc rygorystyczne nakazy i zakazy. Nie moze pić alkoholu, kofeiny, nie pracuje z dziećmi tylko wykonuje lekka prace w biurze.

Agitatka ten polski pediatra przyjmuje tylko w weekend? Chyba będziesz musiała wziąć małego na sprawdzenie.

Noelka ja czekam na dzień odejścia z pracy prawie 3 lata. Kocham moją prace, ale mam jej czasem dosc i kilka razy w roku mam kryzys załamania i wypalenie zawodowego. A jeszcze jakbym miała odejść z powodu dziecka to juz w ogóle pełnia szczęścia. Niestety zbliża sie koniec mojej szkoły za kilka miesięcy i nie wiem co zrobię. Ciebie czeka teraz cudowny okres prania, prasowania i przygotowywania dla małego miejsca w domu. A z kolegami zawsze możesz zatrzymać kontak i spotykać sie poza pracą.

Edith a ty gdzie sie chowasz?
 
Ostatnia edycja:
abed a no przydałoby sie już rzucac palenie, ale ja duzo nie palę, 4-5 fajeczek dziennie to max, postaram sie teraz ograniczyc do 2-óch, a 2 tyg przed transferem chce rzucić całkiem;-)
Aniolkowa ja tez mam takie nakazy, u mnie w klinice kobiety które palą nie moga korzystac z refundowanego ivf, to jest jeden z warunków. Oni nie wiedza że ja palę, oficjalnie jestem niepaląca:-p A jak zaczynam zastrzyki to powinnam powstrzymac się równiez od alkoholu, naszczęście nie jest on mi do szczęścia potrzebny i z tym nie mam problemu. Co prawda za tydzien ide do koleżanek na imprezkę, to są hiszpanki i same robią Sangrie, my polki robimy polskie żarcie, one robią hiszpańską Sangrię i będzie mała imprezka:-D Oczywiscie mam zamiar spóbowac tego trunku, ale wszystko w granicach rozsądku;-) Pozatym ja uważam że jesli ma się udac to się uda, ile jest kobiet które piją, palą, ćpają i jakoś zachodzą w ciąże, wiec takie gadanie ze mam rzucac palenie 4 miesiące przez transferem do mnie nie przemawia... Nie ma się co spinać, co ma być to bedzie:tak:
 
reklama
Aniołkowa to fajny okres przygotowania :-) ale z brzuchem to ja prasowałam chyba z trzy podejścia ;-) hmmm a co ty zrobisz jak ci szkołę zamkną?? z tego co mi się wydaje będziesz na macierzyńskim :-) i &&&&&&&&&&&&& na jutro :-)

Roxii no tak już lepiej :-) tak trzymaj :-)
 
Do góry