reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Pam kochana ty powinnaś od razu po tym iść do lekarz... kurcze mam nadzie że w końcu dziś ci ten lekarz pomoże... albo chociaż da zwolnienie to odpoczniesz sobie... trzymaj się ...
 
reklama
Pam dziewczyno, bardzo mocno cie przytulam, ludzie potrafia byc podli :wściekła/y:
Roxii trzymam kciuki za wtorek, bede juz w Polsce, ale wpadne sprawdzic, wiec pisz koniecznie!! :-D

Ja ciesze sie, ze moje dni plodne wypadaja akurat podczas urlopu, to troche mojego M. wymecze i nie bedzie mogl mi marudzic, ze jest zmeczony po pracy :-D:-D:-D
dziewczyny mam do was jedno pytanie. wiem, ze juz kiedys o to pytalam, ale nie pamietam co mi radzilyscie :zawstydzona/y: chce zrobic sobie podstawowe badania jak bede w Polsce, chce isc ok 10-11 dnia cyklu, i jakie badania wtedy moge zrobic? nie bardzo sie orientuje :-( chcialam zrobic prolaktyne i TSH i nie bardzo wiem co jeszcze, jakies rady?

pozdrawiam was wszystkie i trzymam za was kciuki :tak:
 
Loczkis a pod jakim kątem chcesz robic te badania? bo jak chcesz jakies hormonalne to jedne sie robi w 3dc a drugie w 21 dc, resztę typu tsh, morfofogia itp to bez znaczenia. W jakim celu chcesz robić te badanka???
Dzięki za kciuki dzewczyny, napewno dam znac jaki wynik, ale cos ogarniają mnie złe przeczucia ehhh:sorry:
Pam jak się trzymasz????
Noelka przypomniam o brzuszku :-D
 
Roxii chcialam spradzic czy z moja tarczyca wszystko ok, bo kiedys mialam problemy. i przy okazji zastanawiam sie czy nie zrobic jakis badan hormonalnych. nie mozna ich zrobic w 10 dniu cyklu? myslalam, zeby zrobic testosteron no i wlasnie prolaktyne :crazy:
 
loczkis takie jak badanka jak ty chcesz porobić to można obojętnie w ktorym dniu cyklu, nie wiem jak z prolaktyną, ale tsh i testosteron to obojętnie. Wiem ze te co gin zleca na hormonki to wlaśnie się robi w 3 i 21 dc.
 
Trzymama sie trzymam. Dziekuje za wszystkie mile slowa. Moj GP sie za glowe zlapal nawet mnie przytulil. On jest naprawde fajny, dal mi zwolnienie za wczoraj i na nastepny tydzien powiedzial zebym odpoczela bo on sam widzi ze psychika mi siada a to co sie stalo napewno to pogorszylo. W srode ide do psychiatry i moj GP mowil zeby powiedziec wszystko.

Dla poprawy humoru ide kupic sobie nowy telefon bo moj sie juz rozlatuje.... a jak... kiedys musze!
 
to dobrze, że chociaż rodzinny jest kompetentny i okazał Ci serce i wsparcie, chwała mu za to...To teraz korzystaj z wolnego, zregeneruj siły i najzwyczajniej w świecie odpoczywaj. Dobra decyzja, udanych zakupów, ja też w tym tygodniu sprawiłam sobie nowy telefon, znaczy tatuś mi kupił. On mnie zadziwia, mam swoje lata, a nadal traktuje mnie jak swoją małą córeczkę ;-)
 
Roxii a bedziesz robić sikańca czy czekasz do 13-stego na bete? Jak samopoczucie? Glowa pewnie pełna mysli..Trzymaj sie jeszcze tylko pare dni i bedzie wiadomo..

loczkis tak jak Roxii pisze smialo mozesz zrobic TSH i testosteron. Prolaktyne tez mozesz zbadac, 21 dnia cyklu bada sie progesteron, zeby sprawdzic czy byla owulacja, a w dniach od 1 do 5 (ponoc najlepiej 3) robi sie FSH i LH. Ważna jest zależność pomiędzy stężeniami obu hormonów. Stosunek poziomu LH do poziomu FSH powinien oscylować około 1. Mniejszy może świadczyć o niewydolności przysadki, a wyższy o ·zespole policystycznych jajników.

aniolkowa jak tam samopoczucie przed laparoskopia?
 
miska odliczam dni i nie mogę sie doczekać, cieszę sie, ze @ mi sie spóźnia, bo chce zacząć działać zaraz po. Mam nadzieje, ze bede w stanie, tzn fizycznie, bo psychicznie juz sie nastawilam.
A ty jak tam? Kiedy podchodzicie?
 
reklama
aniolkowa to super że @ się spóźnia, wedle Twojego życzenia:tak:mam nadzieję, ze po zabiegu bedziesz w stanie pracowac nad fasolką;-)
miska pierwszy test mam zamiar zrobić w poniedziałek 12-go, myśle, ze powinno już coś wyjść, a we wtorek 13-go betka. Powiem Ci że mam złe przeczucia, jakos intuicja mi podpowiada, że nic z tego nie będzie, ale zobaczymy. Powoli nasatwiam się na porażkę, żeby mniej bolało, ale wiadomo nadzieja zawsze jakaś jest. Ostatnio w sierpniu jak się nie udało to jakoś w miare spokojnie to przyjęłam, nie rozpaczałam zabardzo, ale miałam trochę inną sytuację życiową i mniej mi zalezało.Teraz trochę się zmieniło i bardziej się w to angażuję, pozatym jestem zmeczona już tym in vitro, cały ten rok był poświęcony i podporządkowany tylko przygotowaniom do tego, nie chcę zeby kolejny tak wyglądał, mam dość i chyba dlatego chiałabym żeby się udało, bo do bólu i porażki już się chyba przyzwyczaiłam....
Pam no i super że sprawiłaś sobie nowy telefon, a co należy Ci się:-) Ciesze się, ze troche lepiej u Ciebie, odpoczywaj tam i obejrzyj sobie jakąś dobrą komedię na poprwę humoru.
 
Do góry