reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

My jestesmy z Oxfordu ;-)
A staramy się od niedawna...ponieważ ja juz biorę końcówkę tabletek antydepresyjnych ....(mimo tego że można podczas ich branaia zajść w ciążę...nie szkodzą...ale ja wolę dmuchać na zimne) :-)
i niedługo może iść jak to się mówi na żywioł :-)
Ciekawa jestem jak tam Wy skad jesteście, może któraś z Oxfordu...czy to będzie Wasze pierwsze dziecko..
Musze doczytać... :happy2:
Fajnie że tu jestem.
 
reklama
lecę spać ;-), trochę się boje zrobić test, że nic nie wyjdzie, ale zrobię :-p Najwyżej kolejny cykl będzie:tak:
Dobranoc:-) jutro napiszę co z paska wyszło

Madziula82 ja jestem z Gloucester, niecałą godzinkę od Oxfordu. W Oxfordzie byłam jak załatwiałam z księdzem nauki przedmałżeńskie :)
 
bajeczka życze powodzoonka...tzn żeby test "był zdany pomyślnie" :-)

Ja rodzilam w UK juz jedna moją pociechę...i jestem zadowolona zopieki TU
 
Hejka
Zrobiłam po raz kolejny tego paska, no i jest ta druga kreska bladziutka. Tylko ona pojawiła się gdzieś po 2 minutach, nie od razu. I teraz nie wiem czy na tych paskach ta druga kreska jest zawsze lekko widoczna, czy coś tam u mnie się jednak wykluło.
Poczekam spokojnie do weekendu tak jak mialam czekać, kupię wtedy normalny test i wszystko będzie jasne. Może jak wrócę po pracy to spróbuję wam fotkę wkleić tego paseczka.
Temperatura dalej utrzymuje się wysoka więc to dobry znak.:tak:
 
Witam z rańca

bajeczka całkiem możliwe że zaciązyłaś....
ale dla spokojnej głowy powtórz teścik, nadal trzymam kciuki &&&

Ja czekam do @
mam dostać 8 lipca...jeszcze troszku :baffled:
 
Rzeczywiście to czekanie jest najgorsze.
Ja dziś straszne nudy w pracy, pogoda u nas w kratkę.:baffled: Z nudów siedzę i myślę, co z tą drugą kreską na tym teście pasku. A może do GP pójść, coś tam go nakręcić że mi testy dziwnie wychodzą, zeby zrobił badanie z krwi.:-p
 
Bajeczko, calkiem mozliwe ze Ci sie udalo :-) a to ze druga krecha jest jasniejsza to po prostu jeszcze niski pozniom hcg, ale jesli krecha jest to dzidzius jest, u mnie krecha tez byla jasniutka, jeszcze jutro zamierzam powtorzyc, ale dziewczyny zrobilam cos okropnego, dzis rano strasznie bolala mnie glowa i wzeilam jeden ibuprofen 200mg bo nic innego pod reka nie mialam a chyba bym sie z wyra nie zwlekla, dopiero jak do pracy dotarlam weszlam na neta i przeczytalam ze tego leku nie wolno w ciazy stosowac:-( kurcze myslicie ze jakby co to moze jakos zaszkodzic ta jedna tabletka?? jestem przerazona, co prawda czytalam na innych forach i opinie sa podzielone,a w artykulach pisze ze definitywnie nie, ale nie ma odniesienia co do jednorazowego zazycia na samym poczatku ciazy:zawstydzona/y: rany moglam poczekac glowy by mi nie urwalo, a teraz sie bede zamartwiac:-(
Madziula - ja to z poludnia UK jestem, a dokladnie Maidstone w hrabstwie Kent okolo godzinke od Londynu na poludnie, takze kawalek niestety.

pije duzo wody zeby krew przeplukac bo tym ibuprofenie ale i tak jestem przerazona:-(
 
Ja czytałam że w ciąży jedynie można brać Paracetamol na ból głowy, że niby to jest bezpieczne. Żadne nurofeny, ibuprofeny. Ale mogę się mylić
Ale ty i tak wzięłaś małą dawkę bo 200mg. Ja to biorę zawsze Nurofen Forte 400mg. Sądzę że nic się nie stało. Przepłukaj się i będzie dobrze. :tak::-)
 
reklama
cZęść dziewczyny
madziula witaj u nas ja jestem z margate (kent) troszkę dalej ale w necie blisko hahaha
bajeczko kup taki teścior co pokazuje w którym jesteś tygodniu w bootsie można je kupić , są ok, będzie dla ciebie najlepszy.
kiciaq najlepszy jest apap jak jesteś w ciąży , jedynie te tabletki są bezpieczne dla ciebi i dla fasolki , i się nie przejmuj idź do apteki i niech ci doradzą jakieś bezpieczne tabletki na wszelki wypadek,
Noi najważniejsz moje gratulacje!!!
przedemną następny cykl starańale tracę nadzieję i czekam na 3 sierpnia na wizytę w klinice może coś znów doradzilekarz , dp wieczorka papapa
 
Do góry