reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Jak popatrze ile witamin już biorę to chyba niedługo otworze aptekę :-):-):-)
Hehe ,no u nas tez prawie apteka . Maz lyka tylko2 tabletki ,ale ja 5 do tego pije herbatki ziolowe ,a mezus ciagle jakies inne ziolka wyszukuje na necie :laugh2:.

Moja wizyte w klinice juz 3 razy mi przesowali ,obecnie stanelo na 3 sierpnia. Juz bym chciala tam sie zglosic i niech mi cos poradza ,bo oboje z mezem juz do glowy powoli dostajemy:rofl2:.
 
reklama
Hehe ,no u nas tez prawie apteka . Maz lyka tylko2 tabletki ,ale ja 5 do tego pije herbatki ziolowe ,a mezus ciagle jakies inne ziolka wyszukuje na necie :laugh2:.

Moja wizyte w klinice juz 3 razy mi przesowali ,obecnie stanelo na 3 sierpnia. Juz bym chciala tam sie zglosic i niech mi cos poradza ,bo oboje z mezem juz do glowy powoli dostajemy:rofl2:.

mi też przesuneli na 3 sierpnia wizytę w klinice , miałam mieć 28 wrzesnia (trochę przesadzili ) a mój lekarz z kliniki kazał nam się zgłosić 22 czerwca a list dostałam na 28 września:szok:
a co do vitamin to u nas też apteka ale cóż wszystko dla fasolki , upartej fasolki:-D
 
Witajcie Kochana

Dzisiaj oddalam ostatnia prace do szkoly i mam wakacje- no tylko na wyniki musze czekac. Taka jestem szczesliwa- m dzisiaj na noce idzie pierwsza po urlopie, wiec siedze i gawedze z Wami :)
 
witajcie:happy:
powiedzcie mi czy jeśli na teście owulacyjnym są 2 kreseczki, z tym że druga bardzo blada to znaczy że niebawem można się spodziewać owulki. Wiem że prawidłowy wynik to wtedy kiedy są 2 grube krechy, i wtedy owulacja powinna nastąpić w ciągu 48 albo 24 godzin....bo nie wiem kiedy następnego testa robić skoro dziś znowu była druga blada kreska
 
witajcie:happy:
powiedzcie mi czy jeśli na teście owulacyjnym są 2 kreseczki, z tym że druga bardzo blada to znaczy że niebawem można się spodziewać owulki. Wiem że prawidłowy wynik to wtedy kiedy są 2 grube krechy, i wtedy owulacja powinna nastąpić w ciągu 48 albo 24 godzin....bo nie wiem kiedy następnego testa robić skoro dziś znowu była druga blada kreska

Wydaje mi sie ze powinno pisac na opakowaniu, ale zazwyczaj druga krecha powinna byc ciemna albo i ciemniejsza niz testowa, wtedy dopiero mozesz sie spodziewac owulki za ok 24-48 h, ale moze któras wie wiecej :)to Ci powie
 
witajcie:happy:
powiedzcie mi czy jeśli na teście owulacyjnym są 2 kreseczki, z tym że druga bardzo blada to znaczy że niebawem można się spodziewać owulki. Wiem że prawidłowy wynik to wtedy kiedy są 2 grube krechy, i wtedy owulacja powinna nastąpić w ciągu 48 albo 24 godzin....bo nie wiem kiedy następnego testa robić skoro dziś znowu była druga blada kreska


Z tymi testami to różnie bywa, trudno tak ogólnie stwierdzić, napisze ci jak jest u mnie, (testy robione dzień po dniu) w jednym cyklu 3 bladziochy, potem 3 mocne i następnego dnia owulka. W następnym cyklu 5 testów bladziochy, 4 mocne i owulka. No i właśnie przed chwilą zrobiłam testa i już mocny, więc w tym cyklu owulka dużo dużo wcześniej u mnie będzie.

Mam nadzieję, że choć trochę ci to jakoś zobrazowałam, choć u ciebie może być zupełnie inaczej. Ja jak widze bladziochy to zaczynam powoli juz starania, a jak test jest mocny.... oj to dzieje się dzieje...;-)
 
no ok to jeśli już widzę blade kreski to może oznacza, że się zbliża:tak:
Dzięki dziewczyny, w takim razie będę codziennie teraz robić testa póki dwie ciemne nie wyjdą:happy:
 
reklama
hej dziewczyny... ja obecnie jestem 5 cykl na clomidzie... mam jescze brac go przez 3 miesiace a pozniej wizyta u lekarza... szczerze mowiac to clomid moze i dziala ale i tak nadal jest cos nie tak bo nie udaje sie nam... dokladnie wiem kiedy mam owulacje (mam bol, ktorego wczesniej nie mialam i robie testy owulacyjne) ale nadal NIC :( i tak sie zastanawiam bo moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji i jest mi w stanie pomoc, jak to jest dlaej jesli po clomidzie nie zachodzi sie w ciaze?? czy daja jakies mocniejsze srodki, czy moze inseminacja, moze in vitro itp?? nie mam pojecia i pytam tak z ciekawosci...
 
Do góry