reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Cześć Magda ... faktycznie dłuuugo Cie nie było. Fajnie że wróciłaś do nas!
Kasia - gratuluję dwóch kresek! Ja jak zobaczyłam dwie na pierwszym teście, usłyszałam że beta jest pozytywna, to i tak jeszcze przez kilka dni sprawdzałam na kolejnych testach czy się pojawia druga kreska. Bo nie mogłam w to uwierzyć :szok: :-D
 
dzięki Roxi tak zrobie, musze tylko dojrzec do tej decyzji :tak:najbardziej mnie drażni język, nie chce brać tłumacza bo to krępujące ale boje się że z terminologią medyczną nie łatwo będzie sobie poradzić. To nie sprawa przeziębienia tylko powazny problem. Gdybym miała kase to też wolała bym w Polsce sie leczyć, chociaz juz próbowałam, zostawiłam u jednego ponoć najlepszego lekarza dużo pieniedzy i nic, nie udało sie to może tutaj za darmo sie powiedzie:tak:
Gratuluje nowym zafasolkowanym
 
Myśa kiedys na pewno się uda, trzymam kciuki:-)
Magdalena, Aga witajcie!!!:-) faktycznie długoooo Was sie było co tam słychac dziewczynki???
Aguś dzięki kochana:-)
 
kurde czemu ja zawsze mam pod gorke? ale wkurzona jestem:(
dostalam dzis spozniony @, a w pon mam wizyte u gin w szpitalu. czekalam na nia 2 miesiace.
I co mam teraz zrobic? Przekladac i czekac kolejne 2 miechy?
czy isc z @? miala ktoras z was wizyte u gin z @? Jak na razie to moj pierwszy dzien i krwawienie jest slabe, moze mi sie skonczy do pon, ale tez moze sie rozkreci na dobre. Juz sama nie wiem bo te cykle mam na prawde porabane. Brzuch zaczyna mnie bolec wiec pewnie jutro i w sobote mega krwawienie.
Co mam zrobic:(?
 
noelka84 Jak już pare razy miałam robione usg jak miałam okres, zwłaszcza przed isci, i raz nawet mnie ginek badał podczas okresu. no troszke to było krępujące no ale cóż ja akurat nie wiem kiedy dokładnie dostane:)
 
Magdalena, Aga witajcie!!!:-) faktycznie długoooo Was sie było co tam słychac dziewczynki???
Ja mało zaglądam na bb bo czas mi na to nie pozwala niestety...
U mnie zmiany kochana.Podpisałam kontrakt w końcu heh :-D
Przeprowadzamy się lada chwila do innego miasta.
Teraz mieszkać będę w domu z ogrodem bo tak mi się marzyło.
Alan zmienia szkołę,jest dzielny i świetnie to znosi :tak:
A gdy tylko przeżyję przeprowadzkę to zaczynam szukać miejsca gdzie mogłabym razem z mężem spędzić super urlop :-)
A jak u Ciebie?
Jak u was dziewczyny?


Buziaki
 
Noelka - ja też miałam robione usg w czasie okresu, wiec nie bedziesz pierwsza. Ale jak chcesz się upewnić czy to dla nich nie będzie problem, to po prostu do nich zadzwon i zapytaj :-)
 
czesc dziewczyny

fajnie, ze jest nas coraz wiecej na tym watku:)

kaska gratuluje ogromnie. Mam nadzieje, ze teraz sie posypie cala masa fasolek:)

ja jestem po scanie i jestem zalamana :( mam cyste na jajniku:( tyle razy mowilam lekarzom, ze czuje bol w lewym jajniku i nigdy nikt nic nie zauwazyl! nie wiem co bedzie dalej. mam zobaczyc sie z moim gp i ustalic. Za 3 miesiace kolejne usg. Mam nadzieje, ze do tego czasu zniknie, ale dobija mnie fakt, ze przez 3 miesiace moge zapomniec o staraniach :(
 
reklama
aniolkowa cyste masz czyli torbiel? dostalas jakies leki na wchloniecie czy dopiero gp Ci przepisze?
kto ci robil badanie gin czy jakas polozna?
I czemu nie mozecie sie starac przez 3 miechy?
Ja z moimi torbielami zawsze moglam, pytalam sie o to kilku gin w Polsce i zawsze mowili, ze jest mozliwosc zajscia i moze nawet lepiej bo by bylo zajsc moze przez to w koncu pozbylabym sie tych torbielii na zawsze.
ty moze masz inny rodzaj bo moje hamuja @, a ty zawsze mialas cykl w miare regularny.
kochana glowa do gory jak u mnie stwierdzona pierwsza torbiel kilka lat temu to bylam zalamana, a teraz po przeczytaniu roznych info i konsultacjach z lekarzami wiem, ze to nic takiego strasznego
 
Do góry