reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

cześc dziewczyny, ja też się staram już 3 lata i chyba sie wybiore do tych lekarzy ale jak czytam ile to trwa to nie bardzo wierze że tyle tutaj będę, prędzej zjade do Polski nim dostanę się do lekarza ginekologa.
Ciekawa jestem jak wygląda sprawa in vitro w moim regionie, nie mam pojęcia gdzie w moim pobliżu jest jakaś klinika która zajmuje sie robieniem in vitro ,mieszkam troche w takiej dziurze na północy, sąsiaduje ze Scotland18 ,kochana morze Ty wiesz gdzie przyjmuje jakiś dobry ginekolog prywatnie a najlepiej Polski, czasem trzeba szybko sie poradzić a tu tylko zostaje GP a i tak na wizytę trzeba czekać 2-3dni.
 
reklama
Matylda mam nadzieję że im się uda znaleźć te zdrowe i że wszystko dobrze się skończy:tak:
Gwiazdeczka dzieki bardzo, oczywiscie będę informowac na bierząco:-D
Myśa a skad dokładnie jesteś??? ja radziłabym Ci iść do GP i po prostu zapytać jak to u Was tam wygląda, moze faktycznie nie trzeba długo czekać. Kaska jest z Glasgow i czekała naprawdę bardzo króciutko, takze jak widzisz nie zawsze trwa to latami. A długo się juz staracie? mieliscie robione jakieś badania???
 
Roxi ja mieszkam na północy, najbliżej mam do Inverness, do Edynburga ponad 2 godzinki samochodem, staramy się ponad 3 lata, jestem po dwóch nieudanych iui, po ciąży pozamacicznej dwa lata temu i po poronieniu rok temu. Te ciąze były naturalne, bez wspomagaczy, poprostu jak odpuściłam starania to zaszła. Brałam clo, dupka a teraz biore bromka bo mam lekko podwyższoną prolaktynę. Nie chodze już do żadnych lekarzy, wszystkie te leki brałam w Polsce, teraz jestem znów w szkocji i nie lecze się, biore tylko tego bromka. Narazie postanowiłam zawiesić staranka żeby odpocząc ale chyba jednak nie ma na co czekać bo ja w tym roku kończe 28 lat.
No własnie nie wiem gdzie najblizsza klinika w mojej okolicy, w Inverness jest szpital i tam trafiłam dwa lata temu jak miałam pozamaciczną, żałuję że nie popytałam co i jak ale to były początki starań i stwierdziłam że szybko znów zajde w ciąże jednak się tak nie stało
Jesli chodzi o badania to mam podejrzenie pco i przy tym rzadkie owulki.
A Wy długo juz sie staracie, jesteś zadowolona z opieki tutaj??
 
Myśa zrób tak jak wcześniej pisałam, idź po prostu do swojego GP on dalej Cię pokieruje.Powie Ci gdzie jest najbliższa klinika która zajmóje się takimi rzeczami.Po co kombinujesz na własną rękę i tak prędzej czy później musisz iść z tym do GP bo to on daje skierowanie na leczenie:tak: Przy okazji wypytasz sie go jak to wszystko wygląda ile się czeka itd, on będzie wiedział, pewnie nie Ty pierwsza przyjdziesz do niego z takim problemem:tak:
My staramy się o dzidzię ponad 3 lata po drodze miałam raz podejście do IUI ale niestety okazało się że nasienie M jest za słabe i lekarze powiedzieli że nie ma sensu robić zabiego bo szans nie ma. Teraz czekam na ifv które ma być pod koniec stycznia, już rozpoczełam stymulację.
Czy jestem zadowolona z opieki tutaj??? Czy ja wiem, i tak i nie. Tak ponieważ wszystko mam za darmo, kompletnie za nic nie muszę płacić a to jest duuuży plus. A nie dlatego że wszystko bardzo długo się ciągnęło-za długo i lekarze mam wrazenie jakoś tak nie przejmóją się pacjentem, mam wrażenie że po prostu odwalają swoją robote i tyle. Mam wiele zastrzrzeń to tutejszej służby zdrowia, mogłabym pisać i pisać:-p Ale naważniejszy będzie efekt na który jeszcze trochę muszę poczekać, jeśli się uda będe przeszczęśliwa i wdzięczna im do końca zycia mimo że musiałam tak długo czekać. Ale gdybym była baaaaardzo bogata to wolałabym się leczyć w Pl. Ale to tylko moje zdanie;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)
Dawno do was nie zaglądałam...wybaczcie.Czasu brakuje niestety a do tego jeszcze przeprowadzka nas czeka,jesteśmy na etapie pakowania,czekamy na klucze do nowego gniazdka :happy:.

Witam nowe osóbki :tak: fajnie że wątek odżył.

Roxii nie długo zabieg,super.Trzy mam kciuki mocno,mocno :tak:


Miłego dnia życzę wam!
 
Do góry