reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Niestety bajeczko taka temperatura jest niewiarygodna
czyli dzisiejszy pomiar że tak powiem do d...y.:baffled: Jak mam dzień wolny to nie chce mi się zrywać o 7.00 rano i mierzyć.

Juz nic nie rozumiem i sobie chyba odpuszcze wszelkie obliczenia , pomiary i obserwacje ,zanim je zaczelam od kilku dobrych lat mialam zawsze sliczne 28 dniowe cykle. Jak zaczelam je obserwowac to mi sie jakies cuda porobily:eek: Tamten cykl mial 31 a ten 20 dni :baffled:.
a to na pewno @ do ciebie przyszła? strasznie krótki ten cykl, może to jakieś plamienie albo cuś.
Mnie tez dobija, że mi się cykle pozmieniały, ostatnio przeciez miałam nawet 45 dni.
I jak się nie nakręcać na fasolkę skoro tyle spóźnienia.
 
reklama
ja juz tez nie mierze,nie licze ani nic z tych rzeczy:no:
wszystko mi sie poprzestawialo:crazy:
a juz w objawy ciazowe to nie wierze wogole bo ja mam ksiazkowe
niemalze co miesiac:eek:
moja psychika robi sobie ze mnie zarty chyba:rofl2:
 
ja juz tez nie mierze,nie licze ani nic z tych rzeczy:no:
wszystko mi sie poprzestawialo:crazy:
a juz w objawy ciazowe to nie wierze wogole bo ja mam ksiazkowe
niemalze co miesiac:eek:
moja psychika robi sobie ze mnie zarty chyba:rofl2:
Wonka robiliście już jakieś badania w tym kierunku?
My narazie 5 miesięcy się staramy, w lipcu w PL pójdę na badania jak dalej nic nie będzie.
 
a to na pewno @ do ciebie przyszła? strasznie krótki ten cykl, może to jakieś plamienie albo cuś.
.
Nie mam co do tego watpliwosci:-(. W czwartek miala takie dziwne klucia , no ale mowie sobie ,moze fasolka sie zagniezdza bo to z temki wychodzil 6d po owulce . No i dzis sie powtorzyly ale juz z krwia ewidentnie menstruacyjna:-(.
Tylko czemu ta szyjka byla tak wysoko w czwartek ??? Zupelnie jestem zakrecona:eek:.
 
cześć dziewczyny chcę dołączyć do staraczek wyspiarek. W Anglii jestem od roku i chyba gdzieś tyle się już staramy o dzidziusia. Ja właściwie w czynie desperacji to już przetestowałam i testy owulacyjne i mierzenie temperatury, ale przy nieregularnych @ to cięzko osiągnąć jakiekolwiek rezultaty.
 
cześć dziewczyny chcę dołączyć do staraczek wyspiarek. W Anglii jestem od roku i chyba gdzieś tyle się już staramy o dzidziusia. Ja właściwie w czynie desperacji to już przetestowałam i testy owulacyjne i mierzenie temperatury, ale przy nieregularnych @ to cięzko osiągnąć jakiekolwiek rezultaty.
witaj zuzia83
dokładnie to samo jest u mnie, mam ostatnio rozregulowane cykle, tempke mierze pierwszy miesiąc, zobaczymy co z tego wyniknie. Męża zaciągam średnio co drugi dzień bo wg tempki i testow owulacyjnych narazie nic nie widać, a nie chce przegapic ewentualnej owulki :-)
 
u mnie nadal bez @ ale ciąża wykluczona całkowice, zero starań było...

p.s. szukam takiego tekstu na dzień mamy to było gdzieś puszczone, jak to mama caly dzień ciężko haruje - tekst jako przestroga kojarzycie?
 
Witam :-)
Mam dziś lenia okrutnego, normalnie chodzę jak śnięta, pewnie przez pogodę.

Krufka ja ci chyba nie pomogę, nie mam pojęcia co ta za tekst na dzień mamy.
 
spoko może gdzieś trafię. ciekawe ile teraz będę czekała na @. nigdy nie miałam problemów zawsze 29-30 dni a od lutego jakieś istne szaleństwa. dziewczyny jak macie niereguralne cykle i staracie się już koło roku to zasuwajcie do lekarza, napewno wam coś da co pomoże :)

p.s. a jutro znowu do pracy bleeee
 
reklama
hejka :-)

powiedzcie mi czy temperatura wzrasta w czasie owulacji, czy juz przed?
a tak poza tym to ktoras testuje w najblizszym czasie?
 
Do góry