reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

A dlaczego Twój czekał aż tyle czasu? Na wizytę swoją by? Tu ponoć z facetami nic nie robią stąd moje pytania. Mój ma wizytę niezmiennie 08. A dokładnie dwie. Jedną u GP drugą w szpitalu jakby GP nic nie zrobił. A ja jeszcze nie wiem. Miałam w szpitalu na 8 też ale tego dnia mała ma szczepienie i nie sądze by dobrym pomysłem było z nią jechać po tym do szpitala..
 
reklama
Roxii, Lilth & Magdalena - dzięki za wsparcie. Oczywiście, że dam rade! Dla fasoli mogę wszystko :-)
A tak trochę z innej beczki, to powiem Wam, bo nie wiem czy wiecie, że w menchesterze, jest prywatna polska klinika i oni tam robią cala masę badań... więc może to jest rozwiązanie, żeby badania zrobić prywatnie/ skonsultować się z tamtejszym specjalistą a nie czekać trzy lata. Bo to koszmarnie długo!
Pozdrawiam Was!
 
Dzięki Matylda za info. nawet nie wiedziałam ze w UK jest polska klinika, szkoda tylko że w Menchesterze, trochę daleko ode mnie :sorry: Ale moze komuś sie to przyda:tak:
 
Klinika spoko, za hcg zapłaciłam 40f, na wynik czekałam 2 dni. Szkoda tylko że parkingu normalnego nie ma i to miasto jest całkowicie rozkopane. Ostatnio jak tam byłam urwałam uchwyt od nawigacji, taka byłam zła. Powiedziałam do mojego że więcej tam sama nie jadę:)
 
Tam są dwie polskie kliniki. Ale jak dla mnie to ceny są z kosmosu.. W życiu bym nie płaciła za podstawowe badania, które akurat tu miałam robione od ręki.. Tzn hormony, prl, tarczyca, ginekologia. Tylko o usg się teraz uczepić będę musiała jak pójdę się żalić i marudzić :D
Nie wiem zresztą jak oni to chcą zrobić, bo mieli mnie puścić przez szpital dla kobitek do badań a nie klinikę. Dalej nie wiem kiedy mam wizytę i już mi to powoli obojętne. Chyba wezmę sobie na przyszły tydzień. Mąż ma oba w piątek i ich się boje najbardziej..
 
LILITH no ceny maja kosmiczne, ale dla wyjątku czasem tam jeżdżę. Dwa lata temu byłam tam żeby wszczepili mi implanta (zoladex- endometrioza) musiałam jechać tam bo w przychodni nie chcieli mi tego zrobić, mimo iż miałam przetłumaczone z polski zalecenie od lekarza. Raz też byłam wyrwać 8mke i tu cena była wysoka, ale wolałam jechać tak jak iść tutaj czy jechac do polszy:)
 
Z dentysty tu swojego angielskiego nie jesteś zadowolona?? Bo ja zaś bardzo, udało nam się znaleźć super centrum. Mała miała tam już jedno borowanie dwóch ząbków i super! Wręcz uwielbia swoją dentystkę i nie może się doczekać nowej wizyty kontrolnej za niecałe 3 miesiące.
Hmm a Ty masz białą kartę??
Że mam tam niedaleko to może i bym kiedyś na usg się wybrała właśnie kontrolne.. ale pierw wole zobaczyć co tu załatwię. Z reguły nie było z niczym problemów jak potrzebowałam się zbadać lub sprawdzić hormonki etc. Przyznam, że sama zawaliłam bo już daaawno temu, gdy mąż u GP robił pierwsze badanie w 2008 roku mogłam pociągnąć procedurę dalej a nie wierzyć w cuda..
 
Lilith - Mnie opowieści o angielskich dentystach przerażają ! Ja zawsze leczę zęby w Polsce, ale się zastanawiałam nad wyrwaniem tutaj ósemki lub tez nawet dwóch.
Magdalena
- mozesz napisac ile kosztowala ta "przyjemnosc"? bo bardzo jestem ciekawa. znalazlam tez tu w yorkshire polskiego dentyste i chetnie porownam ceny.
Roxii - poszukaj w internecie, może w Szkocji tez jest coś polskiego?
 
Matylda78 Dokładnie dwa lata temu zapłaciłam 140f, ale byłam zadowolona. Bałam się iść u nas do dentysty, bo mają bardzo złą opinie, a prywatnie u angoli to tyle samo by wyszło. A że u mnie było podejrzenie że bedzie musiał wyrywać chirurg, to pojechałam tam.
Ale jeśli chodzi o inne badania to wolę iść do GP i zrobić za darmo, zresztą większość specjalistów mają w Londynie, a jeśli biorą coś do badania np krew to też wysyłają do Londynu:)
 
reklama
To wy w końcu bez tych białych kart jesteście, tak??
Jak ja mówiłam z dentysty jestem zadowolona. Opinie złe też słyszałam, jakie ceny prywatnie też wiem. Myślę, że to kwestia znalezienia odpowiedniej kliniki.. My zapisaliśmy się do nowo powstałej. Więc wszystko cud miód i podejście lekarzy również. Miałam tam też wyrywanego zęba i lepiej to wspominam niż z czasów polski..

Co do polskich klinik, to jak pisałam są 2 w Man. Dodatkowo mają swoje strony internetowe z cennikami więc można zobaczyć. Kiedyś jak opini szukałam to dziewczyny pisały, że czasem cena jest wyższa niż podają bo lekarz/ gin etc robi coś dodatkowo.
 
Do góry