reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc Dziewczyny... Czy któraś z was orientuje sie może czy w uk mogę mieć zrobiony test beta hcg z krwi?
Cykle miałam regularne... 30 dni w najgorszych przypadkach kiedy przebyłam podróz do PL samochodem albo zmiana klimatu było 32 a dzisiaj jest już 38 dc okresu nie ma wzdęło mnie a testy wychodzą negatywnie. Znam przypadki że testy paskowe i płytkowe wychodziły w 6 a nawet w 8 tygodniu ciaży dopiero tylko że ja się troszkę obawiam po tym co przeszłam i wolałabym wiedzieć co się dzieje jak najszybciej... w przychodni zaoferowali mi zwykły z moczu...
Bete robia w prywatnej polskiej klinice w Menchester, robią tez w klinice niepłodności Care tez w tym miescie. Słyszałam tez o polskiej klinice z Londynie. Ale tak sobie myślę, ze odpłatnie to robią w każdej klinice leczenia niepłodności. Poszukaj w internecie. Powodzenia!
 
reklama
hej dziewczyny ;)

dawno tutaj nie zagladalam...

Matylda jak samopoczucie? :) Wszystko ok??
LILITH jak juz wrocicie do staranek to sie w koncu uda;-) tego Wam zycze z calego serca:tak:

a ja obecnie mam @:tak:

w ogole to przeszlam kryzys malzenski :( podobno to normalne hehe:-D ale ile mnie to nerwow kosztowalo, w sumie nic powaznego tylko klotnie dzien w dzien, obydwoje mielismy juz serdecznie dosc. Na szczescie juz wszystko ok ;) no i oczywiscie dalej chcemy druga dzidzie:tak: bo ostatnie dwa cykle to zadnych staranek nie bylo :-(
 
LILITH i jak tam po wizycie???? nic nie piszesz...
rozczochrana.mama faktycznie dziwne ze test negatywny a @ nie ma:confused:... Ja trzymam kciuki za fasoleczkę:tak: a ten test z moczu to kiedy bedzie wynik??? A bete to tak jak dziewczyny piszą w prywatnych klinikach pewnie robią ale trzeba zapłacić. Mam nadzieję ze niedługo sytuacja sie wyjaśni oczywiscie pozytywnie:-p
Witaj poola czasem takie małe kryzysy w zwiąku sa potrzebne, ciągła sielanka tez nie jest dobra;-) Ale cieszę sie że juz miedzy Wami ok i mam nadzieję że ta zgoda zaowocuje:-) Trzymam kciuki!!
 
Polaa - dziekuję, czuję sie lepiej, mdłości już mnie nawiedzają tak często i brzuch mniej boli i już nie plamię, wiec jest fajnie. Oczywiście dalej boje się o dzidzię ... ale już chyba tak nie panikuję jak kilka tygodni temu :)
Roxii - dostałaś drugi list ode mnie? czy znowu nie doszło?
 
Polaa - tak, termin mam na 8-go lutego. Ciekawe w co ja się będę ubierać w te piękne zimowo-deszczowe dni przed porodem? :-) Chyba będę musiała kupić jakieś ponczo albo jakąś inna płachtę, żeby się okryć :-)
Magda M - a wiesz może ile kosztuje usg w Manchesterze?
 
Czesc dziewczyny, ale dawnooo mnie tu nie było, same nowe osoby :) zycze Wam wszystkim powodzenia w starankach :) My też chcieliśmy zacząć jak mały skończy 10 mcy starania o drugiego bobaska, ale na razie dalej nie mam okresu... Byłam już u lekarza i mam wrócić we wrześniu jak nic nie ruszy. Owulacji też nie mam, bo sprawdzałam testami ;) Co do usg prywatnego, ja też chciałam robić tutaj jak byłam w ciąży, ale znalazłam tylko Babybond, tam się chyba płaci ok 100 funtów, czyli dużo. Ile razy macie w Waszych szpitalach usg podczas ciąży? U nas tylko 2 razy :/
Zycze wszystkim powodzenia, ja dalej wypatruje swojej @, a potem może coś zaczniemy dzialać :)
 
reklama
Do góry