reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cześć dziewczyny:)

Bardzo dziękuję za kciuki na pewno się przydadzą.
To prawda czas leci jak szalony,jeszcze nie dawno pisałam że do staranek jeszcze trochę czasu a tu proszę czekam już na wizytę u ginekologa i na urlop który można powiedzieć już nie długo.
Już nie liczy się dla mnie czy urodzę zimą czy latem ale liczy się dzieciątko.
Wstępnie piszę się na mamę 2012 więc mam nadzieję że zostanie mi "pamiątka" z Hiszpanii :))

LILITH zdrówka:)
Roxii a jak sprawy stoją u Ciebie?
Zuzia czekaj na mocniejszą krechę i działaj.Kciuki zaciśnięte &&& :)
Kamilaedi co do szczepionki wybacz ale nie mogę.
edyta i jak wrócił apetyt małemu niejadkowi?

Ja od wczoraj mam mega ból głowy a za chwilę do pracy masakra:-/
Ale jeszcze dziś i weekend:)
Miłego dnia życzę i mocno pozdrawiam *
 
reklama
Dzien dobry

Aga Natankowi wrocil apetyt ale dopiero wieczorkiem,w nocy jadl ladnie mleczko,a rano nie chcial mleczka ale za to zjadl pol kromki chlebka z maselkiem a za chwile dam mu jogurcik mam nadzieje ze chociaz polowe zje:dry:

Ja mam jeszcze dzisiaj @ kurcze kiedy ona sie skonczy...
 
Hejka

Agus jak tam bol glowy przeszedl?? Mowisz ze dzidzia na 2012 - ja mam nadzieje ze jeszcze w tym roku mi sie uda:)

Edytka faktycznie cos ci sie ciagnie ta@. Fajnie ze owulke mozesz zaobserwowac przez sluz u mnie nic z tego bo tego sluzu jest bardzo malo. Dlatego wspomagam sie testami. Dzisiaj jeszcze tez bladziutka kreska - chyba bedzie tak jak wychodzi z obliczen czyli owulka w poniedzialek. Chociaz juz jakos wilgotna sie czuje - z0baczymy. Z tym ze i tak przytulamy sie co drugi dzien niewazne jak testy wychodza. One tylko mi przypominaja ze to wlasciwy czas.

A jak reszta dzisiaj sie czuje?? Roxii bylas juz w tej klinice??? Pozdro
 
Hej kochane! dziekuje za kciuki:-)
Tak byłam dziś w klinice i naszczęscie endometrium urosło:-):-):-) dzis miało tylko 6mm ale Pni doktror powiedziała ze IUI w poniedziałek więc do tego czasu bedzie odpowiednie (powinno miec od 8-12 mm). Także ciesze się bardzo, bo zrobia nam ten zabieg o ile nasienie M bedzie w miarę dobre, bo jeszcze tu nic nie wiadomo, ale jakos jestem już dobrej myśli mam nadzieję ze będzie Ok:tak: Ja tak jak Zuzia miałam dzisiaj na teście bardzo bladziutka druga kreseczkę wiec mysle ze owulka bedzie własnie na pon. zresztą tak zaplanowala Pani doktor. W kazdym bądź razie jeśli do niedzieli nie będę miala pozytywnego testu owu to mam zrobic sobie zastrzyk, na peknięcie pęcherzyka:sorry2: Mam nadzieje ze nie bedzie to potrzebne i w niedziele będa 2 krechy:tak: Boję sie tylko jednego, żeby przypadkiem jutro test nie był pozytywny, bo wtetdy poniedziałek to bedzie chyba za późno na IUI:confused: ehhh chyba za bardzo sie tym wszystkim przejmóję:zawstydzona/y: A doktor powiedziala nam ze do poniedzialku mamy sie nie stresować, odpoczywać i nieprzemęczać.... Coś kiepsko widze to niestresowanie sie....:-p
Zuzia trzymam kciuki za owocne staranka, system macie dobry wiec mam nadzieje ze sie uda:-D
 
No Roxiii swietnie ze odpisalas bo ja juz tu musze wychodzic do pracy ale jeszcze co chwile zerkam czy przypadkiem nic nie napisalas, bo ja bardzo trzymalam kciuki i sie stresowalam prawie jak ty:)) Bardzo sie ciesze ze wszystko oki i ednometrium rosnie. Z tym tesowaniem spokojnie napewno bedzie owulka w poniedzialek. Sluchaj sie lekarza i wypoczywaj. Moze jakis basem i jacuzii dobrze wam zrobi dla mnie zawsze to dziala relaksacyjnie:))) Trzymaj sie za tem cieplutko, kciukasy zacisniete - ja znikam do pracy bo jeszcze sie spoznie. Milego wieczorku
 
Roxii wiedzialam ze beda dobre wiesci,kochana dalej trzymam kciuki,aby sie Wam udalo i zeby owulka byla w poniedzialek,na co sie zanosi:-):-):-)Wiec teraz prosze sie nie stresowac tylko odpoczywac i myslec o samych przyjemnych rzeczach;-)


Spokojnej nocki:tak:
 
Ja jeszcze gadam z siostra na skype,ma juz 3 coreczki a w marcu urodzi synka,przez te gadanko zglodnialo mi sie,ide wszamac buleczki maslane:-p kurcze mezu wstaje do pracy ide sie z nim przywitac:-D

do pozniej:blink::tak:
 
Ostatnia edycja:
wiam :) jak tam sobotni poranek ? ja wczoraj poszlam spac prawie odrazu po pracy :) wiec dzis juz od 5 gapie sie w tv, masakra... ale wstac i cos porobic tez mi sie nie chce...

widze ze tu same dobre wiadomosci :)
roxii kochana trzymam kciuki &&&&& super ze wszystko sie dobrze uklada :) mam nadzieje ze juz nie dlugo bedziesz pisac nam o ciazowych dolegliwosciach :)
zuzia- ty to juz wogole nie masz o czym gadac jak juz bylo mowione to twoj rok :) czekam razem z toba do testowania :)
agnieszka.kk- wiec czekam z toba na ten urlop i trzymam kciuki za pamiatke :)
edyta- super ze malemu juz lepiej :) teraz juz tylko musisz pogonic ta @ i do roboty :)

wysylam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
i zycze milej soboty :*
 
reklama
Do góry