reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

witam dziewczyny :)
edytka jak tam po wizycie u doktorka ?
basiulka witam u nas :)

eh u mnie o staremu :) zmeczona jak zwykle ... bylismy dzis u weta z psem wizyta 5minu- rachunek 70 funtow :szok: miej tu psa czlowieku lub dwa jak ja............

pozdrawiam dziewczyny
 
reklama
U lekarza w porzadku,maly ma czyste plucka,ma tylko czerwone gardlo,ale jesli nie przejdzie mu kaszel to przepisze antybiotyk,ale narazie sie wstrzymal bo nie chce malego szprycowac antybiotykami.

A co u Ciebie ? jak sie czujesz?
 
Hej dziewczyny!
Ja juz jestem po wizycie w klinice. I niestety nie mam jak narazie dobrych wiadomości. Pani doktor robiła mi dzisiaj USG dopochwowe zeby sprawdzić pęcherzyk, no i pecherzyk juz ładnie rosnie ale powiedziała mi ze mam bardzo małą macicę jak u dziewczynki a nie u kobiety:sorry2::zawstydzona/y:ale powiedziala ze to nie jest jakiś duzy problem, ja jestem bardzo malutką i drobną osóbką więc to moze dlatego.... Ale co gorsze powiedziała mi takze ze jak na 12 dc mam za małe endomertium i jeśli nie urośnie do owulki to zarodek sie nie zagnieździ i nie ma po co robic inseminacji:-( W piatek następna wizyta i wtedy się wyjaśni czy urosło czy nie, bo jest szansa ze jeszcze urosnie, ale niewiadmo....
Takze trochę nie ciekawie, bo znów pojawił sie jakis problem cholera jasna:wściekła/y: nie wiem juz, nie mam siły....
Narazie staram sie nie stresować i czekam spokojnie do piątku, zobaczymy co bedzie....
Trzymajcie sie kochane w piatek dam znac co i jak.
 
Hej dziewczyny!
Ja juz jestem po wizycie w klinice. I niestety nie mam jak narazie dobrych wiadomości. Pani doktor robiła mi dzisiaj USG dopochwowe zeby sprawdzić pęcherzyk, no i pecherzyk juz ładnie rosnie ale powiedziała mi ze mam bardzo małą macicę jak u dziewczynki a nie u kobiety:sorry2::zawstydzona/y:ale powiedziala ze to nie jest jakiś duzy problem, ja jestem bardzo malutką i drobną osóbką więc to moze dlatego.... Ale co gorsze powiedziała mi takze ze jak na 12 dc mam za małe endomertium i jeśli nie urośnie do owulki to zarodek sie nie zagnieździ i nie ma po co robic inseminacji:-( W piatek następna wizyta i wtedy się wyjaśni czy urosło czy nie, bo jest szansa ze jeszcze urosnie, ale niewiadmo....
Takze trochę nie ciekawie, bo znów pojawił sie jakis problem cholera jasna:wściekła/y: nie wiem juz, nie mam siły....
Narazie staram sie nie stresować i czekam spokojnie do piątku, zobaczymy co bedzie....
Trzymajcie sie kochane w piatek dam znac co i jak.


Roxii trzymam kciuki,ja wierze ze bedzie dobrze i ze uda sie przeprowadzic inseminacje musi sie udac;-)
A wiec czekamy do piatku na wiadomosci,tak jak piszesz nie stresuj sie tylko wypoczywaj a wszystko sie ulozy...
 
Hej kobitki pozdrawiam Was wieczoro, dzisiaj przeleniuchowalam caly dzien bo tak jakos niewyraznie sie czulam.

Witam Basiulke - nowe staraczki zawsze milo widziane:)
Kamilka dobrze ze wszystko w porzadeczku. Kurcze mi tez sie marzy maly szczeniaczek ale te koszty to naprawde przerazaja.

Roxii no kurcze co ja mam ci napisac - no musi sie udac. Nie mysl o tym za duzo bedzie dobrze pamietaj przedewszystkim pozytywne nastawienie. Ja widzialam cie na zywo wiec moge potwierdzic ze z ciebie drobniutka istotka wiec z macica napewno oki;-) A co to znaczy za male endometrium - nic nie orintuje sie w tym temacie. No ale nic nie masz sie martwic bedzie dobrze. Ja zmowie za ciebie paciorek dzisiaj:)

A my dzisiaj bylismy z M oddac druga probke nasienia - teraz czekac na zaproszenie do kliniki. Niby babka nam powiedziala ze w lutym - ale okaze sie jak przysla pismo. Dzisiaj dostalam paczke z tym zelem Pre-seed - juz niedlugo owulka wiec bede korzystac. Troszke mnie te aplikatory przerazaja ale jak mus to mus. Tylko dziwne bo mnie dzisiaj i wczoraj jajniki pobolewaly - a owulka niby dopiero w poniedzialek. Mam nadzieje ze to nic takiego. No nic ja uciekam slodkich snow wszystkim:)
 
Witajcie, dawno mnie nie było..

Mała rozchorowała się na święta, 2 dni zbijałam 40 stopniową gorączkę, udało się, później od razu przyszedł katar, który jeszcze doleczam. DO lekarza oczywiście nie szłam, to zbyteczne, dziecko łatwiej samemu wyleczyć :) W między czasie rozchorowałam się sama.. do dziś jestem na lekach antywymiotnych.. a dziś rozchorował się mąż..
Wróciłam też na dietkę :)
Cykl, odkąd olałam mierzenie temp. branie wiesiołka etc oszalał :D zupełnie nie wiem co się dzieję w tym i dobrze :)

Jak zwykle mam też dużo do nadrobienia.. pewnie jutro przysiądę.
 
Zuzia skoro bolaly Cie jajniki to moze jakies przytulanko:-p

LILITH ostatnio cos wszyscy w kolo choruja moze przez pogode?zycze zdrowka

A ja sie wlasnie zjadlam platki z mlekiem mniami no a teraz trzeba pobuszowac w necie wszyscy w domu spia a ja nie :-D
 
reklama
Witajcie

Roxii nie ma co sie zamartwiać i poczekaj do piątku.3mam kciuki za wizytę w piątek &&&.

Lilith zdrówka dla całej rodzinki:)
Fajnie ze się odezwałaś.

Zuzia 3mam kciuki &&& za dobre wyniki nasienia:)
Obyście szybko dostali zaproszenie do kliniki.


U mnie postęp w przygotowaniu się do staranek:)
W lutym jadę prywatnie do ginekologa do Coventry zrobić badania więc 3majcie kciuki już teraz :)

Życzę wam miłego dnia i pozdrawiam mocno**
 
Do góry