reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dzieki za fluidki,nie wiem dlaczego ale ta @ mi sie przedluza w poprzednim cyklu plamilam prawie caly miesiac,no mam nadzieje ze w tym miesiacu nie bedzie powtorki bo staranka bede musiala przesunac a ja dluzej czekac nie chce,a gina polskiego mam w Londynie,lecz to kawal drogi a z moim dzieckiem ciezko bedzie sie tam wybrac:dry:

No nic moze niedlugo sie skonczy,trzeba czekac i wierzyc ze to juz koncowka.

Aga no czasami trzeba pogadac z rodzinka a w ciagu dnia siostra nie ma czasu bo przy trojce dzieciaczkow czasem ciezko jest sie zorganizowac,no i zeby pogadac trzeba to robic jak juz one spia:-p

Dzisiaj maly bardzo ladnie spal,jak zjadl mleczko o polnocy to dopiero obudzil sie przed 9-ta,wyspalam sie jak nigdy:-Da jak wstalismy to mezus byl juz w domu:-)

Milego dnia,postaram sie pozniej zajrzec;-)
 
reklama
Zuzia, Agnieszka, Edyta, Kamilaedi,LILITH i reszta dziewuszek dziękuje bardzo Wam wszystkim, jestescie naprawdę cudowne. Nie macie pojęcia jak duzo daje mi to ze jestescie ze mna, wspieracie mnie i trzymacie kciuki:-) Nie wiem jak mam Wam dziekować, dajecie mi tyle siły i wsparcia.... DZIEKUJE WAM DZIEWUSZKI JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) Ja równiez za Was wszystkie trzymam kciuki, zresztą chyba wiecie o tym :-D:-p
Dzis robiłam kolejny test owu i wciąz jest bardzo baldziutka druga kreseczka, wygląda na to ze owu sie opóźni bo dzis mam 15 dc i nic a przewaznie tego dnia lub 16 dc były dwie krechy. To pewnie przez stres lub lot samolotem, bo juz tak zauwazyłam, ze jak lecę przed owu to cykl mi owu mi sie przedłuża.... Dobrze ze ta doktor dała mi ten zastrzyk wygląda na to ze chyba jutro bede musiała sie kłuć:sorry2: Ale co tam dla dzidzi wszystko!!!!:tak:
Edyta podziwiam Cie trójka dzieci i starasz sie o jeszcze jedno:szok: dla mnie jedno to wywrócenie zycia do góry nogami a dwójka to meksyk kompletny:-p naprawde musisz miec wiele cierpliwosci i chyba bardzo kochasz dzieci, jak Ty sobie dajesz rade z taka gromadką????:-D
 
Roxii jesteśmy z Tobą kochana:))
A owu się spóźnia pewnie przez stres,emocje i być może przez lot samolotem bo to stresujące i z emocjami jest więc spokojnie.
Jak będziesz musiała przyjąć zastrzyk to przyjmiesz,najważniejsze aby słuchać się zaleceń lekarki.
Czyli na spotkanie idziesz w poniedziałek tak?
 
Agus nie jade do gina bo troszke za daleko mam do niego:dry:

Roxii kazda sie wspiera raz ty nas,raz my ciebie to taka tranzakcja wiazana:-D
Mi tez sie wydaje ze owulka przesunela Ci sie przez stres,wazne ze masz zastrzyk i bedzie mozna dzialac;-) pisz na bierzaco co u Ciebie...
Dla mnie dzieci sa calym swiatem,i ciesze sie ze jest mi dane miec taka gromadke.
Bywa ciezko ale to nic,daje rade
 
Agnieszka tak inseminacja jest zaplanowana na poniedziałek ok 12:30:tak:
Edyta domyslam sie ze czasem jest cięzko, ale wiem tez ze dzieci sa są najwspanialszym darem dla kobiety:tak: Superr miec taka gromadke, z pelnym podziwem i szacunkiem patrzę na takie matki, ale ja to chyba nie poradziłabym sobie z tyloma urwisami:-p;-)
 
Hejka...

Roxii wiemy wiemy ze ty tez za nas trzymasz kciuki. Dlatego w koncu musi nam sie udac. W poniedzialek myslalmi bedziemy z toba:))

Edytka no ja te cie podziwiam z taka gromadka dzieci. Ale szczerze to ja tez zawsze marzylam o trojce:)) A ta twoja @ faktycznie sie ciagnie. a siooo niech juz idzie!!!:)

Kamilka widze ze leniu****esz i bardzo dobrze!! W koncu teraz musisz wiecej odpoczywac:))) Jeszcze jakby mezulek obiadek podal to juz wogole super:))))

Agus no a u ciebie trzymam kciuki za wizyte i moze nie tylko sobie pamiatke przywieziesz ale tekze i nam cos przeslesz:))))
 
reklama
Do góry