reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Jeżnyka trzymam kciukasy za fasolinkę:-D
U mnie dzisiaj teścior wciąż negatywny więc czekamy, ale czuję owulacja juz tuż tuż:-p
 
reklama
Roxii spokojnie a na pewno się uda,pamiętaj musi się udać:))
Uciekam spać.Dobranoc!!
Taaaaa kiedyś się uda:sorry: he he
Dzięki Aga za ciepłe słowa i za podtrzymywanie na duchu:-) Ja też trzymam kciuki za Ciebie zeby badanka wyszły dobrze i zebyście mogli jaknajszybciej zacząć staranka:tak:
Inforumuje ze teścior wciąż negatywny....:dry:
 
Roxii nawet nie wiesz z jaką niecierpliwością czekam na pobyt w Pl i na wizytę.

A co do Twoje fasoleczki to bądź cierpliwa a to kiedyś może nastąpić w każdej chwili.Najważniejsze że jest nadzieja:)

Ciekawe co u Oli?
 
Roxii nawet nie wiesz z jaką niecierpliwością czekam na pobyt w Pl i na wizytę.

A co do Twoje fasoleczki to bądź cierpliwa a to kiedyś może nastąpić w każdej chwili.Najważniejsze że jest nadzieja:)

Ciekawe co u Oli?
No domyślam się, zobaczysz wszystko będzie dobrze, przeciez nic niepokojącego się nie dzieje więc napewno jest wszystko Ok:tak: Teraz to tylko kwestia czasu i bedziemy trzymać kciuki za zdrową fasoleczkę:-D

Taaak nadzieja jest zawsze tylko boję się że to kiedyś nigdy nie nadejdzie albo wtego kiedy bedę juz zflustrowaną staruszką he he:-p
A nasza Olcia uropuje się na całego, niech odpoczywa dziewczyna może ten urlop przyniesie coś dobrego;-) Pewnie niedługo się odezwie:tak:
 
Roxii kochana dziękuję za ciepłe słowa ;-)
Do staruszki to Ci jeszcze dalekooo więc spokojnie,trzeba wierzyć,działać i się nie poddawać.Wiesz mi pewnie tak się łatwo tylko to pisze ale staram się postawić w Twojej sytuacji i tu nadzieja nie może umrzeć także Roxii bardzo mocnooo 3mam kciukasy bo musi się udać i uda się :tak::-)

Tak Ola niech się bawi,odpoczywa i owocnie wykorzystuje każdą wolną chwilę sam na sam ;-)
 
Hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo:)) Widze ze staranka pelna para i tak trzymac!!! Ja sie urlopowalam w Pl. Nie zagladalam na forum bo nie chcialam sobie zakrzatac mysli robieniem dzidziusia chcialam odpoczac o ciaglym mysleniu o tym a z reszta jak to w Pl pelno biegania. Pisalam juz Wam ze badanie na progesteron mi wyszlo dobrze i owulacja w zeszlym miesiacu byla czyli oki. W Pl bylam u gina ale tylko zrobilam cytologie i badanie usg. Bylo jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic owulacje ale pecherzyk juz rosl wiec mam nadzieje. Pani Doktor powiedziala ze jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek dodatkowe badanie w sumie to dopiero 7 miesiecy staran. Kazala mi byc spokojna i nie obliczac dni plodnych tylko przytulac sie kiedy mamy ochote no to musze sie zastosowac do zalecen hihhihi... A w Pl bylo super, co prawda wszystkie kumpele w ciazy albo juz urodzily ale fajnie bylo je zobaczyc. Teraz jak to po powrocie smutek i lzy... i te czekanie do nastepnego wyjazdu... No nic ide nynki trzymajcie sie dziewczynki trzymam kciuki
 
Hejka

U mnie tydzien urlopu minal, zostaly jeszcze 2 ale nie mam czasu na kompa wogole, za co Was bardzo przepraszam
Ej ja Wam napisalam o HCG a chodzilo o HSG, dla zainteresowanych dolaczam stronke HISTEROSALPINGOGRAFIA

Roxii- mialam robione badanie na chlamydie juz dawno z moczu- jakos w zeszlym roku i na inne choroby weneryczne tez (bo do 24 roku zycia jest za darmo z przychodni, wiec skorzystalam) a te ostatnie z krwi zlecone po wizycie w marcu- wyszlo, ze jestem zdrowa i nigdy jej nie mialam :) i troche innych badan hormonalnych tez- wszystko w normie wg lekarza. Te druga wizyte mielismy u lekarza ginekologa, ktory specjalizuje sie w nieplodnosci juz w szpitalu, GP to nam tylko pierwsza serie badan zlecil a potem odrazu wyslal skierowanie do szpitala do tego lekarza.

Po HSG dowiem sie jak wygladaja jajniki i jajowody, wiec wtedy zobaczymy, lekarz napomknal mi o tabletkach na zwiekszenie owulacji ale nie dam sobie ich wcisnac jesli bedzie wszystko ok.
Narazie cieszymy sie z urlopu i dosyc czesto sie staramy :) takze M dotrzymuje slowa- jestem wlasnie na etapie czasu plodnego wiec dzialamy

Postaram sie znowu zajrzec za niedlugo, pozdrawiam i powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny:-) Pozdrawiam Was wszystkie:-) Musimy mieć nadzieję, że wszystko się ułoży. Wiem, że czasem nie jest łatwo. Ja ostatnio zaproponowałam mojemu K., żebyśmy jak coś zaadoptowali dziecko:sorry2: Miejmy jednak nadzieję, że uda się naturalnie zostać mamą:blink:
 
reklama
Olka miłego wypoczynku życzę,fajnie że się odezwałaś :))
Jeżynka bądź dobrej myśli,uda się:))
Roxii 3mam kicuki:))

U mnie ok,pogoda świetna aż żyć się chce.
Mamy ustaloną już datę wyjazdu i właśnie skończyliśmy pisać plan urlopu.Zapowiada się cudnieee:)))
Miłego dnia!
 
Do góry