reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Witam ale cichutko przez ten czas Świąteczny :eek:

Olka jak tam Twoja @ przyszłą czy nie i jak dokładnie wygląda sprawa bo wiesz Ja zaczynam mieć coś bardzo podobnego,cykle mi się masakrycznie przedłużają,testu nie robiłam bo myślę że to raczej ciąża nie będzie choć nie zdziwiłabym się gdyby była...:cool2:
ale raczej myślę że są to skutki uboczne po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych lecz czy to możliwe?


pozdrawiam!
 
Witam ale cichutko przez ten czas Świąteczny :eek:

Olka jak tam Twoja @ przyszłą czy nie i jak dokładnie wygląda sprawa bo wiesz Ja zaczynam mieć coś bardzo podobnego,cykle mi się masakrycznie przedłużają,testu nie robiłam bo myślę że to raczej ciąża nie będzie choć nie zdziwiłabym się gdyby była...:cool2:
ale raczej myślę że są to skutki uboczne po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych lecz czy to możliwe?


pozdrawiam!
Faktycznie bardzo tu cichutko wszyscy świetują he he:tak:
Myśle że te Twoje przedłużone cykle mogą być efektem odstawienia tabletek przez pierwsze miesiące wszystko się od nowa rguluje i różnie z tymi cyklami bywa. Jak ja odstawiłam to też miałam wszystko rozregulowane:-p Chociaż zawsze może być inaczej i prawdopodobienstwo fasolinki też jest:-D najlepiej zrób test i wszystko się wyjaśni:-) a który masz dzień cyklu, duzo Ci się spóźnia??
Oleńka co tam u Ciebie nic sie nie odzywasz? @ przyszła już czy nadal nic???
 
Faktycznie bardzo tu cichutko wszyscy świetują he he:tak:
Myśle że te Twoje przedłużone cykle mogą być efektem odstawienia tabletek przez pierwsze miesiące wszystko się od nowa rguluje i różnie z tymi cyklami bywa. Jak ja odstawiłam to też miałam wszystko rozregulowane:-p Chociaż zawsze może być inaczej i prawdopodobienstwo fasolinki też jest:-D najlepiej zrób test i wszystko się wyjaśni:-) a który masz dzień cyklu, duzo Ci się spóźnia??
Też tak myślę że to raczej efekt uboczny odstawienia tabletek antykoncepcyjnych ale ciąży też nie wykluczam bo ostatnio nasze zabezpieczenia nie były chyba zbyt mocne :zawstydzona/y:
Dziś wysłałam męża po test do apteki i jutro z rana zatestuję aby mieć pewność że ciąża jest albo jej nie ma.Jak będzie to się ucieszę a jak nie to będę miała odpowiedz na moje pytanie czyli będzie to wina tabletek i z niecierpliwością będę czekała na @ a @ powinnam dostać 6 dni temu.


A jak u was po Świętach dziewczyny?
Ola włąśnie gdzieś Ty się kobieto podziewasz?
Miłego wieczorka,pozdrawiam!
 
Też tak myślę że to raczej efekt uboczny odstawienia tabletek antykoncepcyjnych ale ciąży też nie wykluczam bo ostatnio nasze zabezpieczenia nie były chyba zbyt mocne :zawstydzona/y:
Dziś wysłałam męża po test do apteki i jutro z rana zatestuję aby mieć pewność że ciąża jest albo jej nie ma.Jak będzie to się ucieszę a jak nie to będę miała odpowiedz na moje pytanie czyli będzie to wina tabletek i z niecierpliwością będę czekała na @ a @ powinnam dostać 6 dni temu
No to w takim razie czekam na wieści co Ci wyszło z tego teściora:-) daj znać jutro:tak:
 
Witam Was bardzo serdecznie ;)
Podobnie jak Wy mieszkam w UK, mam 7-letnia coreczke o ktora z mezem staralismy sie prawie 3 lata, teraz od prawie 2 staramy sie o druga dzidzie, ale jak na razie sie nie udaje. Jestesmy dobrej mysli. Jak powiedziala moja lekarka w przypadku pierwszej ciazy ze to "cud" tak i tym razem na niego liczymy :)

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

a tak przy okazji mam pytanko, jak moge wstawic suwaczek ?? dziekuje za odp :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
herbata witamy Cię serdecznie,miło nam że dołączyłaś do grona staraczek na wyspach:)
...a co do suwaczka to wejdź na stronę np. Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www utwórz sobie wybrany suwaczek według wskazówek tam podanych,przekopuj kod i w ustawieniach sygnatury go wklej.Chyba inaczej wytłumaczyć nie umiem :-p


Mój test wyszedł negatywnie,co prawda robiłam go z drugiego rannego moczu,@ nadal brak,jak za kilka dni nie przyjdzie to powtórzę test.Jeśli test wyjdzie negatywnie a @ nadal nie będzie to wybiorę się do lekarza.

A co u was kochaniutkie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was bardzo serdecznie ;)
Podobnie jak Wy mieszkam w UK, mam 7-letnia coreczke o ktora z mezem staralismy sie prawie 3 lata, teraz od prawie 2 staramy sie o druga dzidzie, ale jak na razie sie nie udaje. Jestesmy dobrej mysli. Jak powiedziala moja lekarka w przypadku pierwszej ciazy ze to "cud" tak i tym razem na niego liczymy :)

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

a tak przy okazji mam pytanko, jak moge wstawic suwaczek ?? dziekuje za odp :)
Witaj na naszym wateczku:-) Mam nadzieję ze się u nas zadomowisz jak to mówią w kupie raźniej hehe:-p Alę życze Ci też żebyś jaknajszybciej zafasolkowała i przeniosła się do wątku mamusie:-D
Jeśli chodzi o Waszą piewszą dzidzię to naprawdę bardzo długo się staraliscie ale najwazniejsze że się udało. A czemu lekarz stwierdził ze to cud? macie jakieś poważne problemy z płodnością? przepraszam że pytam ale takie osoby jak Ty napawają mnie optymizmem że cuda jednak czasem się zdażają i że może i nam też się uda...
Pozdrawiam serdecznie:-)
herbata witamy Cię serdecznie,miło nam że dołączyłaś do grona staraczek na wyspach:)
...a co do suwaczka to wejdź na stronę np. Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www utwórz sobie wybrany suwaczek według wskazówek tam podanych,przekopuj kod i w ustawieniach sygnatury go wklej.Chyba inaczej wytłumaczyć nie umiem :-p


Mój test wyszedł negatywnie,co prawda robiłam go z drugiego rannego moczu,@ nadal brak,jak za kilka dni nie przyjdzie to powtórzę test.Jeśli test wyjdzie negatywnie a @ nadal nie będzie to wybiorę się do lekarza.

A co u was kochaniutkie?
Hmm no to dziwnie @ nie ma a test negatywny... faktycznie poczekaj jeszcze troszę i powtórz test a jak nie to biegnij do lekarza:tak:
Ja @ spodziewam się ok 3, 4 stycznia więc jeszcze troszkę czekania przedemną, miomo że wiem że mamy bardzo małe szanse to ciągle mam nadzieję że moze w końcu się uda... w tym miesiącu przytulalismy się jak miałam dni płodne jestem tego pewna:tak:, więc zobaczymy co z tego wyjdzie staram się nie nakręcać ale wiecie jak to jest....:-p
 
Do góry