reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
DSC_0190.jpg
A oto i test.Kochane dziekuje za gratulacje nie wierze jeszcze w tego plusa.$lata temu tez tuz przed swietami zaszlam.
Na razie mam wrazenie ze to pomylka ze cos moglo zafalszowac,nie mam drugiego testu bo moj M. kupil jeden.
Test zrobiony po terminie wyznaczonym przez lekarza takze raczej nic nie powinno miec na to wplywu.
 

Załączniki

  • DSC_0190.jpg
    DSC_0190.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 36
Kara kochana jesteś w ciąży!!!!!!!!

Co za cudowne wieści! Cieszę się z całego serca. Nareszcie się udało! Teraz zajączek a potem prezent pod choinkę bo chyba jakoś tak by wyszło!

Bardzo bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki. Zasłużyła pi tej ciężkiej walce! Jak mąż zareagował?
 
uwielbiam takie widoki :-D ja zrobilam jeden jedyny test w ciazy z niunia i nawet do glowy mi nie przyszlo, zeby zrobic kolejny. Masz plusika jak ta lala a teraz czekaj czy to xx czy xy :-D
 
Mój M. się poplakal zaczął całować brzuch i mówić 'udało się uniknąć tego wszystkiego' chodziło mu o ivf. Ja się ciesze ale jeszcze nie dowierzam, potrzebuje potwierdzenia.
Życzę wam kochane spokojnych i radosnych Swiat.
 
kara wielkie gratulacje, rosnijcie zdrowo teraz ;-)


aniolkowa fajnie ze poprocilas na forum, duzo cierpliwosci, wytrwalosci, zdrowka i powodzenia dla ciebie.trzymaj sie mocno....
 
reklama
Do góry