reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

U mnie jest jeszcze cos takiego ze jeżeli ivf to jedyna droga to poczęcie to ma się priorytet w kolejce ale to trzeba mieć zrobione badania i wiek do 42 a i jeszcze trzeba mieć za sobą minimum 12 cykli starań ale to w rróżnych miejscach jest różnie teraz niby zaczynają juz wdrażać program 6 miesięczny bo z roku na rok jest więcej par z problemem z zajściem
 
reklama
Hejka

Widzę że temat ivf wrze :-)
Szkoda że mi się nie należy na nhs. Trudno, jakoś dam radę w inny sposób :-D a czy się uda czy nie, no cóż. Świat się nie skończy. Mam cudną gadzinkę (gadzina, bo ma humorki dzisiaj) he he, tylko szkoda mi jej że w razie co nie będzie miała rodzeństwa. A że tu zostajemy na stałe, to warto by było żeby miała jakieś rodzeństwo...

Ale... ale....
Zrobiłam wczoraj test, oczywiście nic nie było, potem drugi i trzeci i też nic, w różnych odstępach, rano w południe i po. A tak sobie testuję bo tylko 50 zamówiłam :-D:-D:-D

Dziś rano kolejny, ale w nocy wypiłam chyba z litr wody i jeszcze herbatę o 5 rano, sikałam jak głupia, więc siuśki były dość mocno rozcieńczone, więc odczekałam i zrobiłam kolejny (wariatka) i choć nie mogę cyknąć fotki bo już po czasie i znikło, to była baaardzo bardzo cieniowa druga kreseczka, ale ja głupia baba oczywiście sprawdzam testa na każdy możliwy sposób. No i tak sobie pod światło wzięłam, ogólnie rzecz biorąc pod latarkę, to dalej jest linia, i to nie szara a wyraźnie różowa, ale tylko pod światło, bo gołym okiem już jej nie widać.
N i co tu myśleć? Nic, rano powtórzę, to się okaże... dziś 8 lub 9dpo... ale się zakręciłam. :-D:baffled:
 
mousefish - a testy jakiej czułości? Ja nie wiem dlaczego ale mi lepiej ciąże pokazywały testy o czułości 25 ze sklepu niż 10 z ebaya..

przesyłam fluidy - łapcie dziewczyny i się zarażajcie ;p ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Marchew - 10miu z ebaya właśnie, jak zwykle. Na początku kupowałam cb albo frer, ale drogie cholerstwo. Po dłuższym czasie, jak już było jasne że się nie udaje przeszłam na taniochy. Powtórzę jutro i jak nie będzie cienia to będzie wsio jasne.
 
MOUSEFISH ja myślę ze skoro coś tam widać to musi "coś" być :tak:;-) No ale nie zapeszam, trzymam kciuki za jutrzejszy test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wiecie, ja bym się cieszyła nawet gdyby to była biochemiczna. Może to głupio brzmi, ale wiedziałabym że mogę coś tam załapać, albo że zaczynam załapywać po obniżeniu prolaktyny. A to już bardzo ważne :tak: Dziś powinnam wziąć tabletkę, ale wstrzymam się do jutra, bo mam odstawić od razu jak tylko zajdę. Więc jak jutro nie będzie nic, to dopiero wezmę.
 
Mnie cale prywatne ivf wynioslo prawie £5tysiecy... bo 1 proba odwolana ale leki zuzylam i musialam pozniej znowu zakupic leki.

Dziewczyny trzymam mocno za was kciuki.
Aniolkowa mama tak strasznie mi przykro-myslami z Toba.

Dziewczyny a teraz tak off topic troszke. Jesli ktorejs sie uda i bedzie potrzebowala Progesteronu (Luteiny) to bede miala do oddania. Musze dokladnie przeliczyc ile jeszcze mi potrzeba. W kazdym razie napewno sporo bede miala do oddania. Progesteron w czopkach dawka 400mg... ja poczatkowo bralam 2x1 a teraz tylko 1x1. Jak cos to pw ;-)
 
Domi - ja bym była super extra zainteresowana, szczególnie że od kolejnego cyklu zaczynam clo, a przy clo progesteron jest super ważny. Daj znać czy weźmiesz mnie jako kandydatkę :-D byłabym wdzięczna i to baaaardzo.
 
U mnie panuje zasada kto pierwszy ten lepszy heh , juz CI na pw odpisalam postaram sie do piatku wyslac Bo nie wiem kiedy na poczte dotre
 
reklama
Test negatywny na 10000%. Nie ma śladu cienia. Ten wczorajszy naprawdę był różowym cieniem. No szkoda. Clo przede mną :tak:
 
Do góry