reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
happymum tak myślę ze te 3 miesiące wystarczą żeby organizm doszedł do siebie:tak: pamiętaj żeby już zacząć brać kwas foliowy;-)
 
Roxii - nie dziwię się szczęścia :tak: a myślałam że sporo Cię kosztowało. Nie mówię o emocjach, bo to nie jest ocenione, ale o kasie właśnie. A skoro mieliście tyle szczęścia na NHS to super!!!!!!!:tak::tak::tak: Pociechy z córci "Zwycięzcy" życzę :tak::-)
 
Hallo!!! czesc, widze,ze watek staraczek na Wyspach obumarl, a szkoda, bo wiem ze jest nas tu wiele i fanie byloby odswiezyc watek. Mieszkam w UK od 6 lat i staram sie o pierwszego dzidziusia. Moze ktos sie do mnie dolaczy?
 
Cześć Dziewczyny, z jakiegoś dziwnego powodu myślałam, ze ostatni post na tym forum był wysłany w 2012, a to rok waszej rejestracji:). Jestem nowicjuszka na forach i jeszcze do końca nie wiem jak działają :zawstydzona/y:.fajnie że sie odezwalyscie:). Mieszkam w Reading, a w UK jestem od ponad 6 lat. Jak już wiem, ze tu jesteście to napewno się będę udzielać:). A wy skąd jesteście?
 
reklama
Do góry